6 Online IGTV Video indirme Web Siteleri

İşte ücretsiz çevrimiçi IGTV Video indirme internet siteleri listesi. Bir IGTV videosunu kaydetmek istediğiniz zamanlar olabilir fakat ne yazık ki, bunu yapmak için direkt olarak bir seçenek bulamazsınız.

Bunun için IGTV videolarını URL ile kaydetmeye yardım eden 6 bedava internet sitesini ele alacağım.

Neler Okuyacaksınız? →

6 Online IGTV Video indirme Web Siteleri

IGTV, Android ve iOS kullanıcıları tarafınca kullanılabilen Instagram tarafınca hazırlanan bir video uygulamasıdır. IGTV, 10 dakikalık videolar (bir kanal oluşturduktan sonra) kaydederken, doğrulanmış kullanıcılar 60 dakika uzunluğunda videolar kaydedebilir.

IGTV videosunu kaydetmek istiyorsanız, bu çevrimiçi IGTV video indiricilerini kullanabilirsiniz. Girmeniz ihtiyaç duyulan tek şey kaydetmek istediğiniz IGTV videonun URL’sidir. Ardından, direkt olarak dizüstü bilgisayarınıza ya da PC’nize indirebilirsiniz.

Öyleyse çevrimiçi IGTV video indiricisini kullanarak IGTV videosunu indirelim.

6 Online IGTV Video indirme Web Siteleri

ThumbTube

ThumbTube IGTV videolarını indirmek için bedava bir internet sitesidir. Site, daha sonrasında offline olarak izleyebilmeniz için ancak URL girerek IGTV videolarını kaydetmenizi sağlar.

Web sitesini başlattığınızda, bir arama motoru gösterilir. Orada, indirmek istediğiniz videonun URL’sini yazmak ya da yapıştırmak zorundasınız.

Videoyu indirmeden ilkin önizleyebilirsiniz. Sağ altta, üç dikey nokta göreceksiniz, indirme seçeneğini görüntülemek için buna tıklayabilirsiniz.

Veya direkt olarak mavi renkli Video İndir düğmesini tıklayabilir ve videoyu bir klasöre kaydetmek için sağa tıklayabilirsiniz.

IGTV Downloader

IGTV Downloader, IGTV videolarını kaydetmek ya da IGTV videolarını indirmek için diğer bir internet sitesidir. Bu, kolay IGTV video indiricilerinden biridir. Burada, arama motorunda IGTV videosunun URL’sini girmeniz yeterlidir. Ardından videoyu bulmak için Ara üstüne tıklayın.

Ancak, videoyu burada önizleyemezsiniz. Orada Şimdi İndir düğmesini bulabilirsiniz, videoyu seyretmek için üstüne tıklayabilirsiniz. Bundan sonra, videoyu muayyen bir klasördeki gibi kaydetmek için sağa tıklayabilirsiniz. Benzer şekilde, bütün en çok tercih edilen videolarınızı bu siteden kaydedebilirsiniz.

SaveIGTV

SaveIGTV ilaveten bir IGTV video indiricisidir. Bu, en sevdiğiniz IGTV videolarını kaydetmek için bedava bir internet sitesidir. IGTV videolarını kaydederek daha sonrasında izleyebilirsiniz.

SavelGTV’nin instagram ig televizyon video indirme konusu ile ilgili site kullanması basittir. Tek yapmanız gereken, kaydetmek istediğiniz IGTV videosunun bir URL’sini eklemek. Ardından Şimdi İndir seçeneğine tıklayabilirsiniz.

Bundan sonra, IGTV indirici videosu önizleme yapmak için aşağıda görünür. Videoyu indirmek ve IGTV izlemenin keyfini çıkarmak için üç nokta seçeneğine tıklayabilirsiniz.

DownloadGram

DownloadGram, anında IGTV videolarını indirmek için kullanılabilir. Site ilaveten Instagram fotoğraf, video ve IGTV videolarını kaydetmenize de izin veriyor.

Web sitesini ziyaret ettikten sonra, IGTV video URL’sini girmeniz ihtiyaç duyulan arama motorunu göreceksiniz. Bağlantıya girdikten sonra, İndir butonuna tıklayabilirsiniz. Bundan sonra, diğer bir Video İndir düğmesi alacaksınız. Bu opsiyonu tıkladığınızda, video PC / Dizüstü bilgisayarınıza indirilir.

InstaUncle

InstaUncle, IGTV videolarını indirmek için diğer bir internet sitesidir. Site, IGTV videosunu saniyeler içerisinde indirmeyi kolaylaştırıyor. Ardından, daha sonrasında PC’niz de IGTV videolarını izleyebilirsiniz.

Buraya ancak bir IGTV videosu URL’si girmeniz yeterlidir. Kopyalanan URL’yi yapıştırdıktan sonra, videoyu aramak için İndir’i tıklayabilirsiniz.

Bundan sonra, IGTV videolarını kaydetmek için tıklayabileceğiniz video İndirme Bağlantısını alacaksınız. Video indirilemeyecek. IGTV videosunu indirmek için, sağ tıklayıp videoyu kaydetmeniz gerekecektir. Diğer IGTV videolarını da indirebilirsiniz.

Download-IGTV-Videos

Download-IGTV-Videos isminde diğer bir çevrimiçi IGTV video indirme platformu olarak listede. Şimdi, bu site IGTV videolarını MP4 ve MP4 HD olarak kaydetmenizi sağlar.

Siteyi ziyaret ettikten sonra, IGTV video URL’sini girmeniz gerekecektir. Bunun altında bir video indirmek için iki seçenek göreceksiniz. IGTV videoyu HD kalitesinde ya da ancak MP4 dosya biçiminde kaydedebilirsiniz.

Ayrıca düzmece instagram gönderileri hazırlayıp resim almak istiyorsanız Sahte instagram mesaj simülatörü internet siteleri isimli makalemizi okuyabilirsiniz.

Kısaca

Saniyede çoğu IGTV videosu kaydetmeyi olabildiğince kolay buldum. Yukarıda belirtilen internet siteleri işin yapılması için olabildiğince faydalıdır. Sadece IGTV video URL’sini girerek, en çok tercih edilen IGTV’lerinizi kaydedebilirsiniz. Tüm siteler benzer şekilde çalışır.

İşte burada igtv video indir ihtiyacınız olan şeyi gidermek için daha sonrasında seyretmek suretiyle IGTV videolarını indirmek için değişik seçenekleriniz var.