En İyi Ücretsiz Form Oluşturucu Eklentileri WordPress

WordPress iletişim formu gibi biçim oluşturucu eklentileri içinde 6 WordPress en iyi parasız biçim eklentisi. Seçiminizde size destek olacaktır.

WordPress‘te veri toplama prosedürünü bir esinti yapmak için parasız muazzam biçim oluşturucu eklentileri sıkıntısı yoktur. WordPress eklenti deposundaki bir oldukça biçim eklentisinin hususiyet bakımından varlıklı olduğunu ayrım ettim, fakat bir kez yüklediğinizde, yükseltmediğiniz sürece bir oldukça hususiyet kullanılamaz.

Ben buna cehennem derim. Özellikle, birtakım biçim eklentileri, öteki bir hususiyet ekleyen her bir uzantı için bir ücret istek ettiğinden, oldukça çabucak oldukça pahalı olabilir.

Kurumsal bir internet siteniz var ise bu bir problem değildir. Peki ya bir arkadaş olarak bir iyilik için ufak bir internet sitesi yapmış olursanız ve maliyetleri denetim altında tutarsanız?

Bu yazıda en iyi parasız WordPress iletişim formu eklentisi olan suali cevaplayacağız. En tanınmış biçim eklentilerinin kimilerine bakacağız ve parasız sürümün gerçekte ne yaptığını göreceğiz.

Neler Okuyacaksınız? →

6 WordPress En İyi Ücretsiz Form Eklentisi İncelemesi

Pazarlama yutturucusunun aşılması, depodaki eklenti sayfalarının formun bütün fonksiyonlarını ihtiva ettiği için düşündüğümden oldukça daha zordu, fakat hangi özelliklerin premium ve hangilerinin parasız olduğu belirtilmedi. En azından Gravity Forms ile ne kadar ödeyeceğinizi biliyorsunuz, zira parasız bir versiyonu yok. Bu yüzden listede değiller. Bu listede Freebies’e yani ücretsizlere odaklanıyoruz.

WordPress için en iyi WordPress eklentisini bulmak ve gerçekte parasız olanı görmek için, her birini test siteme kurdum ve bir biçim oluşturdum. Form geliştiricileri tarafınca parasız olarak açılan bir uzantı varsa, özellikleri parasız olarak saydım.

Bknz. 2019’un En İyi WordPress Eklentileri

En İyi Ücretsiz Form Oluşturucu Eklentileri WordPress | 6 WordPress En iyi Ücretsiz Form Eklentisi

Contact Form 7 gibi birtakım WordPress biçim eklentileri, WordPress deposunda birden fazla parasız uzantıya sahiptir, fakat özgün geliştirici tarafınca olmadığından değişik kalitedeler, bu nedenden dolayı değerlendirmeme bu parasız özellikleri dahil etmedim. Bu daha fazladır, zira her eklentinin bağımsız uzantılarını değerlendirmek kendi blog postası olacaktır. Onları kendi değerlendirmenize dahil etmek istiyorsanız, bunun için gidin! 🙂

WordPress en iyi parasız biçim eklentisi değerlendirme sürecini basitleştirmek için, bu havayı bu makalede açıklayacağım eklentiler formuyla oluşturdum, böylelikle elma ile armutun arasındaki parasız özellikleri karşılaştırabilirsiniz.

Yukarıdaki önizleme, verilerin bir kısmını keser, bu nedenden dolayı tam versiyonu açın ya da premium fiyatlandırma, ek düşlem alanları, ekleyebileceğiniz ek biçim türleri vb. Bilgileri içeren ek sütunları görmek için sağa kaydırın.

En İyi Ücretsiz Form Oluşturucu WordPress Eklentisi

En iyi parasız biçim eklentisi wordpress eklentileri hususiyet bakımından sırayla sıraladım. Wordpress en iyi parasız biçim eklentisi adına en parasız özelliklere haiz eklentiler, entegrasyonlar, biçim tipleri vb. en düşük parasız özelliklere haiz olanları alt kısmında listeledik.

Forminator Ücretsiz Form Oluşturucu Eklenti

WordPress en iyi parasız biçim eklentisi listemizde başı Forminator çekiyor. Diğer biçim oluşturucu eklentileri de benzer özelliklere sahipken, Forminator’ün size parasız parasız premium özellikler sunduğunu, hiç bir ekin eklenmediğini gördüm. WPMU DEV üyesi olmanız ya da parasız tecrübe etme için kaydolmanız bile gerekmez. Bu, WordPress eklenti deposundaki her insanın kullanabileceği eklentidir.

