Bedava Vimeo Hesapları


Makalede Neler Var

Bedava Vimeo Hesapları; Hemen derhal her insanın buluşmuş olduğu video platformların başlangıcında Vimeo uygulaması gelir. Bedava Vimeo Pro hesaplar vasıtası ile Vimeo uygulamasına istediğin zaman, parasız olarak giriş yapabilir Vimeo Pro’nun sağlamış olduğu ekstra özellikleri istediğin gibi kullanabilirsin. Bedava Vimeo hesapları ve şifrelerini yazımızın devamında bulacaksın.

Bedava Vimeo Hesapları 2023

Vimeo uygulaması, 2004 senesinde ABD’de kurularak toplumsal medya platformları içinde yerini aldı. Uygulamanın ana amacı, isminin de çağrışım yapmış olduğu suretiyle bir video paylaşım platformu olmakla birlikte, Youtube aynısı bir düşüncenin geliştirilmesiyle birlikte daha uzun süreli videolar ve film içerikleri paylaşılmak suretiyle kurulmuştur. Hemen hepimizin yoğun olarak Youtube’a girmesi ve Youtube’un ön plana çıkmasından sonrasında değişik bir arayışa girenler için parasız Vimeo hesapları ve şifreleri paylaşarak alternatif toplumsal medya uygulaması sunuyoruz.

Herkesin araştırmış olduğu fakat beğenmeme butonunun kaldırılması, reklam sayısının artması ve öteki sebeplerden dolayı Bedava Youtube Premium Hesaplarına olan alaka azalmaya başlayarak, alternatif video seyretme platformlarına yönelim artmaya başladı. Biz de maksimum dört gözle beklenen ve araştırılan platformlar ile ilgili malumat toplayarak, senin için hazırlamış olduğumuz bu yazımızda parasız Vimeo hesaplarına yer veriyoruz. Online olarak video paylaşma ve isteğinize göre video yükleme hizmetini sunan Vimeo platformu üstünden yüksek kaliteli videoları donma yaşamadan seyretme şansına haiz olabilirsin.

Bedava Vimeo Hesap Açma

Sade ve kullanıcı dostu bir arayüze haiz olan Vimeo’nun şu ana için maalesef Türkçe dil desteği mevcut değil. 1280*720 çözünürlük gibi 1080p HD video seyretme şansı sunan Vimeo üzerinden, öteki toplumsal medya uygulamalarında olduğu gibi imaj kalitesinde pek bir yitik olmadan, devamlı olarak yüksek çözünürlükte videolar izleyebilirsin. Üstelik geniş bant ağı vasıtası ile videolarını izlerken, indirirken ya da video yüklerken donma ve kısıtlamalarla da karşılaşmazsın. Yüksek ve eğlenceli bir kullanıcı tecrübesi ön planda tutan Vimeo, bu alanda kendini kanıtladı diyebiliriz.

Vimeo profili oluşturma, parasız Vimeo hesap açma gibi işlemlerle uğraşmana gerek kalmadan, direk olarak Vimeo uygulamasına giriş yapabileceğin kullanıcı ismi ve şifreleri seninle paylaşıyoruz. Bedava hesaplar ile Vimeo uygulamasına giriş yaptıktan sonrasında da arkadaş ekleyebilir, dikkat cazibeli profilleri takip edebilir, tatbik üstünde istediğin gibi post paylaşabilirsin. Ayrıca Youtube’da olduğu gibi videoları beğenebilir ve istediğin gibi video yükleyerek dünyanın dört bir yanındaki insanlarla paylaşımda bulunabilirsin.

Vimeo Plus Bedava Hesaplar

Diğer video paylaşım platformlarından en büyük farkını, erişkin içeriklerine daha basit yükleme izni ve erişim izni veren Vimeo, toplumsal medya platformlarına olan farkını bu alanda sağlıyor diyebiliriz. Ancak Vimeo’nun bu alanda karşılaşmış olduğu en büyük sıkıntı, ülkelerin bu alandaki video ve içeriklere olan kısıtlamaları oldu. Çünkü şayet ülkelerin değişik politikaları ve kısıtlamaları olmasaydı kim bilir oldukça daha süratli bir halde yayılarak hayatımızda yer alabilirdi. Ancak doğal ki bunun nasıl yoksa fena mü olduğu her vakit münakaşaya aleni bir konudur.

