Bilgisayardan Snapchat Hesabına Giriş (Windows / MAC)

Snapchat Instagram’dan sonrasında en sevdiğim programlardan biri. Ancak işimde (tabii ki Laptop) çok meşgulüm, akıllı telefonumu yeniden bir daha denetim edemedim. Genelde yaptığım şey şu: Bilgisayarımdaki çabalama sekmesinin derhal tarafındaki Snapchat’a giriş yapıyorum ve bütün gün enstantanelerin tadını çıkarıyorum. Ancak, Bilgisayardan Snapchat Hesabına Giriş yapmanın o denli basit olmadığını mı düşünüyorsunuz? Öyleyse bu derste, Bilgisayarda Snapchat Giriş yapmayı kolaylaştırabileceğimiz birtakım çabalama yöntemlerini öğreneceğiz.

İnternet yirminci yüzyılda tamamiyle dünyayı ele geçirdi. Gerçek bir yaşamdan başka, insanoğlu toplumsal yaşamı da sürdürürler. Bir dizi toplumsal medya uygulaması başlatıldı ve her birinin kendine has bir özelliği var. En çok kullanılan toplumsal medya platformlarından bazıları Facebook, Instagram, Whatsapp, Yürüyüş, Snapchat, vb . İnsanlar aynı anda bütün bu platformlarda hesaplarına sahip. Böylece insanoğlu bu platformlar üstünde birbirleriyle sanal olarak etkileşime girerek vakit geçiriyor ve bu platformlara muhtelif sahneler ve videolar yüklüyorlar.

İnsanların çoğu, bütün bu platformları yönetmek için akıllı telefonlarını kullanıyor. Ancak, akıllı telefonunu kaybetmiş olduğu ya da akıllı telefonu kullanamadığı için bir tür problemle yüz yüze kalmış olduğu durumlar vardır. Artık dünyanın güncellemelerini alamadıkları ve başkalarının onlar ile ilgili bilgili olamayacağı için huzursuz oluyorlar. Böylece bir alternatif ararlar.

Bir alternatif, PC’lerinde akıllı telefonlar için kullanılabilen programları kullanmaktır. Burada, Snapchat Giriş yöntemini bir PC / Dizüstü bilgisayarda tartışmak üzereyiz.

Bilgisayardan Snapchat Hesabına Giriş

Neler Okuyacaksınız? →

Snapchat nedir?

Snapchat, mesajlaşma uygulaması olarak kullanılan bir toplumsal medya uygulamasıdır. Başlangıçta 2011 senesinde piyasaya sürüldü. Bu uygulama, kullanıcılarının, öteki kullananların görüntüleyebileceği hesaplarına Snaps ekleyebilmelerini elde eden özelliği için sıklıkla kullanılmaktadır. Bu Snap’ler 24 saat geçtikten sonrasında kendilerini otomatik olarak siler. Kullanıcılar ilaveten manuel olarak istedikleri vakit silebilirler.

Snapchat’in öteki bir enteresan özelliği, o anda uygulanan filtreye bağlı olarak bir yüzü tanıma ve değişiklik yapma kabiliyetine haiz bir Snap oluştururken muhtelif filtreler sağlamasıdır. Bu özellik, ergenler ve birtakım orta yaşlı insanoğlu tarafınca sıklıkla kullanılmaktadır.

Bu tatbik Android ve iOS kullanıcıları için geçerlidir. Başka bir işletim sistemi için resmi bir tatbik başlatılmadı. Bu nedenle, üstünde Snapchat’i çalıştırmak için PC’nizde bir tatbik oynatıcısı kullanmanız gerekecektir.

Yaygın popülaritesinin sebebi , dünyanın her yerinden insanların kullanmasını rahatlatan 22 dilde mevcut olmasıdır!

Eğer şifrenizi unuttuysanız, “Şifremi Unuttum” seçeneğini kullanabilirsiniz. Kayıtlı e-posta kimliğinizi girmeniz istenecek ve size yeni bir gizyazı belirlemek için bir irtibat verilecektir. Bu nedenle, sadece kayıtlı e-posta kimliğine erişimi olan şahıs şifreyi değiştirebilir.

Evan Spiegel , Snapchat’un CEO ve Kurucusudur. Tam ismi Evan Thomas Spiegel ve 4 Haziran 1990’da ABD, Los Angeles, Kaliforniya’da doğdu. Şu anda 27 yaşlarında bir web girişimcisi.

App Player nedir?

