Bedava Apple Müzik Hesapları


Makalede Neler Var

Bedava Apple Müzik Hesapları; Bedava müzik hesabı arayanlar bu yazımız tam da sizin için. Senin için hazırlamış olduğumuz bu yazımızda kredi kartına da gerek kalmadan kullanabileceğin parasız iTunes Music hesapları veriyoruz. Sen de ücret ödemeden bu hizmetten istifade etmek istiyorsan aşağıda paylaştığımız teknik vasıtası ile parasız Apple Müzik hesapları açabilirsin.

Bedava Apple Müzik Hesapları 2023

Hepimizin kullanmayı merak etmiş olduğu fakat bir türlü yolunu bulamadığı Amerikan hesabı ile iTunes Music hesabı açma yöntemlerini senin için araştırdık. Sen de iTunes üstünden müzik dinlemeyi ve kredi kartı da olmadan yeni bir hesap açarak iTunes Music ücretli içeriklerinden parasız istifade etmek istiyorsan bu yöntemler tam sana göre. Bedava Youtube Premium Hesaplar üstünden alacağın Youtube Music üyeliği gibi burada açacağın parasız Apple Müzik hesapları ile sen de doya doya müzik dinleyebilir ve parasız hesapların avantajlarından istediğin gibi yararlanabilirsin.

Ücretsiz AppleID hesap açmak için yapman gerek işk prosedür iTunes programını çalıştırmak oluyor. Uygulama açıldıktan sonra düzgüsel Türk AppleID kimliğinden çıkış yapman gerekiyor. Hesaptan çıkış yaptıktan sonra da iTunes Store’u açarak listenin en aşağısında bulunan Türk bayrağı simgesine tıkladıktan sonra oluşturulan ülke seçeneklerinden ABD’yi seçmelisin. Ülke olarak ABD’yi seçtikten sonra da hesap açmak için parasız bir opsiyonu seçmemiz gerekiyor.

Bu seçenekler arasından örneğin Twitter’ı seçebilirsin. Bunun için de aram ekranına Twitter yazdıktan sonra “Get” düğmesine tıkla. Açılacak olan yeni ekranda ise “Apple Kimliği Yarat” seçeneğini seçerek tıkla. Senden istenen detayları doldurduktan sonra gizyazı de belirleyerek sırada açılacak olan ekrandan “None” seçeneğini seçerek devam et. Billing adres kısmını istediğin gibi doldurabilirsin. Son aşamada da “Create Apple ID” düğmesine basarak hesabını oluşturabilir ve doğruluğunu sağlama adımına ilerleyebilirsin. Hesap doğruluğunu sağlama için de e-posta adresine gelen doğruluğunu sağlama e-postası üstünden doğruluğunu sağlama yapabilirsin. Bu sayede parasız Apple Müzik hesapları oluşturabilir ve kullanmaya başlayabilirsin.

Apple Music Ücretsiz Kod

Oluşturduğun parasız Apple Müzik hesapları iPhone’da açmak için iPhone’un ayarlar menüsünden iTunes ve App Store’u aç. Burada celse açma seçeneklerinden de “mevcut Apple kimliği”ni seçerek son oluşturduğun Amerika hesabının bilgilerini girmelisin. Sonrasında da App Store programını açtıktan sonra yeni açtığın parasız Apple Müzik hesaplar Amerika hesabını kullanmaya başlayabilirsin. Amerika hesabın üstünden Google Maps başta olmak suretiyle istediğin uygulamayı telefonuna kurarak kullanmaya başlayabilirsin.

Bu şekilde Amerika hesabı üstünden indirdiğin programları yedeklemek için de iTunes’u Amerika hesabına yetki vererek bütün programları iTunes’a kaydedebilirsin. Buradaki Amerikan hesabın üstünden bütün parasız programları indirerek telefonuna kurabilirsin. Bundan sonra ise iTunes mağazasındaki dizi ya da müzik içeriklerine iyi mi erişebileceğini anlatıyoruz. Bunun için de azca ilkin anlattığımız adımlar gibi birkaç adımı izleyerek tamamlaman gerekiyor. Sonrasında istediğin gibi Apple Müzik parasız müzik dinleme şansına haiz olacaksın.

