Buharlı Temizleyiciler

resim79843788
resim79843788

Buharlı temizleyici derin temizlik için temizleme gücü iyi tanınmaktadır ve bütün programlar için makul bir takım kuru buharlı temizleyici sunuyoruz. Bazılarının kalıntıların giderilmesine destek olmak için vakum ilavesi olan sağlam ve oldukça yönlü bir makine grubu. Kuru buharlı temizleyiciler etraf dostu olup sert temizlik maddelerine ve dezenfektanlara olan ihtiyacı azaltırlar ve ilaveten azca su kullanırlar. Kuru buhar yüzeye nüfuz eder ve tazyik altında iletildiği için, yüzeyi kirletmek için görünür bakterileri yok eder, ilaveten görünür leke ve hasım giderir.

* İşaretli buğu temizleyicileri ‘Gelişmiş Sermaye Ödeneği’ programına hak kazandı ve ilaveten su teknolojisi listesindedir. Ariete, Univap, Unitekno ile alakalı daha oldukça malumat edinin.

Neler Okuyacaksınız? →

Endüstriyel Buharlı Temizleyiciler

Buhar temizliği, sıhhat ve besin endüstrilerinde, temizlik ve derinlemesine temizliğin oldukça mühim olduğu öteki yerlerin yanı sıra paha biçilmezdir. Bir kuru buğu temizleyici aşağı yukarı 180 o buğu üretecek oldukça düşük bir su içeriğine haizdir ve kusursuz yağ özelliklerine haiz olduğu anlamına gelir C.

İngiltere’deki ticari ve endüstriyel buharlı temizlik ekipmanlarının önder tedarikçileri olarak, ihtiyaçlarınız için İdeal buharlı temizleyici mevzusu ile alakalı size tavsiyelerde bulunabiliriz. Lütfen ürünlere ve misal uygulamalara göz atın – kuru buharlı temizleyici ile temizleyebileceğiniz birtakım şeylere şaşırmış olabilirsiniz!

Sert yüzey döşemelerine sahipseniz ve döşemenizi, mermerinizi, laminatınızı ya da ahşap döşemenizi temizleyen ve canlandıracak bir buharlı temizleyici arıyorsanız, Univap, Unitekno ve Ariete Buharlı Temizleme Sistemleri en iyi tavsiyemizdir.

Bu buharlı temizleyici, zemin temizliği için paspas kafasına uyan tekrar kullanmak mümkün bir mikrofiber ped içerir. Univap, Unitekno ve Ariete Buharlı Temizleme Sistemleri sert yüzeyli zeminleri temizlemek için harbiden ayrı kılan şey, leke ve döküntülerin giderilmesine yardım eden titreşimli hareketidir. Kullanıcılar, Sonic Micro Plus Titreşim teknolojisinin, daha azca gayret ve dirsek yağıyla zemin temizliği elde etmede harbiden destek bulunduğunu bildiriyor. Diğer buharlı temizlik bezlerinde bu temizleme yardımı yoktur, birçoğunda ancak manuel bir temizleyici bulunur ya da asla temizleyici yoktur.

Birçok buharlı temizleyici gibi, Univap, Unitekno ve Ariete Buharlı Temizleyicileri oldukça sayıda ataşmanla beraber gelir, böylelikle üniteyi muhtelif amaçlar için kullanabilirsiniz. Ancak ünite, zemin temizliği mevzubahis olduğunda harbiden parlıyor ve kullanıcılar bu gaye için sıklıkla memnun kalıyorlardı. Birkaç şahıs parçaların kopması ya da erimesi ile alakalı problemleri kaydetti, fakat bunlar müstahsil tarafınca hızla düzeltildi. Sonuçta, Univap, Unitekno ve Ariete Buharlı Temizleyicileri, evinizdeki sert yüzey zeminlerin buharla temizlenmesi için kusursuz bir seçimdir.

Sert yüzeyli zeminler ve halı içinde zum yapabilmek istiyorsanız, Univap, Unitekno ve Ariete Buharlı Paspas ürünleri kusursuz bir seçimdir.

Bu hafifçe buharlı paspas ancak 5 pound ağırlığındadır ve manevra yapmayı kolaylaştırır. Değiştirilebilir mikrofiber pedleri olan üçgen bir temizlik yüzeyine (köşeler için harika) sahiptir. Şöhret iddiası bir bütçe olarak sert yüzeyli buharlı temizleyicidir, fakat paspasın halıları ve halıları yenilemesine izin vermek için geçmeli plastik bir kanat ihtiva ettiği gerçeğini seviyoruz.

