Bilgisayardan Instagram’a Fotoğraf Yükleme

Makalede Neler Var

Bilgisayardan Instagram’a Fotoğraf ve Video Yükleme 2023; Popüler toplumsal medya uygulamalarından biri olan Instagram son zaman kullanıcı sayısını arttırdı. İnstagram neredeyse maksimum zaman geçirdiğimiz toplumsal medya uygulamalarından biridir. Popüler resim ve video paylaşım platformu olan Instagram artık günlük hayatımızın bir parçası olmuş durumda. Fotoğraf ve video paylaşmayı sevenler telefonlarından veya mobil tatbik üstünden diledikleri gibi paylaşım yapabilmektedir.

Ancak bilgisayardan instagram’a fotoğraf ve video yüklemek isteyenler iyi mi yapılacağı ile ilgili bilgili değildirler. Aslında bilgisayardan instagram resim ve video paylaşmak halen olası olmamasına rağmen bunu bir tekniği bulunmaktadır.

Hiç bir tatbik veya tatbik kullanmadan bilgisayardan instagram fotoğraf ve video atmak olabildiğince kolay ve kolay bir yolu bulunmaktadır. Instagram aynı telefonda kullandığınız gibi kullanabilir dilediğiniz gibi resim ve görsel paylaşabilirsiniz.

Bilgisayardan Instagram’a Fotoğraf Nasıl Yüklenir

Bilgisayardan instagram’a video ve resim yüklemek için olabildiğince kolay tek tek teknik bulunmaktadır. Instagram internet sürümüne bu şekilde bilgisayarınızdaki video ve fotoları yükleyebilirsiniz.

İşte kolay yoldan instagram Foto ve Video yüklemenin yolu;

1) Bilgisayardan internet tarayıcınızı açıyorsunuz ve https://instagram.com adresine giriş yapıyorsunuz.

2.)  Kullanıcı ismi gizyazı bilgilerini girerek hesabınıza giriş yapıyorsunuz

3.)  instagram’a giriş yaptıktan sonrasında Mouse sağ tıklayıp İncele yazısına tıklıyoruz. Ayrıca Konsolu CTRL+Shift+C, CTRL+Shift+I, F12 ya da sağa tıklayıp “İncele” seçeneğinden açabilirsiniz

 

4.) Instagram masaüstü görüntüsünü mobil görüntüsüne almak için üste bulunan mobil görüntüye alma bölümüne basıyoruz ve Instagram mobil siteye dönüşüyor.

5.) Dilerseniz instagram mobil site görüntüsü için hangi telefonda görünmesi istiyorsanız telefon modeli seçebiliyorsunuz.

6.) Sayfayı yenilediğinizde veya f5 bastığınızda artık instagram bilgisayardan telefon görüntüsünü görecek şekilde kullanmaya başlayacaksınız.

7.) Ekle düğmesine tıklayıp bilgisayardan dilediğiniz resim veya video seçip yükleyebilirsiniz.

Bilgisayardan görsel seçerek instagram’a görsel atmak için dosyadan seçim aynı telefondan yüklermiş gibi yükleyebilirsiniz. Resim düzenledikten ve izahat ekledikten paylaşmanız yeterli.

Bilgisayardan instagram görsel atmak ve paylaşmak bu kadar kolay isterseniz sizde kendi bilgisayarınızdan rahatça paylaşım yapabilirsiniz.

Secretle.com Instagram Gizli Hesap Görme

Bilgisayardan Instagram Fotoğraf Atma

Bilgisayardan instagram görsel veya resim atmak için sizlere yukarıda anlattığım tekniği kullanarak rahatça görsel veya video atarak paylaşım yapabilirsiniz. Bilgisayardan instagram resim ve görsel atma yolunu bahsetmek gerekirse;

  1. İlk olarak bilgisayardan  instagram hesabınıza kullanıcı ismi ve şifresi ile giriş yapıyorsun
  2. İlk giriş yaptığınızda karşınıza instagram internet görüntüsü gelecektir
  3.  Şimdi sıçan imceli instagram üzerindeyken fareyi sağ tıklayıp İncele seçeneğini seçiyoruz. Dilerseniz f12 tuşuna basarak veya “CTRL + SHIFT + C” yaparak incele kısmını açabilirsiniz.
  4. Açılan sayfada birtakım kodlar göreceksiniz. Kodların derhal üzerinde Elements yazısını göreceksiniz. Elements yazısının derhal yanısıra ikona tıklayarak mobil görüntüye geçebilirsiniz. Elaments yazısının derhal tarafındaki tuşun ismi  “Device Toolbar” yani mobil görüntüye geç tuşudur.
  5.  “Device Toolbar” masaüstü görüntüsünü mobil görüntüye çevirecektir.
  6. Artık mobil görüntüye geçen hesabınızdan bilgisayardaki resimleri rahatça paylaşabilirsiniz.
  7. Eğer tüm dediklerimi sırası ile yapmanıza rağmen görsel paylaş tulunu görmüyorsanız sayfayı yenileyebilir veya f5 tuşuna basabilirsiniz.

Size anlattığım şekilde yaptığınızda bilgisayardan instgram resim paylaşmak olası olacaktır.Tek yapmanız ihtiyaç duyulan artı işaretine basarak görsel veya video paylaşmaktır.

Bilgisayardan Instagram’a Fotoğraf Yükleme Programsız

Bilgisayardan instagram resim yükleme yollarından biride Gramblr kullanarak paylaşım yapabilmektedir. Ancak son günlerde Gramblr kullananlar hesaplarının Gramblr ile instagram hesabının eşleştirilmesi sonrasında hesaplarındaki beğeni ve takiplerin bilgeleri haricinde yönetildiğini söylemişlerdir.

Bilgisayardan instagram’a resim yüklemek için meçhul ve güvenilir olmayan uygulamalar kullanmak yerine sizlere anlattığım tekniği güvenilir şekilde kullanabilirsiniz.

Kesinlikle bilgisayardan instagram’da paylaşım yapmak için tatbik kullanmanızı öneri etmiyorum. Bir çok tatbik sizin gizyazı bilgilerinizi alarak hesabınızı riske atacak veya şüpheli hareketten kaynaklı kapanmasına niçin olacaktır. Artık instagram spam hareketleri algıladığından mutlaka hesabınızı riske atmayın. Size anlattığım tekniği kullanarak problemsiz paylaşım yapabilirsiniz.

Instagram’a Bilgisayardan Fotoğraf Yükleme

Instagram’a Bilgisayardan resim yüklemek için kullanabileceğiniz birçok değişik internet tarayıcısı bulunmaktadır. Özellikle Vivaldi Web Tarayıcısı ve BlueStacks App Player uygulamasını indirerek Instagram mobil versiyonu açarak kolay şekilde resim yüklemesi yapabilirsiniz.

Bilgisayardan Instagram’a Video Yükleme

Bilgisayardan instagram video atmak için sizlere yukarıda anlattığım şekilde yaparak kolay şekilde video yüklemesi yapabilirsiniz. Bilgisayardan instagram video paylaşmak için instagram internet görüntüsünü mobil yaparak dilediğiniz gibi video yükleyebilir veya paylaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=idb35fMeFQ0

 

Bilgisayarda İnstagram Açılır mı?

İnstagram uygulaması hem bilgisayar hem de telefonlarda kullanılabilmektedir.

Bilgisayardan İnstagram Hesabı Açılır mı?

Bilgisayarınızdan instagram sayfasına giderek hesap oluşturabilirsiniz.

Yazımızı Puanlamak İster misin?