En İyi 3 Android Önbellek Temizleme Uygulaması

Son günlerde akıllı cihazlar aşağı yukarı her insanın vazgeçilmezi bir hayat deposu olmuş durumda. Öyle ki artık bütün işlerimizi bu cihazlar üstünden elektronik ortamda yapmaktayız. Şüphesiz ki cihazlarınızı yoğun bir halde kullanıyorsanız, bir müddet sonrasında cihazınız programlar ve oyunlar ile dolmaması olası değil.

Neler Okuyacaksınız? →

En İyi 3 Android Önbellek Temizleme Uygulaması

Öyle ki her uygulama, fonda telefonunuzun ya da tabletinizin ön belleğinden tüketmekte.Bu tüketim, kendini temizlemediği için giderek artar bir şekilde büyüyor. Sonucunda ise Android işletim sistemine haiz cihazınızda yavaşlama problemleri can sıkıcı safhaya geliyor.

En İyi 3 Android Önbellek Temizleme Uygulaması

Bu safhaya gelmemek için ya da bu duruma düşmemek için tedbir almak istiyor iseniz ya da bu duruma düştü iseniz size önerilebilecek “En İyi 3 Android Önbellek Temizleme Uygulaması” şunlar olacaktır;

1. Clean Master

Clean Master Android

Yazımızda belirteceğimiz öteki uygulamalara göre en iyisi diyebiliriz. Uygulama kullanılmayan dosyaları, artık dosyaları, arama geçmişi ve tatbik kaldırma konusu ile ilgili bir numara. Clean Master ile kullanıcı çalışan görevleri sonlandırabilir, süper kullanıcı izni vermeden telefonunuzun performansını artırabilir ve pil ömründen tutum için daha oldukça RAM ‘i özgür bırakabilir.

Uygulamanın bir artı yanı ise Türkçe olmasıdır.

Clean Master Android indirmek için tıklayınız!

2. 1Tap Cleaner

1tab Cleaner Android

Android işletim sistemine haiz cihazlarınızda ayrı ayrı ya da bütün uygulamalarınızın ön belleğini temizlemenize imkân sağlamaktadır. Uygulama arama geçmişinizi, mesaj kayıtlarınızı, internet geçmişinizi temizlemenize imkân sağlamakta.

1Tap Cleaner Android indirmek için tıklayınız!

3. AVG Memory & Cache Cleaner

AVG Memory & Cache Cleaner Android

Bir tatbik düşünün haftalık temizleme yaptırıyorsunuz. Size yalnızca neleri temizlemesini ve hangi aralıklarda temizlemesini belirlemek kalıyor. AVG Cleaner bütün bu tarz şeyleri sizin istekleriniz doğrultusunda yapmakta. Diğer ön hafıza temizleme uygulamalarının yanı sıra oldukça daha azca komut ile işlemlerinizi tamamlayabiliyorsunuz.

AVG Memory & Cache Cleaner indirmek için tıklayınız!