Bilgisayardan instagram DM Görüntüleme

Bilgisayardan instagram DM görüntülemek ya da okumak istiyorsanız bu prosedürü programsız ve Chrome üstünden yapmak oldukça kolay.

Instagram için tanıtım gerekmez. Bu mükemmel resim paylaşımı yavaş yavaş en tanınmış toplumsal medya platformlarından biri haline geldi, hepsi yeni ve modaya makul özellikler sayesinde. Ve iyi bir şey de, bu özelliklerin birisinin Instagram DM’leri dışında, internet sürümünde de mevcut olmasıdır.

Neler Okuyacaksınız? →

Bilgisayardan instagram DM Görüntüleme

Evet, arkadaşınızın Instagram hikayelerini görüntüleyebilir, hatta bir hashtag bulabilir ve takip edebilirsiniz. Hatta web versiyonundan görsel gönderebilirsiniz. Ancak, mesajı denetim edemez ya da gönderemezsiniz. Ve benim gibi istekli bir instagram kullanıcı iseniz (kim masa üzerinde bakmak zorundayım günün çoğunluğunda) iseniz, büyük bir serseri olduğu ortaya çıkabilir.

Neyse ki, hepsi hemen hemen kaybolmadı. PC’nizin konforunda instagram DM görüntülemenize ve yanıtlamanıza destek olabilecek programlar ve Chrome uzantıları şeklinde çoğu geçici çözüm vardır. Evet, doğru okudunuz, akıllı telefonlarınız da instagram programını açmanıza gerek yok.

Programsız instagram Mesaj Atma

Bilgisayardan instagram DM görüntüleme ya da programsız instagram mesaj atma prosedürü füze bilimi değildir ve onu olası kılan çoğu tatbik ve vasıta vardır. Bizim durumumuzda, kurtarmamıza gelen vasıta IG: dm ve tamam, ismi her şeyi söylüyor.

IG:dm ancak Instagram mesajlarını görüntülemiyor, aynı zamanda Facebook Messenger’a benzer gelen mesajları cevaplamanı sağlıyor.

Bilgisayardan instagram dm görüntülemek için IG:DM programını buradan indirebilirsiniz.

Tek yapmanız ihtiyaç duyulan uygulamayı indirmek ve kurmak. Tamamlandıktan sonra, kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapın, hepsi bu.

Doğrulama tamamlandığında, soldaki bütün mesajları sağdaki mesaj panosuyla göreceksiniz. Sadece bir tanesine tıkla ve sohbete başla.

IG: dm, takipçilerinizle söyleşi etmenize imkan tanıyor olsa da, GIF, Like gibi instagram’ın bütün özelliklerine ve sesli mesaj gönderme seçeneğine haiz değildir.

Şimdilik, standart metinden diğer ancak görsel ve emoji alışverişinde bulunabilirsiniz. Artı, bir mesaja iki kez dokunmak, telefon özelliğine benzer şekilde ‘beğenecektir’.

Yukarıdakilerin dışında, IG:dm adil bir dizi özellikler ile geliyor. Hayır, Arama kutusunu kullanarak mesajları ve hesapları arayabilir ya da DM penceresinin boyutunu değiştirebilirsiniz.

Ancak, bu özelliklerin iyi bir bölümü ustalaşmış kullanıcılar içindir. Yükseltme işleminden sonrasında oldukça sayıda hesaba giriş yapabilir, Slack-tipi emoji araması kullanabilir ya da direkt olarak söyleşi mesajları öneri edebilirsiniz.

Genel olarak, IG:dm PC’nizde olması ihtiyaç duyulan hoş bir araçtır. Kullanımı kolay ve Instagram’ın arayüzünü direkt olarak kopyaladığı gerçeği en üstte bulunan kirazdır.

Ancak, bu aracın bazı zamanlar cevap vermesinin birazcık yavaş olabileceğini unutmayın. Ayrıca, bu araçla Mesaj İsteğini göremezsiniz.

Chrome instagram DM Gönderme ve Okuma

Google Chrome’da mesajları görüntülemek oldukça daha kolay. Ve en iyi şey, diğer rastgele bir kuruluma ihtiyacınız olmamasıdır. Basit bir uzantı hile yapar.

Bu uzantıların hususi uygulamalara ve araçlara göre avantajı, öykünücü rolü görmeleridir. Bu nedenle, telefonunuzdaki DM bölümüyle aynı tecrübesi elde edersiniz, fakat daha büyük bir ekranda.

En yararlı bulduğum bu uzantı, Instagram için Doğrudan Mesaj olarak adlandırılan aptly adındaydı. Yukarıda belirttiğimiz gibi, Instagram uygulamasının manzara ve izlenimini neredeyse çoğaltır.

Direct Message for Instagram” internet tarayıcı eklentisini oluşturmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Uzantıyı Chrome’a ​​ekledikten sonra, ayrı bir giriş yapmanıza gerek yoktur. Profilinize giriş yaptıysanız, uzantı, giriş bilgilerini tarayıcınızdan alır. Bir kez yaptıktan sonrasında tarayıcınızdaki ufak DM şeklindeki simgeye tıklayın ve bam! Merhaba, Instagram.

Şimdi yapmanız ihtiyaç duyulan tek şey DM simgesine tıklamak ve hepiniz sohbete başlamak için hazırsınız. Bunun haricinde kalpleri, görüntüleri ve emojiyi gönderebilirsiniz. Ayrıca, eski mesajları da beğenebilirsiniz.

Ne yazık ki, GIF ve çıkartma gönderme opsiyonu mevcut değil. Ayrıca, ufak pencerenin içerisinden engelleyebilir, raporlayabilir ve hesap oluşturabilir ya da bir öbek sohbeti oluşturabilirsiniz.

IG:dm’den değişik olarak, mesaj İsteklerini de görebilirsiniz. Ve ancak bu değil, instagram için direkt olarak mesaj da talebi kabul etmenize ya da reddetmenize izin verir.

İnstagram uzantısı için direkt olarak mesaj ile ilgili sevdiğim şey, pak ve anlaşılır olmasıdır. Reklam yok ve emoji’leri göndermek için rastgele bir üçüncü taraf vasıta yüklemeniz gerekmiyor.

DM’lerinizi denetim etmeniz gerektiğinde simgeye tıklamanız ve işinizi tamamladığınızda pencerenin dışını tıklamanız yeterlidir. Evet, bu kadar basit.

Alternatif instagram DM Görüntüleme Yöntemi Var mı?

Tabii ki alternatif instagram DM Görüntüleme Yöntemi Var, bu ikisi, piyasadaki instagram DM’leri görebilecek tek vasıta değil. Web için Instagram Plus DM gibi diğer araçlar da var.

Web for Instagram plus DM” internet tarayıcı eklentisini oluşturmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Neredeyse yukarıdaki fonksiyon olarak benzer. Ancak, aralarında birkaç reklam var. Artı, emoji’leri göndermek için üçüncü taraf bir eklentiye ihtiyacın olacak. Parlak tarafta, vaziyet çubuğunuzda ki simgenin üstüne gelmiş olarak yeni takipçilerin ya da mesajların sayısını görebilirsiniz.

Yani, Instagram DM’lerini PC’nizin ve tarayıcınızın rahatlığından iyi mi görebiliyordunuz? Hangi teknik kullanacaksınız? Tek başına bir tatbik ya da şık Chrome uzantısı?

Aşağıdaki yorum bölümündeki her iki teknik ile ilgili ne düşündüğünüzü bizlere bildirin.