Apple TV Plus Yayında

Bu resmi İlk duyurudan aylar sonra, Apple TV Plus premium video yayını hizmeti yayınlandı. Birden fazla platformda kullanmak mümkün (yalnızca Apple’a ait olanlar değil), Apple TV+, Hollywood’un en büyük aktörlerinden bazılarının başrolde olduğu, Oscar ödüllü Reese Witherspoon, “Friends” yıldızı Jennifer Aniston ve daha pek bir çok dahil olmak suretiyle yeni uygulamalar başlattı.

Neler Okuyacaksınız? →

Apple TV Plus Abonelik Al

Apple TV+ bir aile için ayda 7,99 Amerika doları (7 günlük bedava tecrübe etme süresinden sonra) fiyatlandırılır. Bununla birlikte, bir senelik bedava abonelik, 10 Eylül 2019 tarihinden sonra Apple ya da Apple yetkili satıcılarından satın alınan rastgele bir iPhone, iPad, iPod touch, Apple TV ya da Mac ile beraber gelir.

Ücretsiz Bir Yıl

Ücretsiz aboneliğinizi etkinleştirmek için, kalifiye cihazınıza son olarak uygulama sürümünün yüklendiğinden emin olun. Buradan:

 1. Henüz yapmadıysanız, makul cihazınızda Apple Kimliğinizle oturum açın.
 2. Cihazdaki Apple TV uygulamasını açın.
 3. 1 Yıllık Ücretsiz tadını çıkarına dokunun. Mesajı görmüyorsanız, öneri görünene kadar Şimdi İzle uygulamasında aşağı kaydırın.
 4. Sorulursa Apple Kimlik şifrenizi, satmaca bilgilerinizi ve geçerli ödeme yönteminizi doğrulayın. Bir senelik bedava tecrübe etme süresinde ücret alınmaz.
 5. Apple TV’nin keyfini çıkarın

Not : Yeni cihazınızı etkinleştirdikten sonraki üç ay içerisinde bedava aboneliğinizi istek etmeniz gerekir. Ücretsiz aboneliğinizi sene süresince istediğiniz vakit iptal ederseniz, diğer bir bedava abonelik için makul olmazsınız ve eskisini ödemeden tekrar etkinleştiremezsiniz.

Servise Kayıt Olmak İçin

Yeni bir cihazınız yoksa ve Apple TV+ ‘ya abone olmak istiyorsanız, bunu Apple TV, iPhone, iPad, iPod touch ve Mac dahil olmak suretiyle Apple TV programıyla rastgele bir cihazda yapabilirsiniz. Ayrıca kayda değer, Roku’daki Apple TV uygulaması üzerinden abone olabilirsiniz.

Tv.apple.com adresini ziyaret ederek de abone olabilirsiniz. Yeni abonelikler 7 günlük bedava tecrübe etme versiyonu ile beraber geliyor. Fiyatlandırma ile ilgili ek malumat için apple.com/apple-tv-plus adresini ziyaret edin.

Apple TV Plus Yayında

Apple TV Plus ‘a neler dahildir?

Bir Apple TV+ aboneliği ile, her ay eklenen yeni başlıklar ile Apple Originals içeriğini, reklamsız ve istek üstüne yayınlayabilirsiniz. Varsa, Apple Originals’i 4K HDR’de Dolby Vision ile izleyebilirsiniz. Çoğu antet bunun yanı sıra Dolby Atmos sesi sunar. Mobil cihazınızda, offline görüntüleme için bölümleri ya da filmleri indirebilirsiniz.

Apple Family Sharing kullanıyorsanız, altı taneye kadar aile üyesi aboneliğinizle Apple TV+ ‘nın keyfini çıkarabilir. Bu, gerek görülürse altıya kadar eş zamanlı akışı içerebilir.

Apple TV+ Nerede ve Nasıl Kullanılabilir?

Başlangıcta, Apple TV+ 100’den fazla ülke ve bölgedeki Apple kullanıcıları için mevcuttur. Apple Orijinal içeriği, neredeyse 40 dilde Türkçe altyazılı ve / ya da dublajlı olarak gelir. İşitme Engelliler ve İşitme Engelliler (SDH) alt makaleleri ve altyazılar da vardır. Dizi ve filmler için ses açıklamaları sekiz dilde mevcuttur.

Resmi olarak, Apple TV + piyasaya sürüldüğü sırada aşağıdaki platformlarda kullanılabilir:

 • İOS’un son olarak sürümüne haiz bir iPhone ya da iPod touch
 • İPadOS’un en yeni sürümüne haiz bir iPad
 • TVOS’un en yeni sürümüne haiz bir Apple TV 4K ya da Apple TV HD
 • En son Apple TV Yazılım Güncelleştirmesi olan bir Apple TV (3. nesil)
 • Apple TV programını destekleyen akıllı bir TV ya da akış kutusu
 • MacOS’un son olarak versiyonunu çalıştıran bir Mac
 • tv.apple.com bir Safari, Firefox ya da Chrome internet tarayıcısında

içerik

Apple TV+, Apple Original serisi ve filmlerin bir kombinasyonunu içerir. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Apple TV’nın gelişine kadar önde gelen reklam şovları, ilk sırada çıkanlar arasında. Daha fazla malumat için, birtakım yeni şovların ön izlemeleri de dahil olmak üzere, Apple TV+ uygulama serisine bakabilirsiniz.