Bilgisayarınızda ki gereksiz programları bulun!

Hangi uygulama gerekli, hangisi gereksiz? Bir programı bilgisayarınızdan sileceksiniz fakat lüzumlu olup olmadığını bilmiyorsunuz. İşte size çözüm!

Neler Okuyacaksınız? →

Bilgisayarınızda ki lüzumsuz uygulamaları bulun!

Yeni satın aldığınız bilgisayar, kutusunda sizin ona kurmadığınız sayısız işe yaramaz yazılımla çıktı. Bilgisayarınızı rahatlatmak için bu yazılımları ayrı ayrı kaldırmak istiyorsunuz, fakat bazılarının sisteminiz için lüzumlu olup olmadığından emin değilsiniz.

Bilgisayarınızda ki lüzumsuz uygulamaları bulun!

Ücretsiz bir vasıta olan ” Should I Remove It? ” haiz olduğu veritabanına müracaat ederek hangi uygulamaların kullanıcılar tarafınca ne sık sık kaldırıldığını ya da sistemde tutulduğunu size gösteriyor. PC nizden en oldukça kaldırılan programların hangi nedenle kaldırıldığını da görmeniz mümkün. Tahmin edebileceğiniz gibi çoğu durumda bu neden, yazılımın çoğu reklam, öneri gibi rahatsız edici içeriklerle dolu olması.

Should I Remove It

Windows XP, Windows Vista, Windows 7 ve Windows 8’de çalışan Should I Remove It ‘i yüklendiğinde bilgisayarınızda yüklü uygulamaları taraması için ona birkaç dakika izin verin. Bunun sonrasında program, karşınıza yüklü programların bir listesini çıkaracak. En oldukça kaldırılan uygulamalar listenin en üstünde, minimum kaldırılan uygulamalar ise listenin en altında yer alacaktır.

Listedeki bir uygulamayı kaldırmadan ilkin “What is it?” butonuna basarak onun ile ilgili daha ayrıntılı bir malumat almanız mümkün. Bu sayfada yazılımın ne kadar hafıza ve işlemci kullandığından, hangi IP adresleriyle irtibat kurduğuna çoğu ayrıntılı malumat elde edebilirsiniz.

İndirmek İçin Tıkla yınız!

Resmi Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız