5 En iyi Video Downloader Chrome Uzantısı

resim63663351
resim63663351

İnternet videolarını Google Chrome’da indirmek talep eder misiniz? 5 En iyi video indirme Chrome uzantıları ve araçlarının listesini inceleyin.

Günümüzde, videolar hem internet sayfalarında hem de bir oldukça toplumsal ağda maksimum en önemli videolardır. Dünyanın maksimum kullanılan internet tarayıcısının Google Chrome bulunduğunu göz önüne alarak, Google Chrome’dan video indirmek için en iyi video indirici Chrome uzantılarını göstereceğim.

Kuşkusuz, Google’ın internet tarayıcısına muayyen işlevler ekleyebilecek geniş uzantı koleksiyonu, kullananların Chrome’u kullanmayı tercih etmelerinin ana özelliklerinden biridir.

Neler Okuyacaksınız? →

5 En İyi Video İndirme Chrome Uzantı Eklentileri

Şu anda, bir oldukça kullanıcı her gün birden fazla video indirmektedir. Bu nedenle, bu yayında, Google Chrome’dan video indirmek için en iyi video indirici Chrome uzantılarını göstereceğim.

Videoları tarayıcıdan indirmek için kusursuz bir uzantı seçerken, videoları muayyen bir platformdan indirmek ya da birkaç video platformunda aynı uzantıyla yapmak istediğimizi dikkate almalısınız.

5 En İyi Video Downloader Chrome Eklentileri;

  • Video Downloader Professional
  • Video Downloader PLUS
  • Video DownloadHelper
  • Flash Video Downloader
  • Savefrom (Extension)

yukarıda belirtmiş olduğumuz eklentilerin iyi mi kullanıldığını ise metnin devamında inceleyebilirsiniz.

Video Downloader Professional

Bu video indirici Chrome uzantısı, tarayıcınızdan iki tıklama ile indirmenize izin veriyor. Basit fakat kuvvetli bir video indirme uzantısı mı arıyorsunuz? Eh, Video Downloader Profesyonel sizin için en iyisidir. Videoları 4K kalitesine kadar online olarak birkaç internet sitesine indirmenize imkân tanır. Ayrıca, bu tarz şeyleri MP4 gibi tercih ettiğiniz biçime aktarabilirsiniz. Dahası, bu uzantı aracı, bilgisayarınızın disk alanını tüketmediği için birden fazla video indirmeniz için mükemmeldir. Ayrıca, reel internet sitesini ziyaret etmeden seyretmek istiyorsanız, direkt olarak araçtan video listesi oluşturmanıza da imkân tanır. Ayrıca, bu uzantı bedava ve kullanması kolaydır, bu da videoları anında indirmenize imkân tanır.

Bu en en iyi youtube video indirme eklentisi chtome uzantıları örneklerinden biridir, zira ancak içeriğin standardını değil, indirmek istediğiniz şekli de MP4, AVI ve ötekiler ile MP3, ancak ses ile seçerek yüksek kalitede indirebilirsiniz.

İndir | Chrome için Video Downloader Profesional

Video Downloader PLUS

Bir öteki chrome video indirme eklentisi Video Downloader PLUS, tarayıcının sağ üst köşesine bir simge ekler. Bu düğmeye tıklandığında, sekmedeki Facebook videolarını basitçe indirebileceğiniz bir pencere açılacaktır.

Testler esnasında bütün Facebook sayfasını kaydırmanız icap ettiğini ayrım ettim, aksi takdirde sayfanın altındaki videolar tanınmaz. Burada tek yapmanız sayfayı kaydırmak.

İndir | Chrome için Video Downloader PLUS

Video DownloadHelper

Video DownloadHelper en iyi video indirici Chrome uzantılarından biridir.

Google chrome indirme eklentisi Video DonwloadHelper’ı tarayıcıya ekledikten sonra, görüntülenen sayfada multimedya içinde ne olduğu varsa, uzantının kendiliğinden iyi mi algılanacağını göreceksiniz: B. Videolar ve böylece bulunan bütün bulunan bütün multimedya içerik listesini belirleme etmek ve bulunan bütün dosyaları indirmek için başlatabilirsiniz.

Bulunan içinde ne olduğu mevcut sekmede indirilmek suretiyle raporlamanın yanı sıra, tarayıcıda oluşturulan kalan sekmeler de indirebileceğiniz içerik hakkındaki detayları görüntüler.

Her içerik için değişik çözünürlüklerde indirmesi, video ile ilgili malumat göstermesi, videonun URL’sini kopyalaması, kara listeye eklemesi, dosya sistemi kalıcı öğesi olarak önerilmemesi, silinmemesi ya da eklenmemesi imkanı sunar.

Video akışı sunan en tanınmış platformlarla ahenkli bulunmasına rağmen, içerik indirmeye hazır olduğunuzda bir yerde problem yaşayabilirsiniz. Ayrıca, konfigürasyonunda çalışmasını mutlaka gereksinimlerimize göre uyarlayan bir oldukça ayar vardır, örn. B. Birden fazla içeriğin aynı anda yüklenmesi.

İndir | Chrome için Video DownloadHelper

Flash Video Downloader

YouTube’dan müzik ve video indirmek Flash Video Downloader uzantılarıyla asla bu kadar keyifli olmamıştı.

Google Chrome için google video indirme eklentisi olan Flash Video Downloader ile YouTube’dan ve öteki bir oldukça internet sitesinden video indirebilirsiniz. Bu Chrome Video Downloader uzantısı kendiliğinden çalışır. Üzerinde video bulunan bir internet sitesini ziyaret ederseniz, bütün oynatımı .swf ya da MP4 dosyalarına ve MP3 dosyalarına indirebilirsiniz. Bu eklenti ile indirme işlemlerini yapmak basit!

Google Chrome için Flash Video Downloader’ın kullanması asla kuşkusuz kolaydır. Bu eklenti, tarayıcınızın arabirimini tam anlamıyla doldurmayan kusursuz bir araçtır. Ayrıca, istediğiniz vakit gizleyebilir ve dönem dışı bırakabilir, fakat videoları YouTube’dan ya da öteki bir internet sitesinden indirmek istiyorsanız etkinleştirebilirsiniz.

Google Chrome için Flash Video Downloader, YouTube’dan müzik indirmenin yanı sıra listesi ve animasyonları bilgisayarınız için Adobe Flash’a indirmenize müsaade eden bir eklentidir.

Bu eklenti yüklüyse, kayıt olmanız ya da kullanımını onaylamanız gerekmez. Tarayıcının sağ üst köşesindeki seçeneklerde bulunan Araçlar menüsündeki Uzantılar seçeneğinde etkinleştirmelisiniz.

Bu andan itibaren, tarayıcının adres sayfasında Flash videosu yoksa, çubuğun sağında gri renkli “X” işaretli bir ok simgesi görünür.

Uzantı simgesi mavi ise, videoyu öteki bir halde indirebilirsiniz. Küçük bir açılır pencere, .swf’de indirilebilen ya da indirilebilen dosyaların tarafındaki İndir seçeneğini gösterir. MP4.

Flash dosyalarını kendiliğinden algılayarak, Flash Video Downloader gizlice takdim edilir ve ziyaret edilen sayfaların ve komutların Google Chrome arayüzünden görüntülenmesini engellemez. Ancak, öteki pencerelere ait birtakım reklamlar açılır pencerede görünecektir.

Gelecekteki indirmeler için bulunan Flash dosya seçeneklerini kaydetmek için bu eklentiyi kullanarak bir sıralama oluşturamasanız da, videoları ve animasyonları MP4 ve MP3 olarak indirebilirsiniz.

İndir | Chrome için Flash Video Downloader

Savefrom (Extension)

YouTube videolarını tek tıklamayla indirmek için Savefrom programını kullanabilirsiniz. Bilgisayarınıza sayfa veren bedava programı indirmeniz gerekir. Savefrom ile indirmek istediğiniz videonun linkini kullanmanız yeterli.

Savefrom programını yüklemek için birtakım talimatları uygulamanız gerekir.

  • Dosyayı internet sitesinden indirdiyseniz, çalıştırın ve programın yükleme adımlarını başlatması için “Evet” tuşuna basın.
  • Bunu yapmak için ilkin lisans koşullarını kabul edin (okuduktan sonra) ve “Kabul Et” i tıklayın.
  • Ardından, programın hangi tarayıcılarda yürütüleceğini denetim edebileceğiniz bir monitör sunulur. “Tüm Tarayıcıyı Kur” opsiyonunun işaretli olmasından emin olun.
  • Sonra “İleri” ye tıklayın. Kurulum monitörü açılacaktır.
  • Uzantıyı tarayıcınıza oluşturmak istediğiniz için bir hata kutusu alırsanız kapatmanız gerekeceğini unutmayın. Sadece kapatın ve kuruluma devam etmek için “Kabul Et” i tıklayın.

Herhangi bir nedenden ötürü, yükleme esnasında bir şey olduğu için Firefox’ta uzantıyı kullanamıyorsanız, bunu direkt olarak tarayıcınızın internet kısmı vasıtasıyla yapmanızı öneririm. Şu anda ancak Mozilla’da kullanılabilir, fakat gelecekte Chrome’da bulunabilir.

Uzantı tarayıcınıza yüklenecektir. YouTube’u açmanız ve ekranda beliren Savefrom simgelerinden kimilerini tıklamanız gerekir. Sağ üst köşede ya da Abone Ol düğmesinin yanındasınız. Kuşkusuz, video indiricileri için en iyi Chrome uzantılarından biri.

Yükle | Chrome için SaveFrom

Şimdiye kadar bunlar Youtube, Facebook, Vimeo, Instagram vb. İstediğiniz videoları indirmek için tarayıcılarınıza bedava olarak yükleyebileceğiniz en iyi video indirici Chrome uzantılarıydı.

Chrome video indirme prosedürü için öteki eklentiler mi kullanıyor musunuz? Bize yorum bölümünde kullandığınız ya da öneri ettiğiniz Google Chrome video indirme eklentisi önerilerinizi bildirin.