En iyi 5 iOS Emülatör Windows PC için

Telefonunuz çökmeden üstünde çalıştığınız birtakım iOS uygulamalarını kontrol etmek talep eder misiniz? O vakit en iyi 5 iOS Emülatör Windows PC için listemize göz atalım.

iOS emülatör ile telefonunuz çökmeden üstünde çalıştığınız birtakım iOS uygulamalarını kontrol etmek talep eder misiniz?

Neler Okuyacaksınız? →

PC için iOS Emülatörleri

Bu şeylerden rastgele birini yapmakla ilgileniyorsanız, Windows çalıştıran pencereleriniz için en iyi iOS emülatörlerini bilmek isteyebilirsiniz. Bu yüzden, bu emülatörlerden kimilerine pencerelere göz atarak başlayalım.

Windows PC için en iyi 5 iOS Emülatör

Mobione Studios

Windows PC için en iyi emülatörlerden biri Mobione Studios. PC’niz de ki bütün iOS uygulamalarını ve oyunlarını göreceli rahatlıkla çalıştırmanıza izin verir. Bu, bir tatbik geliştiren kişiler için kusursuz bir çözümdür. Uygulamaya resmi olarak son verilse de, gene de kullanabilirsiniz.

Buradan Mobione Studios iOS emülatör programı indirebilirsiniz.

Smartface

Smartface, Windows tabanlı PC’niz için çoğu mükemmel iOS emülatöründen biridir. Çapraz platform programları oluşturmaya çalışan geliştiriciler tarafınca ve iOS uygulamalarını kontrol etmek isteyenler tarafınca derli toplu olarak kullanılır. Uygulamaya, gereksinimlerinize bağlı olarak bedava ya da lisanslı bir program olarak ulaşılabilir.

Smartface Windows iOS Emülatör İndir.

IPADIAN

Bilgisayarınızda bir iPad tecrübesi yaşamak istiyorsanız, IPADIAN’ı denemelisiniz.Gerçekten bir PC ya da dizüstü bilgisayar yerine bir iPad kullandığınızı hissettirecek. Siri, TvOs, iMessages ve Apple Watch OS gibi çoğu hususiyet ile beraber geliyor. PC’nizde bir iOS uygulaması elde etmenin kusursuz bir yoludur, fakat birtakım programları kullanırken muayyen problemler olabilir.

IPADIAN iOS simülatörünü buradan indirin.

Air iPhone

Air iPhone, PC’nizde sanal bir iPhone kullanmanıza müsaade eden bir emülatörüdür. Aslında size iPhone’un kine benzer bir monitör sunuyor. Kullanışlı olabilen Adobe Air framework’ü destekler. Resmi internet sitesinden indirilebilir.

Air iPhone, PC’nizde doğru şekilde programa çalıştırmak için gereklidir.

Air iPhone Windows emülatör İndir.

iPad ve iPhone simülatörleri

Simülatör, Chrome uzantısının bir parçasıdır. Bulut tabanlı bir işletim sistemi ve bir simülatör gibi çalışır. Size Siri gibi iOS özelliklerini tek bir kuruş ödemeden sağlar. Simülatör, PC’deki en iyi grafikleri sağlar. Bir iPhone ya da iPad’i para masraftan ya da bir arkadaşınızdan ödünç para almadan tecrübe etmek isterseniz, bu simülatörler sizin için en iyi seçenektir.

Dolayısıyla, bir iOS cihazını fizyolojik olarak haiz olmadan deneyimlemek istiyorsanız, bu iOS emülatörleri ve simülatörleri kusursuz bir seçimdir. Harikalar fakat birtakım sınırlamalarla geliyorlar ve harbiden kusursuz iOS tecrübesini istiyorsanız, reel cihazları denemeniz gerekiyor. Aksi takdirde, bir iPad ya da iPhone’da bir servet masraftan uygulamalarınızı kontrol etmek için olabildiğince iyidir.

Sizlerinde önerilmiş olduğu bir emülatör var ise bizlere yorum bölümünde bildirebilir ya da bu listede bulunanlardan öneri ettiklerinizi artı ve eksi yönleri ile tartışabilirsiniz.