Bu buharlı paspas% 99,9 bakteri öldürür ve bunu hem sert hem de yumuşak yüzey döşemelerinde kullanabilme kabiliyeti, halılarınızı da içerecek şekilde mikropları gizleyebileceğiniz anlamına gelir. Kullanıcılar süratli ısıtma elemanını sevse de, tek dezavantajı su rezervuarının ne vakit dolduğunu ya da boşaldığını söylemek zor olabilir. Buna rağmen, Univap, Unitekno ve Ariete Buharlı Paspas ürünleri, temizlik seansınızın ortasında alet ya da aletleri değişiklik yapmak zorunda kalmadan halıları ve sert yüzeyleri temizlemek için oldukça yönlü bir seçimdir.

Özellikle bir buharlı temizleyici olarak faturalandırılmamış bulunmasına rağmen, Ev Tipi Taşınabilir Buharlı Temizleyici, tam boy buharlı temizleyicilere duyulan ihtiyacın yerini alan leke temizleme performansı sağlamak için sıcak su ve emme enerjisini birleştirir.

Ev Tipi Taşınabilir Buharlı Temizleyiciler, döşemeniz de ki lekeleri, halıları, perdeleri, otomotiv döşemelerini ve daha fazlasını lekelemek ve temizlemek için kusursuz bir araçtır. Büyük bir buharlı temizleyici çıkarmak yerine, Ev Tipi Taşınabilir Buharlı Temizleyici ile ufak lekeleri ve pislikleri temizleyin. Özellikle temizlikte kullanılan suyu ısıtmak için kullanılan bir ısıtma elemanına sahiptir. Aynı zamanda temizlenmesi kolay iki tank ve kolay bir fonksiyonel tasarıma sahiptir.

Birkaç kişi, tekrarlanan kullanımlardan sonra makineden gelen bir kokuya dikkat çekti, fakat bu, her kullanımdan sonra tankları pak tutarak ve tortu birikmesine izin vermeden basitçe giderildi. Genel olarak, kullanıcılar bu makinenin lekeleri ve pislikleri giderme kabiliyetini oldukça sever – uzun bir müddet sonra bile olsa. Tam boyutlu bir buharlı temizleyiciyi daha ufak işler için taşınabilir bir versiyonla değişiklik yapmak istiyorsanız, Buharlı Temizlik Makinesi Taşınabilir Temizleyici cevaptır.

Hangi tip buğu temizleyiciyi seçmeliyim?

Buharlı temizleyiciler üç ana tipte bulunur: buharlı bezler, el tipi ve silindirli buharlı temizleyiciler. Bu arada, ikisi bir arada buharlı temizleyiciler, zeminler için bir paspas ve fayansları, camları ve öteki yüzeyleri temizlemek için el tipi bir buğu temizleyiciyi birleştirir.

Buharlı bezler geleneksel olarak en tanınmış model olmuştur, fakat son vakit ikisi bir arada temizleyicilerin ekstra oldukça yönlülüğü daha yaygın hale geldiğini görmüştür.

Sizin için İdeal tip buğu temizleyiciyi seçmenize destek olması için aşağıdaki kullanması kolay aracımızı kullanın. Sonra bizim açımızdan baş buharlı temizleyici değerlendirmeleri için satın almanız gerekiyor hangi modelleri bulmak.

 • Buharlı bezler Bu dik modeller elektrikli süpürgelere benzer.Kir emmek yerine, tabanları temizlemek için alt bölümde bir yastık bulunur. Genellikle engellerin çevresinde ve köşelerde manevra yapabilen döner bir paspas kafası ile hafiftir.
 • Elde kullanılan buharlı temizleyiciler Taşıması ve depolanması kolaydır. Bir nozülden konsantre bir buğu patlaması verirler ve genelde farklı yüzeyler için muhtelif ataşmanlar ile beraber gelirler.
  Yalnızca ufak bir su tankına sahiptirler ve ufak alanları buharla temizlemek için tasarlanmıştır – misal olarak banyo fayansları, mutfak yüzeyleri ya da ulaşılması zor köşeler.
 • İkisi bir arada paspas ve el tipi buharlı temizleyiciler Bu oldukça amaçlı modeller, dik bir buharlı paspas ve çıkarılabilir bir el tipi buharlı temizleyiciden oluşur ve bir oldukça buharlı temizleme görevinin üstesinden gelebilir. Olumsuz tarafı, genelde standart buğu bezlerinden daha ağır ve daha pahalı olmalarıdır.
 • Silindir buharlı temizleyiciler Bunlar, hortum ve paspas kafasından oluşan ve ilaveten arkanızdan çekeceğiniz tekerleklerdeki ana gövdeden oluşan tekerlekli cihazlardır.Diğer yüzeyleri temizlemek için takıları hortuma bağlayabilirsiniz. İyi bir silindir temizleyici, bütün buharlı temizlik işlerinizi yapabilmelidir. Daha büyük su depoları, oldukça daha uzun süre buharda kalabilecekleri anlamına gelir – bir oldukça buharlı bez, 15 dakikaya kadar buğu üretir, fakat silindirler genelde üç kez uzun sürer.
Buharlı Temizleyici

İyi bir buharlı temizleyici için ne kadar ödemem gerekir?

