10 Linux için En iyi VPN Hizmeti

Herhangi bir fena niyetli tehdit ya da siber tecavüz görünmeden ve çalışmanızı uygunsuz şekilde engellemeden ilkin online gizliliğinizi güvenliğini sağlamak istediğinizden eminiz. İnsanların bir çok aleni internet tarama risklerinin farkında. Peki Linux kullananlar için “10 Linux için en iyi VPN hizmeti” arayışında iseniz doğru yerdesiniz.

Neler Okuyacaksınız? →

10 Linux için En iyi VPN Hizmeti | Linux VPN

Sadece iyi bir VPN’in aradığınız gizliliği sağlayabildiği daima unutulmamalıdır. Burada, Ubuntu için en iyi VPN’i getirirken, Linux kullanıcılarının bu hususta geride kalmadıklarından emin olmak istiyoruz.

Neden Linux için En iyi VPN’leri Kullanmalı?

  • Kendinizi bilgisayar korsanlarından ve meraklılardan koruyun.
  • Favori içeriğinizin, muhtelif kanallardan engellenmesini kaldırın.
  • Güvenli torrent.
  • 2 irtibat arasında şifreli tünel.
10 Linux için En iyi VPN Hizmeti | Linux VPN

1. NordVPN

Peki, Linux kullanıcıları için iyi bir haber, NordVPN‘in son zaman hususi programıyla ortaya çıkması ve komut satırı uygulaması olarak çalışması. Linux VPN konusu ile ilgili bütçe dostu bir halde güvenilir bir şifreleme ve çevrimiçi özgürlüğü arayanlar, buna Linux için en iyi VPN‘lerden biri olarak adlandırılabilir.

Benzersiz kılan öteki özellikler, otomatik öldürme düğmesidir; böylelikle titiz veriler ortaya çıkmaz, kötü amaçlı yazılımdan koruma filtresinin varlığı ve 6 aygıtı aynı anda bağlayabilme özelliği bulunur.

ArtılarıEksileri
Hızlı servis ile 60’tan fazla ülkede sunucu sunar.Bazı güvenilir olmayan sunucular gizliliğinizi engelleyebilir
OpenVPN, PPTP protokolleri vb. Kurmak için kapsamlı kullanıcı tabanlı eğitimler mevcuttur.Tarama hızı düşebilir, seçilen sunucuda yoğun trafik yaşandığı için.

NordVPN internet sitesi için tıklayınız. Aylık 2.99 Dolardan başlayan fiyatlarla.

2. SurfShark

Konumunuzun olabildiğince gizli saklı ve gizliliğin bozulmadan kalmasını elde eden Surfshark, hüviyet avı girişimleri, reklamlar, fena niyetli yazılımlar vb. ile mücadelede olabildiğince başarılıdır. Bunu, faaliyetlerinizin bir kaydını tutmadığı için Linux için en iyi VPN‘lerden biri olarak etiketlemek isteyebilirsiniz. Gizli bir buton vardır ve kullanıcılarına 24/7 canlı söyleşi desteği sunar.

Surfshark’ın bir öteki hoş yanı, her hesap tarafınca aynı anda sınırsız irtibat kurabilmesidir. Güzel değil mi? Artık aile üyelerinizle ya da dostlarınızla basitçe paylaşabilirsiniz. Ayrıca, Netflix, Hulu, Amazon Prime Video, BBC iPlayer gibi vb. yayıncıların bölgeye göre gelen engellenmiş içerisinde ne olduğu engellemesini kaldırabilirsiniz.

ArtılarıEksileri
Kamuflaj Modu kimliğinizi kendi internet sağlayıcınızdan bile gizler.Bazen yavaş sunucu.
Bir hesap üstünden sınırsız aygıt bağlantısı.

SurfShark’ı Buradan Satın Alın

3. HideMyAss

Linux VPN arayışınızda yeni başlamış olsanız bile, bu VPN hizmeti, kullanması kolay olduğu ve her insana ortalamanın üstünde hız sağlamış olduğu için internet güvenliğiniz için bir artı puandır. Heyecan verici haber, 880’den fazla serverı ve 280’den fazla sunucu konumunu barındırabilmesidir.

