7000’e Mesaj Atamıyorum

7000’e mesaj atamıyorum ne yapabilirim? Bu servis bilinmiş olduğu suretiyle Vodafone Online Self Servisi’dir. Bu çerçevede birçok hizmetten basit bir halde yararlanılabilmektedir. Kullanıcı ismi telefon numarası, gizyazı ise tek kullanımlı bir paroladır.

SMS atılırken mevzubahis parolanızı S yazarak 7000’e yollamanız yeterlidir. Böylece anında çözüm bulmanız mümkündür.

Her ne kadar bütün işlemler böylelikle basit olsa da birtakım kişiler giremediklerini söyleyebilir. Bunun için öncelikle telefonun çekip çekmediği denetim edilmelidir. Eğer şebekeniz o esnada yoksa mesaj atmak ve almak imkansızdır.

Şebeke durumunu çözdükten sonrasında denetim ederseniz, durumu anında teyit edebilirsiniz.

İçindekiler

Mesaj Ayarlarını Kontrol Etme

7000’e mesaj atamıyorum ne yapabilirim diyorsanız ve şebeke sorunu yoksa, mesaj ayarlarını incelemeniz önerilir. Çünkü bu ayarlar değişmişse mesaj alsanız bile yollamanız imkansızdır. Eğer ne yapmanız icap ettiğini bilmiyorsanız yöntem servise giderek durumu anlatabilir, çözüm talebinde anında bulunabilirsiniz.

7000’e Mesaj Atamıyorum

Mesajı Kontrol Etme

Şebeke sorunu yoksa ya da diğer bölgelere mesaj atabiliyorsanız, bu vaziyet mesaj attığınız yeri hatalı girdiğinizi gösterebilir. 7000’e mesaj atamıyorum ne yapabilirim diyorsanız, numara yazdığınız yere bakılmalıdır.

Örneğin 7000 numarasının rastgele bir rakamında ilkin ya da sonrasında boşluk bırakırsanız, mesajınız tabi gitmeyebilir. Eğer bunu silerseniz vaziyet kendi kendine çözülebilir. Ek olarak mesaj içeriğini yanlış girmişseniz de istediğiniz sonuçlar elde edilemeyebilir.

Tüm bu tarz şeyleri denemenize karşın çözüm bulamamışsanız, Vodafone bayisine giderek yardım alabilirsiniz.