Ayrıca, spam koruması, girişleri veritabanına kaydetme ve oldukça sayfalı formlar gibi kolay olması ihtiyaç duyulan premium özellikleri içermiyor.

Forminator, hiç bir şey için kıymetli vakit kazandıran ve para kazandıran özellikler sunar.

 • Zapier, Google Sayfaları ve bir sürü e-posta marketing uygulaması gibi öteki uygulamalarla entegrasyonlar.
 • Basit bir e-ticaret çözümü için tanınmış ödeme portallarıyla entegrasyonlar. Aslında, Stripe kullanıyorsanız, birisinin sayfadan ayrılmadan iyi mi ödeme yapabileceğini harbiden seveceksiniz.
 • Kodsuz şekillendirme, böylelikle CSS ile uğraşmadan istediğiniz görünümü yaratabilirsiniz.
 • Koşullu Mantık böylelikle hareketli formlar oluşturabilirsiniz.
 • Hesaplamalar böylelikle formlar sizin için “matematik” yapabilir.

24 gelişmiş alana tam erişime haiz olursunuz, böylelikle verilerinizin doğrulanmasını sağlayabilirsiniz. Forminator’ün biçim önizleme düğmesiyle, formunuzu oluştururken ve tasarlarken, doğru görünüp görünmediğini görmek için ilkin bir sayfaya gömmek zorunda kalmadan görüntüleyebilirsiniz.

Forminator ilaveten formlar yaratmanıza ve anketler, gönderimler, kısa sınavlar yapmanıza ve bir formdan blog gönderileri göndermenize müsaade eden tek parasız eklentidir. Üstelik parasız olarak ulaşabileceğiniz ve kendi hususi uzantılarınızı kurmak için kullanabileceğiniz kuvvetli bir API’ye sahiptir.

Avrupa dostlarımız için harbiden mühim olan bir şey, GSYİH ile ahenkli kalmanıza destek olacak gelişmiş özelliklerdir. Verilerin ne kadar süreyle saklanacağını ayarlayabilir, bir IP’nin anonimleştirilmeden ilkin ne kadar süre saklanacağını ve GDPR onay kutusu için bir alan bile olduğunu ayarlayabilirsiniz. Rica ederim.

Forminator’nün kopyasını alın ve kendinizi parasız çalmış gibi hissettiğiniz için hazırlayın. Ne diyorsun peki? Yakalama yok!

Forminator parasız WordPress biçim oluşturma eklentisi kurulumu yapmak dilerseniz WP eklenti mağazasına bu bağlantıyı kullanarak erişebilirsiniz.

Form Oluşturucu Eklenti Caldera Forms

WordPress en iyi parasız biçim eklentisi önerilerimizde varlıklı özelliklere haiz eklentiler listemizde bir sonraki bölüm Caldera Forms. Listedeki bütün formların dışında, Caldera Forms beni maksimum şaşırttı zira listede daha düşük olacağını düşünmüştüm, fakat parasız olan bir oldukça premium hususiyet var.

Ayrıca, parasız versiyonu içerecek şekilde başlamanız için hoş bir şablon opsiyonu de vardır. Forminator şu an için ancak dizayn şablonlarına sahip.

Caldera Forms’un parasız versiyonu size:

 • Koşullu mantık
 • Bir formla blog gönderileri gönderebilme
 • Hesaplamalar
 • Bazı parasız entegrasyonlar: Postmatic, Slack, Payfast ve Easy Digital İndirmeler
 • Birkaç düşlem biçim alanı: TinyMCE WYSIWYG editörü ve renk seçici

WordPress en iyi parasız biçim eklentisi arayışlarımda çalıştığım bütün eklentilerden, Caldera Forms’ın öteki eklentilerde bulunmayan en eşi benzeri olmayan özelliklere haiz olduğunu ayrım ettim. Bazı durumlarda, öteki hiç bir eklenti bu özelliklere haiz değildi.

Örneğin, öteki hiç bir parasız eklentinin bir Kolay Dijital İndirme entegrasyonu yoktur ya da birden fazla değişim yapmış olursanız oldukça faydalı olabilecek revizyonlar oluşturmaz. Aynı zamanda, bir renk seçici alanı olan tek formdu ve ancak Ninja Formlarında ilaveten bir TinyMCE WYSIWYG editörü de var.

Caldera Forms parasız WordPress biçim oluşturma eklentisi kurulumu yapmak dilerseniz WP eklenti mağazasına bu bağlantıyı kullanarak erişebilirsiniz.

