3 Adımda instagram Hikaye indirme Yöntemleri

resim14313101
resim14313101

instagram kelimesini duyduğumuzda, instagram story yani instagram hikayeleri, görkemli resimler, enteresan düşünceler akla geliyor örnek olarak instagram öykü indirme yöntemleri gibi. Öyle değil, birçoğunuz 2021’de instagramdan öteki bir instagram hesabından instagram hikayelerini indirmek istediniz.

Herkesin instagram hikayelerini ve resimlerini bedava olarak basitçe indirmenize izin veren ilk 3 yöntemimiz ile karşınızdayız.

Neler Okuyacaksınız? →

instagram Story indirme Yöntemleri

instagram Hikayelerini İndir: instagram, cazibeli ve yeni özellikleri sebebiyle etkileyici bir halde büyüyor. Facebook instagram’ı edindikten sonrasında çoğu şey değişiyor ve tanıtılıyor. instagram, bu sene sonuna kadar aşağı yukarı 900 milyon kullanıcının bir milyara kavuşması bekleniyor. Facebook devralmadan ilkin yalnızca 100 milyon kullanıcısı var. instagram’ın temel özelliği, 24 saat sonrasında kaybolan hikayeler kavramı.

instagram hikayelerine göre, Facebook bu özelliği Whatsapp ve Facebook gibi öteki bütün uygulamalarda da tanıtmıştır. Birçok kullanıcı instagram geliştiricilerin dostlarının instagram hikayelerini indirmek / kaydetmek için yasal bir fırsat olmasını istek eder. instagram devamlı yeni özellikler yayıyor, fakat kullananların gereksinim duyduğu şeyi vermiyor. Çoğu kişi, arkadaşlarından gerektiğinde gönderdikleri resmi / videoyu paylaşmasını ister. Bununla birlikte, çoğu insan için, insanlardan bir görsel istemek bir tür sıkıntıdır.

Bu, çoğu insanoğlunun instagram hikayeleri iyi mi indirilebilir kanaati ile ilgili bize soru sormasının sebeplerinden biri. Bu yazının sebebi bu. Bir yazı isteğiniz olsa bile, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu makalede, arkadaşlarınızın ve etkileyicilerinizin instagram hikayelerini indirmek için çoğu tekniği tartışmak istiyoruz. Daha fazla vakit kaybetmeden aslolan makaleye başlayalım.

Şunlar da hoşunuza gidebilir:

 • İnstagram Hikayelerine Müzik Nasıl Eklenir?
 • YouTube Videolarını instagram’a Yükleme
 • instagram Hesabı Nasıl Silinir?
 • instagram’a Yüklenen Fotoğraf Arşivini Alma
 • Bilgisayardan instagram’a Fotoğraf Yükleme

3 instagram Hikaye indirme Yöntemleri

Makalemizde iOS, Android ve bilgisayardan instagram hikayeleri iyi mi indirilir ayrıntılı olarak ele aldık.

Android’de instagram Hikaye indirme:

Çoğumuz instagram kullanmak için Android mobil ya da tablet kullanıyoruz. Yerel instagram uygulamasının öteki instagram hikayelerini indirme özelliği yoktur. Ancak, aşağıda belirtilen adımları izleyerek arkadaşınızın hikayelerini ya da öyküsünü indirmek istediğiniz kişilerin hikayelerini indirebilirsiniz.

 1. Daha ilkin belirttiğim gibi, mahalli bir programa instagram hikayeleri indirmenin yolu yok. “Story Saver” isimli öteki bir uygulamayı indirmeniz gerekiyor. Aşağıdaki bağlantıyı tıklatarak bu uygulamayı basitçe indirebilir ya da Google Play Store Uygulamanızda yalnızca “Stroy Saver” için arama yapabilirsiniz.
  Uygulama indirme link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kimcy929.storysaver&hl=tr&gl=US
 2. Şimdi indirme butonuna tıklayın ve uygulamanın İnternet hızınıza bağlı olarak telefonunuza indirmesi ve kurulması için birkaç saniye bekleyin.
 3. indirdiğiniz Story Saver isimli uygulamayı açın.
 4. Başlarken butonuna tıkladıktan sonra, instagram hesabınıza giriş yapmanız istenecektir. Korkmadan, instagram hesap bilgilerinizi girin ve hesabınıza girmek için “Giriş Yap” ı tıklayın.
 5. Şimdi hesabınıza başarıyla giriş yaptınız. Bir sonraki ekranda, arkadaşlarınızın bir listesini görmüş olacaksınız ve burada istediğiniz birinin öyküsünü indirmek için listedeki rastgele bir ismi tıklayın.
 6. Diğer ekranda bu erkeğin öyküsünü görebilirsiniz. “Kaydet” butonuna tıklayın ve istediğiniz yolu seçin. Bir video indirmek istiyorsanız, oynat butonuna tıklayın; indirme butonuna basmanız istenecektir.

