Bimcell Sil Süpür Nasıl Yapılır? Sil Süpür Hilesi


Makalede Neler Var

Bimcell Sil Süpür Nasıl Yapılır? Sil Süpür Hilesi; Kampanya fiyatlarının artması üstüne çoğu şirketler müşteri çekmek için değişik programlar sunmaktadır. Bugün ülkemizde çoğu şahıs tarafınca telefon hatları kullanılmaktadır. Her değişik hattın kendisine göre kullanıcısı vardır. Firmalar müşterileri için değişik kampanyalar düzenlenmekte ve hatta değişik programları da müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. İşte Bimcell’in Sil Süpür uygulaması da bu programlardan ancak bir tanesidir. Bu yazımızda Bimcell ile alakalı çoğu problemin yanıtını bulacaksınız. Peki, Bimcell Sil Süpür iyi mi yapılır?

Bimcell Sil Süpür Uygulaması

Bimcell Sil Süpür programını tanımadan önce, Bimcell ile alakalı özetlemek gerekirse malumat edinmek gerektiği düşünülürse; beraber özetlemek gerekirse inceleyelim. Bimcell, Türk Telekom firmasına ait bir alt operatörüdür. Bu nedenle tahminde edeceğiniz gibi Türk Telekom firmasına ait aşağı yukarı çoğu kampanya ve uygulamanın, birçoğu Bimcell içerisinde geçerlidir. Bimcell’in rakip firmalara göre oldukça fazla müşterisinin bulunmadığı düşünülürse, kendisine ait fazla bir kampanyasının da bulunmadığını tahmin etmek zor olmamalıdır.

Bimcell Sil Süpür uygulamasında her hafta kazanabileceğiniz çoğu hediye sizi bekliyor. Cepten internet, konferans (dakika), WhatsApp için web ya da sürpriz daha çoğu hediye Sil Süpür uygulamalarından kazanabilirsiniz. Sil Süpür uygulamasında kazanılan hediyelerin ne zamana kadar kullanılması gerektiği siz müşterilerine bildirilmektedir. Bu nedenle kazanılan hediyelerin, belirlendiği sürelerde harcaması gerektiği unutulmamalıdır. Peki, Sil Süpür uygulamasına nereden indirilebilir?

Bimcell Bedava İnternet 2023

Sil Süpür Uygulaması Nereden İndirilir?

Sizde Bimcell için hediyeler kazanmak istiyorsanız, Bimcell Sil Süpür programını indirmeniz gerekmektedir. Bimcel, Türk Telekom’un alt operatörü olduğundan “Türk Telekom Online İşlemler” programını tatbik marketlerinden telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Uygulama marketlerinden telefonunuza indirebileceğiniz bu uygulamada, dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan bir nokta vardır. Uygulama marketlerinden “Bimcell Sil Süpür” olarak değil, “Türk Telekom Online İşlemler” şeklinde aratmalısınız.

Bimcell Sil Süpür Nasıl Yapılır

Türk Telekom GSM operatörüne ait firmalarından biri olan Bimcell, müşterileri için değişik dönemlerde değişik kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Bütün kullanıcıların, operatörlerin verdiği armağanları almak için maksimum tercih etmiş olduğu “Sil Süpür” programını akıllı cihazlarınıza indirmeniz gerekmektedir.

Sil Süpür uygulamasına erişmek için indirdiğiniz “Online İşlemler” uygulamasına, giriş şifreleriniz ile beraber programa giriş yaparak bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Akıllı cihazlarınızda ki “Online İşlemler” uygulamasında bulunan “Bana Özel” kısmına giriş yaparak haftalık Sil Süpür kampanyasına ulaşabilir, kazandığınız armağanları keyifle harcayabilirsiniz. Kazandığınız armağanları kullanabilmeniz için telefonunuza operatör tarafınca bilgilendirme mesajının gönderilmesini beklemeniz gerekmektedir.

BİMcell Yeni Hat Fiyatları Tarifeleri ve Kampanyaları

Bimcell Sil Süpür Hangi Günler

Bimcell sil süpür kampanyası kapsamında sil süpür yaparak parasız web kazanmak için her hafta Cuma günü 06:00’a kadar sil süpür yapabilirsiniz. Bimcell sil süpür haftada 1 defa olmak suretiyle her hafta katılabilirsiniz.  Bimcell sil süpür her hafta cuma günü yenilenir.

