Clash Of Clans 4 Seviye Köy Düzeni

Clash of Clans 4 nizam köy düzeni nasıl kurulabilir? Bu oyun, ilk çıktığında bu yana çoğu insan tarafınca tanınmış şekilde oynanmaya başlanmıştır. Her ne kadar yeni olmasa da etken aktörleri nedeniyle yeni kişileri çekmeye devam etmektedir.

Eğer yeni başlamışsanız, doğru bir nizam kurmamanız nedeniyle saldırılardan daha çok kaynak kaybetmeniz muhtemeldir. Bu da daha yavaş bir halde gelişmenize niçin olur. Eğer bunu önlemek istiyorsanız, birtakım noktalara dikkat etmeniz öneri edilir. Böylece oyun daha zevkli şekilde oynanabilir.

İçindekiler

Savunma Binaları

Clash of Clans 4 nizam köy düzeni oluşturuyorsanız, öncelikle müdafaa binalarına itina gösterilmesi gerekir. Eğer doğru konumlandırırsanız, düşmanlara karşı daha etkin olabilir, kaynaklarınızı koruyabilirsiniz.

İlk sıralara zayıf olanları yerleştirirseniz, içlere doğru daha kuvvetli binalar elde edebilirsiniz. Böylece düşmanınızın daha çok zorlanmasını sağlayabilirsiniz. Havan toplarını arkalara koyarak, daha çok hasar verebilirsiniz.

Clash Of Clans 4 Seviye Köy Düzeni

Depolar

Düşmanlar saldırırken her vakit daha çok altın ve iksir toplamak ister. Dolayısıyla depolarınızın nerede olduğu da önemlidir. Clash of Clans 4 nizam köy düzeni yaparken, öneri edilen en orta noktaya yerleştirmenizdir.

Burasının çevresine öteki binaları ve savunmaları yerleştirirseniz, ulaşılması daha güç hale getirebilirsiniz. Ayrıca sur çekip güçlendirerek, ulaşmalarının daha zor olmasını sağlayabilirsiniz.

İnşaat Binaları

Eğer inşaatçı binalarını haritanın uzak noktalarına koyarsanız, düşmanın birtakım birliklerinin buraya kendiliğinden yönelmesini sağlayabilirsiniz.