Bu kolay tatbik ile arkadaşınıza sormadan instagram story indirme prosedürünü yapabilirsiniz. Google Play Store’da bu özelliği sunan çoğu tatbik var, fakat bu uygulamanın daha kullanımı kolay bulunduğunu ve öteki uygulamaların çoğundan daha azca reklam içerdiğine inanıyoruz. iPhone / iOS’ta instagram hikayelerinin iyi mi indirileceğine bakalım.

iOS’ta instagram Hikaye indirme:

Android gibi, instagram story indirmek için iOS’ta ek bir programa ihtiyacınız var. Aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir, sonrasında arkadaşlarınızın hikayelerini ya da öyküsünü indirmek istediğiniz hesabın hikayelerini indirebilirsiniz.

 1. Sadece App Store’unuza gidin ve “REPOST” aratın ya da sizi direkt olarak bu Uygulamanın indirme sayfasına götürecek olan aşağıdaki bağlantıya tıklayın.
  Uygulama indirme linki: https://apps.apple.com/tr/app/repost-for-instagram/id797818385?l=tr
 2. ”GET” butonuna tıklayın ve tatbik cihazınıza yüklenip yüklenirken birkaç dakika bekleyin.
 3. Şimdi bu uygulamayı açınız ve instagram düğmesi ile giriş yapınız.
 4. instagram kullanıcı adınızı ve şifrenizi girme zamanı.
 5. Şimdi, üzerinde arama çubuğu bulunan bir yayınınız var. Kullanıcıyı feed’den seçebilir ya da direkt olarak kullanıcı ismini arayabilirsiniz. Bundan sonrasında yalnızca indirilecek olan görsel ya da videoyu seçin ve seçeneğe tıklayın ve “kaydet” seçeneğini seçin.

İşte bu Bundan sonra, belirlediğiniz görsel ya da video iOS cihazınıza indirilir. Öyleyse Android ve iOS ele alındı sırada ne var? Kesinlikle PC!

PC’de instagram Story indirme:

Hala Windows / Mac makinelerinde instagram kullanan birden fazla insan var. Tüm bu insanoğlu için, Arkadaşınızın öyküsünü bu adımları izleyerek indirebilirsiniz.

 1. instagram hikayelerini indirmek için Chrome tarayıcısında instagram kullanman gerekiyor. Öncelikle aleni instagram ana sayfasını açın ve hesabınıza giriş yapın.
 2. Şimdi, instagram dostlarının hikayelerini indirmene yardım edecek “Chrome IG Story” eklentisini indirmek için aşağıdaki bağlantıya tıkla.
  Eklenti indirme linki: https://chrome.google.com/webstore/detail/chrome-ig-story/cnmhknopedmipekbmmilfjgpefeonmog
 3. Bu eklentiyi kurduktan sonrasında Chrome tarayıcınızı tekrar başlatın ve instagram hesabınıza giriş yapın. Şimdi bir arkadaşın öyküsünü aç. Sol üst köşede bir indirme düğmesi göreceksiniz. İstediğiniz hikayeyi indirmek için bu butona tıklamanız yeterli.

Bu makaleyi dostlarınızla paylaşın ve bu instagram hikayesi indirme numarasını bilmelerine destek olun.

Bu makalemizde yani instagram story indirme konusu ile ilgili rastgele bir sorunuz varsa, aşağıdaki yorum bölümünde bize bildirin.

Programsız instagram Hikaye ya da Resim indirme Nasıl Yapılır?

Bu problemin yanıtını arıyor iseniz size öneri olarak şu adresleri önerebilirim. instagram story indirme adresleri için örneklerimiz şunlar olacak. Yapmanız gereksinim duyulan indirmek istediğiniz videonun kullanıcısını belirtmek. Sonrasında indirme prosedürü bitince size malumat verecek internet sitesi. Burada öne çıkanların ya da en önemli hikayeleri indirmekte oldukça kolay.

 • https://www.storysaver.net/tr

Sizlerinde öneri etmiş olduğu instagram öykü indirme şekilleri ya da instagram story indirme var ise bize yorum bölümünde bildirebilirsiniz.

Tüm toplumsal medyadaki sayfamızı beğenin ve daha oldukça insana ulaşmamıza destek olun. Okuduğunuz için oldukça teşekkürler.