Apple Music Kodu Al

Apple Music programını parasız kullanmak için Apple Music parasız kod ya da iTunes Gift Card kullanman gerekiyor. Bu kartın da doğal olarak ki Amerika mağazalarından kullanmak mümkün olması gerekiyor. Bu kartı da web üstünden parasız temin edebilirsin. Ancak aldığın kartta kesinlikle “emaildelivery” yani e-posta gönderiminin aleni olması gerekiyor. Çünkü fiziki olarak bu kartı alamayacağın için e-posta üstünden bu karta erişerek çevrimiçi doğruluğunu sağlama yapabilirsin. Online alacağın kart bilgilerini “Add to chart” düğmesine tıklayarak sepete eklemelisin.

Sepet üstünden de “Check Out” yani ödeme adımına geçmelisin. Burada ise “New Guest” seçeneğini seçerek devam et. Sepette ödeme adımını ziyaretçi olarak geçmemiz gerekiyor. Son olarak ödeme adımında PayPal’ı seçerek PayPal hesabına giriş yap. PayPal, bütün dünya dillerinde olduğu gibi Türkçe dil opsiyonu ile de hizmet veriyor. Eğer bir PayPal hesabın yoksa derhal parasız PayPal üyeliği açarak kredi kartını derhal tanımlayabilirsin. Ödeme için devam ederek 4 saat içinde verdiğin e-posta adresine gelen kodu kullanabilirsin.

Apple Music Ücretsiz Kullanma

Bu kodu aldıktan sonra yeniden iTunes uygulamasa gelerek, Amerika merkezli olarak açtığın parasız Apple Müzik hesaplarının en aşağısında bulunan “Redeem” düğmesine tıklaman gerekiyor. Açılacak olan ekrana verdiğin e-posta adresine gelen kodu girebilirsin. Buradaki adımları tamamladıktan sonra hesabına 15 Dolar bakiye tanımlanıyor.

Bu bakiye ile iTunes üstünden beğendiğin içinde ne olduğu alabilirsin. Açtığın parasız Apple Müzik hesapları ile Beats 1 Radyo’yu da gene ücret ödemeden dinleyebilirsin. Bu şekilde ilk üç ay parasız Apple Müzik hesapları da açabilirsin ve iTunes içinden bu hizmeti kullanabilirsin. Ancak burada hesapların merkezi Amerika olduğundan bir VPN programı ile konumunu ABD’ye alarak parasız servislerden yararlanabilirsin.

Bedava Vimeo Hesapları

Apple Music Bedava Hesap Açma

Her yerde bulabileceğin Bedava VPN Programları üzerinden bulunduğun konumu Amerika olarak değiştirebilir ve iTunes Radyo’yu da etken olarak kullanabilirsin. Üstelik üç ay süresince ücret ödemeden kullanabileceğin iTunes radyoyu, lüzumlu işlemleri sonuçlanmış bir Amerika hesabı ile doldurduğun vakit iTunes bakiyeni burada da kullanma şansın oluyor. Senin için anlattığımız bu adımları tamamladıktan sonra parasız Apple Müzik hesapları vasıtası ile parasız iTunes radyo dinleyebilirsin. Bu aşamaları tamamladıktan sonra ise iTunes Radyo’yu VPN’siz de dinlemeye devam edebilirsin. Çünkü yalnızca hesaba ilk giriş yaptığın vakit konum kaydı alınıyor, sonra ise istediğin yerden parasız Apple Müzik hesapları ile Apple Müzik programını ücret ödemeden kullanabilirsin.

Senin için hazırlamış olduğumuz bu yazımızda parasız Amerika Apple ID açma prosedürünü ve App Store parasız içerikleri iyi mi indirebileceğini anlattık. Tabii ki istersen ücretli içeriklerden istifade etmek için gene e-posta hizmetli çevrimiçi kod satın alarak kullanabilirsin. Gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra ülkemizde de hizmet vermeye başlamış olacak olan Apple Music servisini bu adımlar vasıtası ile ücret ödemeden kullanabilirsin.

 

Apple Müzik Deneme Süresi Kaç Aydır?

Deneme süresi 1 aydır.

Apple Müzik İnternetsiz Kullanılır mı?

Müzikleri dinlemek için indirmiş olmanız gerekmektedir.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Önerilen Yazı;  Bedava Disney Plus Hesapları (Yenilendi)