Son altı yılda onlarca buğu temizleyiciyi test ettik ve puanladık ve farklı markalar ve modeller içinde nitelik ve temizleme gücündeki büyük farklılıkları ortaya çıkardık.

Harika bir haber, düşük fiyatlara iyi bir ev tipi buharlı temizleyici ya da ustalaşmış tip buharlı temizleyici alabilirsiniz. Ev tipi buharlı temizleyici ya da profesyonel tip buharlı temizleyici iki farklı buharlı temizleyiciler tipik olarak farklı oranlarda bulunmasına rağmen, oldukça daha azca maliyetli birtakım modeller bulduk.

Piyasada oldukça daha azca sayıda silindir ve el tipi buharlı temizleyici vardır. Silindirler 250 sterlinden daha pahalı olabilirken, el tipi bir buharlı temizleyiciyi aşağı yukarı 30 £ karşılığında alabilirsiniz.

Fiyat kaliteyi garanti etmiyor, bu yüzden İdeal bütçeyi bulmak için buğu temizleyici incelemelerimizi inceleyin.

Hangi buharlı temizleyici aksesuarlarına ihtiyacım var?

Ekler, pencere temizliği, halınızı tazelemek ve hatta otomobilinizi temizlemek gibi evdeki öteki temizlik işleriyle uğraşmanıza destek olur.

Genellikle makinede yıkanabilir temizleme pedleri haricinde standart bir buharlı paspas ile asla bir aksesuar almazsınız. Bununla birlikte, bir silindir ya da el tipi bir temizleyici satın alıyorsanız (bağımsız bir model ya da ikisi bir arada cihazın bir parçası), o vakit aşağıdakilere dikkat edin:

 • Cam temizliği için silecekler
 • Gömülü kirleri harç ve fayanslardan temizlemek için sert fırçalar
 • Halı tazeleme halıları yenilemek için
 • Yüzeyleri aşağı doğru silmek için temizleme pedleri
 • Lekeleri ve vantilatör kumaşı işlemeye yarayan döşeme aracı – bunlar genelde üzerine monte edilmiş bir bez / ped ile bir fırça ya da silecek cihazından oluşur
 • Fırınlardan gelen yağın hafifçe bir halde katılması için ovalama pedi

Deterjanlarla kullanılabilecek birkaç modelle karşılaştık. Bu, ilave temizleme gücü verdiğini iddia etse de, kimyasal temizlik maddelerini kullanma fikri sizi erteleyebilir.

Başka hangi özellikleri aramalıyım?

Su tankının kapasitesi, ısınma süresi ve buharlama süresi dikkate katılması ihtiyaç duyulan mühim faktörlerdir.

Isınma süresi, buharlı temizleyicinin buharı dışarı pompalamaya ne kadar vakit almış olduğu ve makinenin su kaynağı kapasitesine bağlıdır. Buharlı bezler, ısıtılması silindir buharlı temizleyicilerden oldukça daha hızlıdır; en süratli paspas 20 saniyeden daha hızlıca kullanıma hazırdır.

Buharlama süresi, temizleyiciyi suyla doldurmadan ilkin devamlı buharla ne kadar süre kullanabileceğinizi gösterir. Endüstriyeel buharlı temizlik makinesi Portatif buğu temizleyicileri hafifçe ve kullanması kolaydır, fakat uzun süre buğu kullanmazlar – ufak tankları, durmanız ve doldurmanız gerekmeden ilkin ancak kısa patlamalar için buğu üretebilecekleri anlamına gelir.

Ayrıca, temizleyicinin düzgüsel musluk suyuyla kullanılıp kullanılamayacağını denetim etmeye değer. Bazı üreticiler, uygunsuz ve pahalı olabilecek damıtılmış su kullanmanızı önerir. Bunu yapmamak garantinizi geçersiz kılabilir. Yerleşik bir kireç filtresi, sert bir su bölgesinde yaşıyorsanız yararlı olabilir.

Satın almayı planladığınız modelle alakalı bütün bu detayları almak için derinlemesine buharlı temizleyici incelemelerimizi okuyun .

En iyi buharlı temizleyici markaları hangileridir?

Her sene yüzlerce buharlı temizleyici sahibine, haiz oldukları modeller ile alakalı daha oldukça malumat edinmek için – yaşadıkları hatalardan, temizleyicilerin para için kıymet sağlayıp sağlamadığını düşünmeye kadar – araştırırlar.

Yoğun laboratuvar testlerimizin sonuçlarıyla birleştirilen bu geri bildirim, yeni bir aygıt alırken seçmeniz ihtiyaç duyulan markaları öneri etmemiz gerektiği anlamına geliyor.

Buharlı Temizlik Makinesi ürünleri için bu bağlantıyı denetim edebilirsiniz.