10+ En İyi Netflix Chrome Uzantısı

resim21904166
resim21904166

Netflix deneyiminizi geliştirmek talep eder misiniz? En iyi Netflix Chrome uzantısı listesini denetim edin.

Netflix ile ilgili hemen hemen söylenmemiş olan ile ilgili oldukça azca şey söyleyebilirim. Kelimenin tam anlamıyla, rastgele bir cihazda (akıllı telefon, tablet, bilgisayar, video oyun konsolu, akıllı TV…) ve bağlantınız izin veriyorsa kusursuz imaj kalitesine haiz ebedi bir katalog.

Neler Okuyacaksınız? →

10+ En İyi Netflix Chrome Uzantısı

Bugün Google Chrome’da Netflix’in tadını çıkarmak için kullanılabilen en iyi Netflix Chrome uzantılarını inceleyeceğim, kataloğundan en makul şekilde yararlanarak arama yapmayı kolaylaştırarak, çoğaltmayı özelleştirerek ve görüntülemeyi dostlarınızla paylaşacağım.

10+ En İyi Netflix Chrome Uzantısı | En İyi Netflix Chrome Uzantıları

Flix Plus by Lifehacker

Benim gibi, Netflix’in kusursuz olmadığını ve bir halde iyileştirilmesi icap ettiğini düşünüyorsanız, bu Netflix Chrome uzantısına bir göz atmalısınız. Flix Plus, hizmetin muhtelif problemlerine ve dezavantajlarına, örneğin: Örneğin, film ve diziye mukamele gelen fragmanların eksikliğini ya da sinopoz olarak kamufllaştırılmış ihtimaller içinde spoiler eksikliğini umursamayacağınız türler ya da gördüğünüz başlıklar önermek.

Eklenti ayarlarına erişmek için Netflix hesabınıza giriş yapın. Burada, başlıkları ve detaylarını kura çekmek için muhtelif seçenekler bulacaksınız. Örneğin, sevmediğiniz kısmı gizlemek, film ve dizi listenizin önceliğini ayarlamak, IMDB notlarını görüntülemek, filmlere not eklemek ya da klavye kısayollarını kullanmak gibi.

Flix Plus by Lifehacker isimli eklentiyi oluşturmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

FindFlix

Netflix’in anahtarlarından biri, neticeleri beğenimize göstermemize müsaade eden düzinelerce kategori ve alt kategori olmasıdır.

Bu alt kategoriler varsayılan olarak gizlidir, fakat bu faydalı numarada gördüğümüz gibi erişebilirsiniz.

FindFlix, bizlere bu alt kategorilere direkt olarak erişim elde eden bir Netflix Chrome uzantısıdır.

Anahtar kelimeleri ararken, alt kategoriler benzer ve muayyen mevzulara haiz filmler gösteriyor gibi görünüyor.

FindFlix, Netflix Chrome eklentisini oluşturmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Super Netflix

Bir Chrome ve Netflix kullanıcısı olarak, en iyi sözleşmeye haiz olsanız bile filmlerin ve dizilerin yüksek çözünürlükte oynatılmadığını bilmelisiniz. Yeni HTML5 oynatıcısı transferi, Chrome’da 720p HD çözünürlüğe kadar kısıtlıyor. Seçeneklerden biri, bu durumda Süper Netflix gibi olası olan en iyi video standardını elde etmek için tarayıcıyı değişiklik yapmak ya da bir uzantı kullanmak olabilir.

Chrome’da mevcut en yüksek bit hızına sahip, en oldukça saniyede 3.000 antet ile en iyi oyunun tadını çıkaracaksınız. Varsayılan akış sunucusunu değiştirebilir, oynatıcıyla ahenkli DFXP formatında altyazı yükleyebilir, düğmelerle mecbur altyazıları gizleyebilir ve oynatıcının sesini sıçan tekerleği ile denetim edebilirsiniz.

Super Netflix, chrome eklentisini oluşturmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Super Browse

Netflix Super Browse, Chrome tarayıcınıza yüklenmelidir zira Netflix’ten uzun süredir göz ardı ettiğiniz yüzlerce türe erişebilirsiniz. Bu kategorideki süper arama aracı sayesinde, beğenmeyeceğiniz katalogdan film ve dizi aramak için vakit kaybetmeyeceksiniz. Sadece yer iminin üstüne gidin ve bir başlıktan önce, tür sıralamasında kaybolmamaya çalışın.

Enhancer for Netflix

Yeni özelliklere haiz bir öteki Netflix Chrome uzantısı, Hulu ve Crunchyroll’a da hizmet veren Netflix için Enhancer.

Bize, öteki şeylerin yanı sıra, gizli Netflix kategorilerini gösteriyor, tarihimizi, öteki gösteriler ve tanıtım gösterileri ve IMDB sonuçlarıyla senkronize etmemizi sağlıyor.