App Player, bilgisayarda sanal bir ortam yaratan ve daha sonrasında kullananların programları üstündeki muhtelif işletim sistemlerinden çalıştırmalarına müsaade eden bir yazılımdır. Android kullanıcıları için bu şekilde kullanımı kolay bir tatbik oyuncusu Bluestacks App Player. Android uygulamalarını çalıştırmak için Windows PC’de haiz olabileceği en eski ve en bereketli tatbik oynatıcılardan biridir . Bluestacks dışında, Android, YouWave, GenyMotion, vb. Gibi çoğu seçenek daha var .

MacOS kullanıcıları için bir öteki kullanımı kolay tatbik oyuncusu Bliss, Nox Player, KO Player, vb. Bu Android emülatörleri macOS cihazlarında çalışabilir.

Bilgisayardan Snapchat Hesabına Giriş

Bilgisayardan Snapchat hesabına giriş için işte 8 basit adım. Bu adımları ayrı ayrı uygulamanız sizin için kafi olacaktır.

Adım 1 – Öncelikle, PC’nize bir tatbik oynatıcı indirip yüklemeniz gerekir. Bunun nedeni, yukarıda da belirtildiği gibi, Android ve iOS dışındaki rastgele bir işletim sistemi için resmi bir tatbik bulunmamasıdır. Bluestacks App Player’ı buradan bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Adım 2 – Şimdi, App Player’ı PC’nize kurmak için kurulum dosyalarını bulmanız ve çalıştırmanız gerekir. Uygulama oynatıcısını bilgisayarınıza başarıyla kurmak için ekrandaki talimatları izleyin.

Adım 3 – En son Snapchat sürümünün APK dosyasını bilgisayarınıza indirmek için BURAYA tıklayın. Daha sonra, Snapchat PC’nize yeni yüklediğiniz tatbik oynatıcısı vasıtasıyla yüklenecektir.

Adım 4 – APK dosyaları tamamiyle indirildikten sonra, İndirilenler kısmına gidin ve APK dosyasını arayın. Üzerine sağ tıklayın ve açılır kutudan “Birlikte Aç …” ı seçin.

Adım 5 – Ekranınızda görünen iletişim kutusunda App Player’ı aramanız gerekecektir. Bulduktan sonra, üstüne tıklayın ve iletişim kutusunun altındaki “” seçeneğini seçin.

Adım 6 – Snapchat’in APK’sı, kullandığınız tatbik oynatıcı ile bilgisayarınıza başarıyla yüklenir! Şimdi PC’nizde App Player’ı başlatın ve Snapchat simgesini arayın. Bulduktan sonra, başlatmak için üstüne çift tıklayın.

Adım 7 – Oturum açmak ya da kaydolmak isteyip vazgeçtiğiniz sorulacaktır. Zaten bir hesabınız varsa, Giriş Yap‘ı tıklayın. Yeni bir hesap kurmak istiyorsanız, Giriş Yap‘ı tıklayın.

Adım 8 – Bilgisayarınızdaki Snapchat hesabınıza giriş yapmak için lüzumlu detayları girmeniz istenecektir. Doğru girmişseniz, verdiğiniz verileri doğrulamak için Giriş’i tıklayın. Ayrıntılar doğrulandıktan sonra, PC’niz de ki Snapchat hesabınıza giriş yapmış olacaksınız.

Yöntem 2 : Doğrudan Snapchat Giriş

Şimdi, önceki bilgisayardan Snapchat hesabına giriş yönteminde belirtildiği gibi rastgele bir yazılımı yüklemek istemiyorsanız. Ardından, Snapchat Hesabınıza Chrome, IE ve Safari tarayıcılarınızdan basitçe giriş yapabilirsiniz. (Aynı tekniği kullanıyorum, süratli ve güvenli)

1. Adım: Bu bağlantıyı açın: https://accounts.snapchat.com/accounts/login?continue=https%3A%2F%2Faccounts.snapchat.com%2Faccounts%2Fwelcome

Adım 2: Basitçe Snapchat Hesap bilgilerinizi girin ve “ GİRİŞ ” e tıklayın

Artık PC kullanıcıları için mevcut olan Snapchat özelliklerinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Bilgisayarınızı kullanarak Snapchat hesabınızı ve Snapchat hesabınıza giriş yapmak için izlemeniz gerekenler ile ilgili bilmeniz ihtiyaç duyulan tek şey budur. Yöntem olabildiğince kolaydır ve adımlar basitçe gerçekleştirilebilir. Tüm adımlar yerine getirildiğinde, PC’nizde ki bir tatbik oynatıcısı üstünden Snapchat hesabınıza başarıyla giriş yapacaksınız. Adımların hiçbiri bir insanı şaşırtmayacak rastgele bir karmaşıklığı içermez.

Bilgisayardan Snapchat giriş adımlarını uygularken rastgele bir zorlukla karşılaşırsanız ya da daha iyi bir teknik biliyorsanız, lütfen aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlere bildirin.