Ninja Forms

WordPress en iyi parasız biçim eklentisi önerimizde beklenen eklenti Ninja Forms! Ücretsiz sürümün 1 milyon kurulumuyla Ninja Forms, WordPress deposundaki en tanınmış üçüncü biçim eklentisidir.

En iyi parasız biçim oluşturucu WordPress eklentisi üstüne bakarken ne etkilendim ne de hüsrana uğradım. Kaliteli bir biçim eklentisinden beklediğiniz temel özellikler var, artı birkaç ekstra. Kodsuz şekillendirme opsiyonu olmasa da, birtakım premium temalar Ninja Formları için optimize edilmiştir, böylelikle formlarınız sitenizin geri kalan kısmını zahmetsizce eşleştirir.

Hesaplamalar ve TinyMCE WYSIWYG editörü birtakım parasız bonuslar. Ve size bir başlangıç ​​verdikleri için beğendiğim birtakım şablonlar alıyorsunuz.

WordPress en iyi parasız biçim eklentisi önerimiz olan Ninja Forms, ilaveten size kutudan çıkan bir oldukça alanı da veriyorlar. URL, adres, telefon numaraları ve e-postalar gibi detayları toplamak için geliştirilen hususi alanların bütün biçim oluşturucu eklentilerine eklendiğini düşündüm, fakat listenin ilerisinde bunun doğru olmadığını öğrendim. Ancak, Ninja Formları size takdir ettiğim 26 kullanışlı alan türü veriyor.

Ninja Forms ile ilgili sevmediğim şey fiyatlandırma. Tüm biçim oluşturucu eklentilerinin dışında, premium versiyon bir site için en düşük $ 99 / yıl’dır ve bütün değişik uzantıların değişik tutarları vardır, böylelikle çabucak toplanabilir. Ayrıca sonuç olarak neyin maliyeti olacağını bilmek kafa karıştırıcı olabilir.

Artık bu eklentilerin parasız özelliklerine odaklandığımızı biliyorum. Özellikle Ninja Forms için ücretli yükseltmeleri getirdim, zira fiyatlardaki süratli artış birtakım kullanım durumlarında problem olabilir.

Örneğin, birtakım durumlarda iyi bir iş çıkarmaya çalışacağım ve kar amacı gütmeyen ya da yakın bir arkadaş için parasız bir vasıta kullanarak bir şeyler yapmak için vakit ayıracağım. Daha sonra, kolay bir ek hususiyet isteyecekler ve “sorun değil, sizin için eklenmiş olacağım” gibi aptalca bir şey söyleyeceğim: 30-40 dolar gibi bir masraf yapmanın bu kadar mühim değil. 150 $ gibi daha pahalıya mal olacağını öğrenin. Öyleyse sizi sarhoş gibi hissetmenize yol açan ya da daha düşük maliyetli bir alternatifle formu tekrar oluşturan ve kırgın hissettiren ilginç bir sohbete haiz olmalısınız.

Airtable’daki bütün eklentiler için premium fiyatlandırmayı ekledim, böylelikle kararınızı verirken kullanabilirsiniz. Buna rağmen, ek uzantıların fiyatlandırmasını içermez.

Ninja Forms parasız WordPress biçim oluşturma eklentisi kurulumu yapmak dilerseniz WP eklenti mağazasına bu bağlantıyı kullanarak erişebilirsiniz.

Formidable Forms (Lite)

En iyi parasız biçim oluşturucu wordpress eklentileirnden bir öteki Formidable Forms. Formidable Forms, etkilenmediğim ya da hüsrana uğramadığım öteki bir eklenti. Kullanımı kolay eklentilerden bir tanesiydi zira daha iyi geliştirilmiş arayüzlerden birine sahipti.

WordPress en iyi parasız biçim eklentisi önerimiz olan Formidable, kodlayıcı olmayan bir yoldam modülü içeren Forminator’den öteki tek biçim eklentisiydi. Düzenlemelerinizi, öteki bir pencere açmak zorunda kalmadan yapmış olduğunuz gibi, misal bir formda görebilirsiniz. Bazı oldukça bölgeli kurulumlar için faydalı olabilecek hususi CSS ekleyebileceğiniz bir bölüm de var.

Formidable, yükseltme hazırlamaya karar verdiğinizde eklenti başına ücret almaz, fakat bütün özelliklere erişebilmek için daha yüksek bir plana ihtiyacınız olabilir.

Zorlu Formlar Lite kafi hissettirdi. Hiçbir şey fantezi, fakat işi çözmek için yeterli. Formları içe / dışa aktarabilir, girişleri veritabanında depolayabilir / dışa aktarabilir, formunuzu spam’den koruyabilir ve e-postalarınızı oluştururken tevhit etiketlerini kullanabilirsiniz.

