Android’de WhatsApp Aramalarını Kaydetme

Telefon konuşmalarını kaydetmek oldukça kolaydır ve bizi düşündürdü “WhatsApp çağrıları da kaydedilebilir mi?” Son zamanlarda, neredeyse bütün mesajlaşma programları en mühim özellikleri olarak görüntülü ve sesli aramaları kullandı. Artık VoIP teknolojisini kullanarak dünyanın her yerinden insanları bedava olarak arayabiliyoruz. Peki Android’de WhatsApp Aramalarını Kaydetme olası mü?

Neler Okuyacaksınız? →

Android’de WhatsApp Aramalarını Kaydetme

Ancak düzgüsel telefon konuşmalarını kaydetme gibi, bunu yapmak için WhatsApp tarafınca verilen varsayılan seçenek yoktur. Birçoğunuz WhatsApp Çağrıları Nasıl Kaydedilir? Bu yüzden, size söyleyeyim, mahalli bir yolu yok, fakat bunu yapmanıza destek olabilecek değişik WhatsApp Çağrı Kaydedici programları var.

Hemen mevzuya gelelim ve Android için en iyi WhatsApp ses kaydı uygulamalarından kimilerini keşfedelim. Android Telefonlarda WhatsApp Arama Kaydı:

Amacınıza tam anlamıyla uyan En iyi WhatsApp Çağrı kaydediciler listemize göz atın.

Android’de WhatsApp Aramalarını Kaydetme

1. Cube Call Recorder ACR

Cube Call Recorder ACR, Android cihazınızdan gelen ya da giden aramaları kaydetmek için ilk tercihimizdir. Bu WhatsApp davet kaydedici, Telefon Görüşmeleri, WhatsApp Sesli Görüşmeler, Skype , Viber, Hangout, Facebook, WeChat, LINE, Slack, Telegram ve diğerlerinin kaydedilmesini destekler. Cube Call Recorder ACR’yi kullanarak, kristal netliğinde ses kalitesinden emin olabilirsiniz. Araç, rastgele bir sesli aramanın WhatsApp’ta başlatılmış olduğu anda kaydı kendiliğinden başlatmak için tasarlanmıştır. Ve en iyi kısmı?

Konuşmaları her vakit kaydetmek istediğiniz kişilerin bir listesini yapmanızı sağlar. Üstün sürümü, PIN Kilidi, Bulut Yedekleme, Ekstra Ses Biçimi desteği ve daha fazlası gibi ek özellikler sunar.

2. Messenger Call Recorder

Messenger Call Recorder, piyasadaki en tanınmış WhatsApp arama kayıt uygulamalarından biridir. Ses kayıt aracı bedava olarak kullanmak olası ve yapmanız ihtiyaç duyulan cihazınıza yüklemek. Şimdi Etkinleştir butonuna dokunarak uygulamanın iznini yapılandırmaktır. Gerekli bütün izinleri verdiğinizde, Messenger Call Recorder fonda çalışmaya başlar. WhatsApp sesli aramalarını aramaları kaydetmek istediğiniz şahsa yerleştirmeye başlayabilirsiniz; tatbik sizin için bütün konuşmaları kendiliğinden kaydeder.

Bu WhatsApp arama kaydedici, kayıtları kayıtlarınızla paylaşma seçeneğine de sahiptir.

 3. Gerçek Çağrı Kaydedici

Bob Takoss tarafınca Gerçek Çağrı Kaydedici , sesli çağrılarınızın verilerini aynı anda FB Messenger, Skype, Viber, vb. Platformlardan indirmek için kullanabileceğiniz WhatsApp sesli çağrı kayıt uygulamasıdır. Kaydedilen bütün konuşmalar kendiliğinden SD Kart’a kaydedilir. MP3 dosya formatı. Bu nedenle, rastgele bir aleti kullanarak aramaları dinlemek olabildiğince kolaydır. Bu WhatsApp arama kaydedici, kayıtlarınızı Posta, Facebook, Twitter vb. Yoluyla paylaşmanıza imkân elde eden sezgisel bir arayüzle beraber gelir.

Ses kaydı uygulaması Google Play Store’da mevcut değil, fakat buradan yükleyebilirsiniz.

4. Call Recorder for WhatsApp

Adından da anlaşılacağı gibi, WhatsApp için Arama Kaydedici sesli aramaları kaydetmek için kusursuz bir alternatiftir. WhatsApp Video ve Sesli Aramaları kaydetmek için kolay görünümlü bir kullanıcı arayüzü ile kullanması olabildiğince kolaydır. Kayıtları yüksek kaliteli MP3, MP4, FLV ve öteki dosya formatlarında kaydedebilirsiniz. Yerel özellikleriyle basitçe Google Drive’a kayıt yapabilir, paylaşabilir, e-posta gönderebilir ya da dosya yükleyebilirsiniz. Makalede belirtilen öteki WhatsApp Arama Kaydedici uygulamalarının aksine, bu vasıta bunun yanı sıra dahili bir kayıt oynatıcısına sahiptir, böylelikle uygulamanızın içerisindeki konuşmaları zahmetsizce kaydedebilir ve dinleyebilirsiniz.

Bu WhatsApp Çağrı Kayıt Uygulaması Play Store’da mevcut değil. Bu sebepten bu uygulamayı buradan yükleyebilirsiniz!

En İyi WhatsApp Çağrı Kayıt Uygulamaları ile Mutlu Kayıt!

Şimdi Android için En İyi WhatsApp Çağrı Kayıt Uygulamaları listemizi tamamlıyoruz, size izinsiz meydana getirilen aramaların izinsiz ve ahlaki dışı bulunduğunu hatırlatmak istiyoruz. Bu nedenle, yukarıda belirtilen yöntemlerden rastgele birine devam etmeden ilkin mahalli yönetmeliklerinizi denetim etmeniz daha iyi olur.

Not: Verilen bilgiler yalnızca genel bilgilendirme amaçlıdır. interbilgi, üçüncü taraf bir aracın doğruluğundan, geçerliliği, güvenilirliği ya da eksiksizliğinden görevli değildir. Yaptığınız rastgele bir prosedür mutlaka kendi sorumluluğunuzdadır!

Konu ile ilgili görüş ve önerileriniz için yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Farklı bir Android’de WhatsApp’ın Aramalarını Kaydetme uygulaması var ise kullandığınız bunu da bildirebilirsiniz.