Enhancer for Netflix Chrome eklentisini oluşturmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Netflix Party

Bunlardan ilki, Google’ın internet tarayıcısına yüklenen ve Netflix içinde ne olduğu oynatılmadan ilkin bütün öbek üyeleri tarafınca indirilmesi ve kurulması ihtiyaç duyulan ücretsiz bir Netflix Chrome uzantısı olan Netflix Party‘dir.

Videoyu ilk ilkin Chrome’da açtığınızdan emin olun, fakat Oynat düğmesini ve Netflix Partisi uzantısını tıklayın.

Her videonun benzersiz bir kimliği vardır, böylelikle her insanın senkronize etmesi için grubu üyeleriyle paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda, uzantının kendisi bir öbek sohbeti ile bütünleşir, böylelikle gördükleriniz ile ilgili konuşabilir, görüşlerini paylaşabilir ve paylaşabilirsiniz ve sadece ilgilenen kullanıcılar katılabilir, böylelikle söyleşi geri kalanı rahatsız etmeyecektir.

Bu eklentide ki gaye özetle arkadaş ortamınız ile aynı anda Netflix dizi ya da filmini
farklı lokasyonlardan seyredip müşterek görüşlerinizi bildirmenizi sağlıyor.

Netflix Party Chrome eklentisini oluşturmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Rabbit

Film izlemeyi ya da arkadaşlarla dizi izlemeyi seviyorsanız, bunu birkaç şahıs için patlamış mısır hazırlamak zorunda kalmadan Rabbit ile yapabilirsiniz.

Rabbit, Netflix içeriğini evde bulunan dostlarınızla evde hesaplarıyla beraber görmenizi sağlar. Diğer şeylerin yanı sıra, oynatım senkronize edilir ve bölüm ya da filmi izlerken yorum bırakabilirsiniz.

Rabbit Netflix, Chrome eklentisini oluşturmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Better Browse

Better Browse, Web Mağazasında bulunan ve direkt olarak tarayıcıya yüklenen ve Netflix’in gizli saklı bordrosundaki içinde ne olduğu bulmak için kullanılan bir Netflix Chrome uzantısıdır.

Aslında, Better Browse, kullananların sunmuş olduğu binlerce ve binlerce ürün içinde kendi gereksinimlerine makul içerik bulmalarına müsaade eden bir araçtır. Onun için, gerçekte “sır” dan daha fazlası olan gizli saklı kataloğa güveniyor. Bu hususi bir sıralama ve her insanın kullanımına açık.

Bu tatbik sayesinde, kullanıcılar varsayılan kategoriden oldukça daha geniş bir kategori listesine erişebilirler. Bu, içinde ne olduğu filtreleyebileceğiniz ve tercihlerimize göre türe göre sıralayabileceğiniz anlamına gelir. Bu gizli saklı alt kategorileri bir kez etkinleştirmenize imkân elde eden gizli saklı kodları değiştirebilmek için Better Browse oluşturuldu.

Better Browse Netflix Chrome eklentisini oluşturmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Showgoers

Arkadaşlarınızla film seyretmek için, Netflix’i aynı anda fakat uzaktan izlemenizi elde eden bir Netflix Chrome uzantısı olan Showgoers’ınız var.

Rabbit gibi, en sevdiğiniz dizileri ya da filmleri izleyebilir ve aynı Chrome penceresinden dostlarınızla söyleşi ederek yorum yazabilirsiniz.

Showgoers Netflix Chrome eklentisini oluşturmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Video Adjust for Netflix

Şüphesiz bir Netflix videosunun fotoğrafçılığının bazı durumlarda o denli karanlık olduğu, ne işe yaradığını neredeyse asla göremediğiniz bir şey oldu.

Netflix için Video Adjust ile, bu problemi önlemek için oynatmanın parlaklığını, doygunluğunu ve kontrastını artırabilirsiniz.

Değişiklikleri manuel olarak uygulayabilir ya da daha önceden yapılandırılmış profillerden birini seçebilirsiniz.

Video Adjust for Netflix Chrome eklentisini oluşturmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Film Stack

Netflix ile, bir bölümün sonunda kendiliğinden aşağıdakiler görünmüş olduğu gibi, birkaç çekme görebilirsiniz.

Ancak, bölümleri değişik dizilerden izlemek, bir film ya da belgesel eklemek istiyorsanız, Netflix’in kendiliğinden izin vermediği bir oynatma sıralaması oluşturmanız gerekir.

Film Stack ile, değişik bölümleri ve filmleri manuel olarak oynatmak zorunda kalmadan seyretmek için bir oynatma sıralaması oluşturabilirsiniz.

Film Stack Netflix Chrome eklentisini oluşturmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Netflix Chrome Uzantıları

Bunlar, Netflix deneyiminizi basitçe geliştirmek için Google Chrome’da indirebileceğiniz en iyi Netflix Chrome Uzantılarıdır. Arkadaşlarınızla film seyretmek ya da gizli saklı kategorilerin kilidini açmak.

Netflix için öteki bir uzantı mı kullanıyorsunuz? Listeye eklemek için yorumlarda bana bildirin.