Dünya üstünde milyonlarca şahıs tarafınca etken olarak kullanılan bu toplumsal medya platformu, video blog özelliği vasıtası ile de adından laf ettiriyor. Bu nedenle de parasız Vimeo hesaplarına olan alaka hiç bir vakit azalmıyor. Şahsi bilgisayarın üstünden VLC video oynatma uygulamasını parasız olarak indirerek ve gene yalnızca VLC uygulaması üstünden irtibat sağlayarak istediğin gibi Vimeo’daki filmleri ve videoları seyretme şansına haiz olabilirsin. Sen de işlemleri tamamla ve istediğin gibi video izlemenin keyfini çıkarmaya başla!

Vimeo Para Kazanma Bedava Hesap

Pek oldukça değişik alternatif tatbik olsa da, insanoğlu tarafınca maksimum tercih edilen ve kullanılan video seyretme uygulamaları içinde Video Pro ilk sıralarda geliyor. Vimeo Pro vasıtası ile izlendikçe para kazanma şansın da olmakla birlikte, takipçi kitlenizi her zaman, yüksek kaliteli videolar ile buluşturabilirsin. YouTube üstünden de video seyretme şansı olduğu gibi Vimeo’da da oldukça daha geniş seyirci sayısına erişebilir ve yüksek kaliteli videolar paylaşma şansına haiz olabilirsin. Bunun için ise aşağıda seninle paylaştığımız parasız Vimeo hesaplarından birisini alman ve Vimeo platformuna giriş yapman kafi oluyor.

Video paylaşım ve çevrimiçi canlı gösterim uygulamalarının yaygınlaşması ile Vimeo’ya olan alaka gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Kendi kemik kullanıcı kitlesini genişletmeye devam ederek Youtube gibi tanınmış olma yolunda ilerliyor. Bedava Vimeo hesaplarından birisini alarak sen de bu toplumsal medya platformuna katılabilir ve Vimeo Plus özelliklerini de deneyimleyebilirsin. Üstelik Vimeo hesap açma prosedürü yapmana da gerek kalmadan, yalnızca aşağıda senin için paylaştığımız kullanıcı ismi ve şifreleri kullanman kafi oluyor.

Güncel Torrent Tracker Listeleri

Bedava Vimeo Video İzle

İstersen kendinden de parasız Vimeo hesabı oluşturabileceğin gibi bu prosedürü yapmana ihtiyaç duymadan ve ücretli sürüm olan Vimeo Plus’a para vermeden hazır hesaplardan birisini alabilirsin. Buradaki hesaplar genel hatlarıyla daha ilkin parasız Vimeo hesabı açmış fakat sonradan bırakarak forum sitelerinde ya da Discord gruplarında paylaşan kişilerin hesaplarında oluşabildiği gibi muhtelif toplumsal medya hesaplarının, reklam yapmak için çekiliş ile paylaşmış olduğu parasız Vimeo hesaplarından da oluşabiliyor. Her hesabın kullanıcı ismi ve şifresi aşağıda senin için listelenmiş durumda.

Dünya üstünden maksimum kullanılan ve maksimum sevilen çevrimiçi video seyretme platformları içinde ilk sıralarda gelen Vimeo, kurulduğu 2004 yılından bugüne dek milyonlarda kişiyi kendisine bağlamayı başardı. Vimeo üstünden ustalaşmış kısa filmler, animasyonlar, uzun metrajlı filmler ve belgesel türünde birçok içerik bulabilirsin. Youtube’a rakip olarak çıkmış olmasa da birtakım özelliklerini kullanmak için Vimeo Plus üyeliğinin olması gerektiren Vimeo, halen kullanıcı sayısını artırmaya ve büyümeye devam ediyor.

 

Vimeo Ücretli midir?

Ücretsizdir.

Vimeo Haftalık Kaç MB Depolama Alanı Verir?

Haftalık 500 MB alan verir.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Önerilen Yazı;  Vodafone Günlük 1 GB İnternet 1 TL Nasıl Yapılır?