Adobe Illustrator Şablonlarını İndirmek İçin En İyi Web Siteleri

Adobe Illustrator, bu araçla yeni başlıyorsanız ve alanınızdaki mevcut birtakım çalışmalara göz atmak isterseniz, Adobe Illustrator şablonlarını indirmek için en iyi internet sitelerini bulabileceğiniz bu makaleyi izlemelisiniz. Hemen derhal aşağıdaki bütün internet siteleri kullanmakta serbesttir. Bununla birlikte, bu adların isminizle ve ödeme kredisi vermeden kullanılması öneri edilmez.

Neler Okuyacaksınız? →

Adobe Illustrator Şablonlarını İndirmek İçin En İyi Web Siteleri

Grafik ya da internet tasarımındaysanız, Adobe Illustrator ile alakalı bir şeyler duymuş olabilirsiniz. Bir yandan, Photoshop bir resim düzenleme aracı gibi. Öte yandan, Illustrator uygulaması, mektup kapağı, kapak, tatbik simgeleri, mecmua kapağı vb. Tasarlamak için kullanabileceğiniz bir dizayn uygulamasıdır.

Freepik

Freepik , Adobe Illustrator şablonlarını ya da vektörlerini indirmek için en iyi kaynaklardan biridir. Adın belirttiği gibi, bu internet sitesindeki vektörleri parasız olarak indirebilir ve Adobe Illustrator uygulamasının son olarak versiyonunu kullanıyorsanız, yazılımınızla uyumluluk mevzusu ile alakalı rastgele bir problemle karşılaşmamalısınız. Bu internet sitesi ile alakalı en iyi şey, bütün kullanımları ticari kullanım için indirebilir ve eklenmiş bir mısra yoktur. Kartvizit, kutlama kartı, simgeler, modern sanat, özgeçmiş, mecmua kapağı ve aynısı bulabilirsiniz.

Free Vector

Adın belirttiği gibi, Free Vector isminde bu hoş internet sitesinden parasız Adobe Illustrator şablonları indirebilirsiniz.Diğer internet sitelerinin yapmış olduğu kadar çok vektör sunmasa da, bu internet sitesinde bir ton parasız vektör bulabilirsiniz. Sadece istediğiniz vektörü aramanız gerekiyor ve daha sonra kullanmak için indirebilirsiniz.Ancak, bu internet sitesi PREMIUM seçeneğinden beri mevcut olan tüm vektörler parasız değildir.

Vecteezy

Vecteezy, rastgele bir problem olmadan indirebileceğiniz ve kullanabileceğiniz büyük bir parasız vektörler veritabanına sahiptir.Bir doku bulmak ya da bir kutlama kartı yapmak isteyip vazgeçtiğinize bakılmaksızın, bu internet sitesinde mutlaka bulabilirsiniz. İndirmek istediğiniz bir şablonu bulmak için kullanabileceğiniz birden fazla kategori var. Söz mevzusu internet sitesi ücretli bir abonelik sunduğundan, tüm vektörleri parasız olarak alamazsınız. Eğer abone olursanız, hoş görünümlü şablonlar indirebilir ve rastgele bir problem olmadan kullanabilirsiniz.Yoksa, işinizle rastgele bir şablonu kullanmadan ilkin izni denetim etmelisiniz.

Pixeden

Photoshop ya da Illustrator kullanıyorsanız, Pixeden yanı sıra Al dosyası sunmuş olduğu için Pixeden’i oldukça kullanımı kolay bulabilirsiniz. Makbuzları, kartvizitleri, arka planları, metin efektlerini, dokuları, mobil tatbik kullanıcı arayüzünü ve daha fazlasını indirebilirsiniz. Tek dezavantaj bu internet sitesi ile bir hesap oluşturmanız gerekir. Aksi halde, Pixeden rastgele bir dosyayı indiremezsiniz. Bu internet sitesinden indirebileceğiniz en iyi şey pano tasarımıdır. Herhangi bir çözümleme türü uygulaması oluşturuyorsanız, bu internet sitesinden birtakım önerilere göz atabilirsiniz.

Stockio

Stockio, işiniz için parasız vektörleri indirmek için kullanabileceğiniz öteki bir kaynaktır. YouTube videonuz da kullanmak isteyip vazgeçtiğiniz ya da fizyolojik kullanımdan yazdırmak istediğinizde, bu siteyi iyi bir şablon bulmak için mutlaka kullanabilirsiniz. Dergi kapağı, gösterge tablosu önerileri, simgeler, toplumsal medya kapak fotoğrafı ve benzerlerini bulabilirsiniz.Bu internet sitesi ile alakalı en iyi şey, ondan rastgele bir vektör indirmek için rastgele bir hesap oluşturmanız gerekmez.

Vexels

Kullanılabilir şablonların sayısı öteki internet sitelerinden görece düşük olsa da, hoş şablonlar elde etmek için bunu kullanabilirsiniz. Ancak, Vexels ile alakalı problem, işlerini ticari kullanım için kullanamazsınız. Yapabilirsin, fakat 5 dolarlık bir lisans almalısın. Tüm şablonlara erişmek istiyorsanız, aylık 7,50 Amerika doları abonelik satın alabilirsiniz. 60.000’den fazla tasarım, 200 indirme / ay, bir dizayn talebi / ay ve bunların desteklerini içerir. Herhangi bir vektör bulmak için seyahat, dekorasyon, tatil, düğün, simge vb. Bu sitenin kategorilerini kullanabilirsiniz.

Vector Portal

Vector Portal , rastgele bir amaçla indirebileceğiniz ve kullanabileceğiniz büyük bir parasız Adobe Illustrator şablonu koleksiyonuna sahiptir. Ancak, internet sitesine göre, bir kredi iyi görünmekle beraber mecburi değildir. Bu internet sitesi ile alakalı en iyi şey, hesap oluşturmanıza gerek yoktur. Öte yandan, işiniz için istenen vektörü bulmak için kullanabileceğiniz birden fazla kategoriye sahiptir. Şablonlardan ayrı olarak Illustrator fırçasını, şeklini ve daha fazlasını indirebilirsiniz.

Shutterstock

Bir yazar, blogcu ya da medya insanı iseniz, büyük ihtimalle en büyük yığın resim veritabanı olan Shutterstock’u duymuş olabilirsiniz. Stok görüntüden ayrı olarak bu internet sitesinde tonlarca vektör alabilirsiniz. Ticari amaçlı ya da öteki bir amaçla kullanmak isteyip istemediğinizi düşünmeden, bu internet sitesinden mutlaka indirebilir ve buna göre kullanabilirsiniz. Bu, Shutterstock vektörlerinin parasız olarak mevcut olmadığını belirtmek anlamsızdır. Aslında, bunlar da olabildiğince pahalıdır.

Bu kadar! Adobe Illustrator şablonlarını indirmek için en iyi internet sitelerinden bazıları bunlar. Umarım onları istersiniz. İstediğiniz şablonu bulmak için bütün bu internet sitelerini değişik durumlarda deneyebilirsiniz.

Ayrıca parasız vektör görselleri temin edeceğiniz internet siteleri ile alakalı ki makalemiz için buraya göz atabilirsiniz.