Bimcell Sil Süpür Geçerli mi?

Türk Telekom’un muhteviyatında bulunan Sil Süpür kampanyasından Bimcell müşterilerinin yararlanıp yararlanamayacağı bugünlerde dört gözle beklenen konulardan bir tanesidir. Aynı uygulamada Sil Süpür kampanyası Bimcell müşterileri içerisinde sunuluyor. Her hafta ancak bir kere yararlanabileceğiniz Sil Süpür uygulaması, haftanın muayyen günlerinden basit bir halde ulaşabilir, hediyelerinizin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Tek yapmanız ihtiyaç duyulan tatbik marketlerinden telefonunuza “Online İşlemler” programını indirmek. Böylelikle Sil Süpür kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Sil Süpür de Hangi Hediyeler Var?

Türk Telekom da ve alt operatörlerinde meydana getirilen haftalık kampanyaların içerikleri farklılık göstermektedir. Bu tamamiyle GSM operatörleri ile alakalı bir durumdur. Her hafta muayyen günlerde yararlanma hakkı bulunduran Bimcell, kampanya muhteviyatında çoğu opsiyonu müşterilerine sunuyor. Hediye internet, konferans hakkı (dakika), SMS, whatsApp, Youtube gibi çoğu değişik hediyeyi Bimcell müşterilerine hediye ediyor.

BİMcell Sil Süpür Kampanyası Hediye Listesi Bilgisi
Geçerlilik Süresi Hediye
Haftalık 2 GB
Haftalık 1 GB
Haftalık WhatsApp 1 GB
Günlük 5 GB
Günlük 1 GB
Haftalık Her yöne 100 DK
Günlük Her Yöne 100 DK

Bimcell Sil Süpür Bitti Mi

Bimcell sil süpür bitti ve Bimcell sil süpür kaldırıldı mı sorusuna yanıt vermek gerek görülürse Bimcell sil süpür kampanyası etken olarak devam etmektedir. Sizlerde Online İşlemler uygulamasına girerek haftada bir defa sil süpür yapabilirsiniz. Kampanyaya kayıt gerekmemektedir. Türk Telekom Online İşlemler Uygulamasına giriş yapmış olup Sil Süpür yapabilirsiniz.

Bimcell Sil Süpür Ücretli Mi

Bimcell sil süpür tamamiyle parasız kampanyalardan biridir. Kayıt gerektirmeden kullanabileceğiniz sil süpür bütün abonelere parasız olarak sunulmaktadır. Haftada 1 defa sil süpür yapma hakkınız bulunmaktadır.

Bimcell Sil Süpür Hilesi

Bimcell sil süpür hilesi maksimum dört gözle beklenen sorulardan biridir. Bimcell sil süpür hilesi yapmak için telefonunuza indirdiğiniz programlar ile daha önceleri yapılabiliyordu. Ancak son meydana getirilen güncelleme ile bimcell sil süpür yapma açıkları kapatıldı.

Bimcell sil süpür hilesi yapmak yerine bimcell sil süpür yapma taktiklerini uygulayabilirsiniz. Sil süpür erken yapmak ilaveten gece sil süpür yapmak parasız web kazanmanızı sağlamaktadır. Sil süpür hilesi ile alakalı detaylı malumat için Türk Telekom Sil Süpür Hilesi yazımızı okuyabilirsiniz.

Bimcell Sil Süpür Günleri

Günümüzün yoğunluğundan bazı durumlarda günleri karıştırabiliyoruz. Bimcell’in müşterilerine sunmuş olduğu Sil Süpür kampanyasının günleri ise karıştırılacak gibi değil. Haftanın her Çarşamba ve Cuma günü güncellenen Sil Süpür kampanyasını unutmayacaksınız. Ayrıca haftada ancak bir kere yararlanabileceğinizi de unutmamanızda yarar var. İstediğinizde Sil Süpür kampanyasından hediyelerinizi kazanıp kullanmaya başlayabilir ve her hafta hediyelerinizi yenileyebilirsiniz.

 

Bimcell Sil Süpür Kullanımı Ücretli midir?

Bimcell kullanıcılarına sil süpür kampanyası ücretsizdir.

Bimcell Sil Süpür Hangi Gün Yapılır?

Her hafta cuma günü sil süpür kampanyasını yapabilirsiniz.

1/5 – (1 vote)

Önerilen Yazı;  Bimcell Hat Kampanyaları Tarifeleri ve Fiyatları