İlginçtir ki, burada 7 günlük bedava tecrübe etme sürümüne sahipsiniz ve bu da kuşkusuz Linux için en iyi bedava VPN kategorisine girmesini sağlıyor. Kısıtlı internet sitelerine erişebilir, ISS izlemeyi durdurabilir, güvenilir online bankacılık gerçekleştirebilir ve unutmamak için oyunlarınızda ve uygulamalarınızda çabucak çalışabilirsiniz.

ArtılarıEksileri
Kullanıcıların aralarından seçim yapabileceğiniz mükemmel sunucu kapsamı.Bazı oturumların celse açmış olduğu görülmüştür.

Linux için HideMyAss VPN indir.

4. ExpressVPN

Linux VPN arayışınızda ExpressVPN Sadece tanınmış değil bunun yanı sıra Linux için en iyi VPN diyebilirsiniz, kullanması olabildiğince kolaydır, komut satırı ara biriminde çalışır ve rakiplerinden daha süratli bulunduğunu iddia eder. İlginç bir şekilde, sunucu sıralaması aktüel kalır ve kullanıcılar OpenVPN protokolü üstünden UDP ve TCP arasında basitçe geçiş yapma seçeneğine sahiptir.

Gerektiğinde etken müşteri desteğini kim istemez? İyi. Express VPN gizliliğinize dikkat ederken 24/7 hazırdır ve Netflix, Hulu, HBO, vb. platformların yöresel engellemelerini de aşar.

ArtılarıEksileri
94 ülkede kuvvetli ağ.Diğer bir çok rakipten daha pahalı.
Bir seferde 3 eş zamanlı bağlantıyı yönetebilir.
Test kullanımından tatmin olmadığında 30 gün içerisinde para iade garantisi.

Linux için ExpressVPN resmi sayfasına buradan erişebilirsiniz.

5. AirVPN

AirVPN’in son aşama kişiselleştirilebilir özellikleri sayesinde, bunun yanı sıra güvenilirdir ve kullanıcının gizliliğine odaklanır ve sizi Linux için en iyi VPN‘lerden biri yapar. Burada kolay yapılandırma için komut satırını ya da GUI’yi kullanma seçeneklerine sahipsiniz.

AirVPN, tek bir hesaptan geçiş yapmayı elde eden sınırsız sunucuların yanı sıra trafik sınırı da içermez. Artık rastgele bir kayıt izi bırakmadan ve IP’yi bereketli bir halde gizlemeden internette basitçe gezinebilirsiniz. Anahtar değiştirme, askeri düzeyde şifreleme ve dahili DNS çözümleri, kafaları yüksek tutuyor.

ArtılarıEksileri
Birçok ülkede yüksek performanslı sunucular.Gelişmiş yapılandırmalar yeni kullanıcılar için zorlaştırır.
Her hesap için 5 eş zamanlı bağlantı.

Linux için AirVPN hizmeti resmi sayfası.

Google Chrome için VPN mi arıyorsunuz?
Chrome internet tarayıcınız için en iyi 10 VPN eklentisini listeledik. Dilerseniz Google Chrome Tarayıcı için 10 En İyi Ücretsiz VPN Uzantıları isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

6. Mullvad

Bu, kuvvetli Linux VPN, IPv6 koruması sebebiyle günlüklerinizden hiçbirinin izlenemediği Ubuntu için en iyi VPN‘i kurma seçeneğiniz olabilir. Grafiksel Kullanıcı Arayüzüne dayanır ve kill switch, DNS kaçak koruması, port yönlendirme, vb. Gibi özellikleri kullanır.

Dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan bir öteki şey, makul fiyatta olması ve kuşkusuz hepimiz ellerini cebine sığacak bir şey üstünde tecrübe etmek istiyor. Tek yapmanız ihtiyaç duyulan onu indirmek ve problemsiz bir halde ‘Özel Ninja’ olmak.

ArtılarıEksileri
Hiçbir şahsi malumat girilmez ve anonim modda bile ödemeler yapılır.Sınırlı sunucular arasında seçim yapabilirsiniz.
Basit ve süratli kullanım.

Linux için Mullvad VPN resmi sayfası için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

7. TorGuard

3000’den fazla servera ve 68 sunucu yerine kim hayır diyebilir ki? Öğlen değil mi? İşte bu yüzden Linux için en iyi VPN‘i hizmetinizde seçebilirsiniz. Linux VPN TorGuard ile meydana getirilen fena niyetli yazılımlara karşı üst seviye güvenlik, reklam önleme ve güvenlikten harbiden emin olabilirsiniz.

Dahası, servisler emsallerinden daha ucuzdur ve gerektiğinde eklentileri kullanabilirsiniz. Sınırsız hız, 7/24 yardımcı ve bir hesap üstünden 8’den fazla linke haiz olmakta özgürsünüz.

ArtılarıEksileri
Çok muhtelif sunucu tarzı mevcut.Ortalama performans ötekiler ile karşılaştırıldığında ölçülmüştür.
SSL Stealth VPN erişimi olan engellemeleri atlayın.

Linux için TorGuard VPN indirme sayfasına bu irtibat ile erişebilirsiniz.

8. VPN Unlimited

VPN Unlimited, yalnızca Linux için en iyi VPN değil, bunun yanı sıra Windows, iOS, Mac vb. için de geçerlidir. Herhangi bir izlemeyi, reklamı, fena niyetli yazılımı ve daha fazlasını durdurmaya yardım eden OpenVPN protokolünü olabildiğince desteklemektedir.

Bu Linux VPN önerimiz Netflix, ESPN +, HBO, vb. Gibi ana kanalların içerisinde ne olduğunun dünyanın her yerinden izlenme engellenmesine yardımcı olur. Son aşama güvenilir bir AES-256 şifreleme yöntemine haiz bulunduğunu iddia ediyor, böylelikle hiç bir üçüncü taraf hususi işlerinize erişmeyi düşünemiyor.

ArtılarıEksileri
Tavizsiz hız, online hürriyet ve mutlak anonimlik mühim özelliklerdir.Torrent kabiliyetleri olabildiğince sınırlıdır.
7/24 müşteri desteği

Linux için VPN Unlimited indirme sayfasına bu bağlantıdan erişebilirsiniz.

9. PureVPN

PureVPN kullanan bütün engelli programlarınızı çevrimiçi olarak bir çok sunucuda görün. Hong Kong merkezli bu VPN servisi, belirlediğiniz yere akıllı irtibat sebebiyle Ubuntu için en iyi VPN sıralamasında bir öteki servis.

Evet, bu Linux VPN tavsiyemiz kayıtlarınızı saklamaz ve sizi rastgele bir izlemeye karşı korur. Bu tünelin keyfini aynı anda beş aynı anda bağlayabilirsiniz.

ArtılarıEksileri
AES-256 şifreleme.Birkaç sunucuda indirme hızı çok yavaş.
Düzgün ve sınırsız Torrenting deneyimi.

Linux için PureVPN indirme bağlantısı.

10. Proton VPN Client Tool

Profesyoneller tarafınca tasarlanan İnternet gizliliğiniz, Linux için Proton VPN isimli en iyi bedava VPN tarafınca sağlanacaktır. Bu İsviçre tabanlı aracın kuvvetli gizlilik yasalarına uyduğunu ve faaliyetlerinizi kaydetmediğini ya da detayları üçüncü taraflara ifşa etmediğini unutmayın.

Güçlü şifreleme standartları ve gizli saklı servislerin korunması Linux VPN önerimiz Proton VPN ile büyük bir seviyede artı.

ArtılarıEksileri
Sızdırmaz bağlantı. Güçlü müşteri desteğiSınırlı protokoller var.

Linux için bedava VPN Proton VPN Client Tool indirme bağlantısı.

Sonuç

Artık 10 Linux için en iyi VPN‘in bir listesine haiz olduğunuza göre, her biri ile ilgili dikkatlice okuyarak bir arama yapmanız yeterlidir. Ubuntu için en iyi VPN‘in süratli performans, aktivite kaydı yapmamak, çevrimiçi içerisinde ne olduğu sınırsız seyretmek ve kuvvetli şifreleme gibi mühim özelliklere haiz olacağı unutulmamalıdır.

Sizden haber almak istiyoruz!

Makalemiz hakkındaki görüşünüzü ve yorumlarınızı paylaşmak istiyorsanız, bizlere aşağıdaki yorum kısmına yazmanız yeterlidir. Umarız bu yazı, son çağrıyı almanıza yardımcı olmuştur.