Beni diğerlerinden daha Formidable Forms almaya zorlayan şey (Forminator bir seçenek olmasaydı) kullanışlı olduğu için kodsuz yoldam editörüdür.

Formidable Forms parasız WordPress biçim oluşturma eklentisi kurulumu yapmak dilerseniz WP eklenti mağazasına bu bağlantıyı kullanarak erişebilirsiniz.

Contact Form 7

WordPress en iyi parasız biçim eklentisi için daha ilkin söylenmeyen Contact Formu 7 ile ilgili ne söyleyebilirim? 5 milyon kurulum ile WordPress deposundaki en tanınmış ücretsiz biçim oluşturucu eklentidir. İşlevselliği geliştirmek için başkaları tarafınca yazılmış bir sürü parasız eklenti vardır.

Daha ilkin de belirttiğim gibi, bu uzantıları dahil etmedim, zira herhangi insanoğlu tarafınca geliştirilen bir oldukça eklenti / eklenti kullanan IMO, eklediğiniz her eklentide bir şeyler ters gitme olasılığını arttırıyor. Güzel bir şeytan-bakıcı tutumu ile yırtıcı tarafta yaşamayı seviyorsanız, o vakit devam edin.

WordPress en iyi parasız biçim eklentisinde listede zorla yer bulan Contact Form 7, kullanılan dinozorların biçim eklentisi gibi hissediyor. İşi tamamıyla halletmesine rağmen, kullanıcı arayüzü almış olduğu kadar çıplak kemikler. Özellik eklemek için kod parçacıkları ekleyin. Alan eklemek için tevhit etiketleri eklersiniz. Burada hiç bir sürükle bırak editörü yok.

Girişler veritabanında depolanmadığından, e-posta teslimat oyununuzun kuvvetli olmasından emin olmanız gerekir, aksi takdirde bu verileri alamazsınız. Bu oldukça riskli zira SMTP problemleri düşündüğünüzden daha sık meydana geliyor, böylelikle kıymetli fırsatları kaçırabilirsiniz.

Bu kadar kolay bir biçim oluşturucu eklentisi çözümünden bekleyemeyeceğiniz birtakım bonus özellikler var. Sınavlar oluşturma, dosya yükleme ve Constant Contact entegrasyonu akla geliyor.

Özellikle, parasız olduğu için Contact Form 7 ile iş yapıyorsanız, Forminator’ı seveceksiniz.

Contact Form 7 parasız WordPress biçim oluşturma eklentisi kurulumu yapmak dilerseniz WordPress eklenti mağazasına bu bağlantıyı kullanarak erişebilirsiniz.

WP Forms (Lite)

WordPress en iyi parasız biçim eklentisi önerilerimizin sonuncusu WP Forms eklentisi. WP Forms, 2 milyon kurulumlu depodaki ikinci en tanınmış biçim eklentisidir. Güzelce geliştirilmiş bir WordPress sürükle bırak biçim oluşturucu eklentisi ara birimine haiz olduğu halde en düşük favorimdir.

Lite deyince süper lite anlamına gelir. WP Formları (Lite) parasız bir misal gibi daha oldukça hissettirdi, böylelikle birkaç kuruş biriktirmeye çalışıyorsanız, kullanabileceğiniz reel bir eklentiden daha iyi iş çıkardığını görebilirsiniz.

Kendimi “gerçekten !? boş dahil etmiyor musun? ”çok fazla. Eklentilerle sıklıkla konuşmam, ancak beni hüsrana uğrattıklarında ve WP Formları bunu oldukça yaptı.

Örneğin, WP Forms wordpress biçim oluşturucu eklentisi, parasız versiyon veritabanındaki girişleri saklamaz. Bare-bones biçim eklentisinden bekliyorum fakat WP Formları değil.

Ayrıca, seçilebilecek ancak 8 alan vardır:

 • Tek satırlık metin
 • Paragraf metni
 • Yıkılmak
 • Çoktan seçmeli
 • Onay Kutusu
 • sayılar
 • isim
 • E-posta

Bana bir adres, telefon numarası ya da URL alanı vermeyeceksiniz? 🙁 Verilerin doğru olduğunu iyi mi doğrulamalıyım? Formidable formlarının lite sürümlerinde bile seçebileceğim 13 alan var.

Bu WordPress biçim oluşturucu eklenti de Spam koruması bile yok, bu hususta iyi şanslar.

Birlikte gelen iki bonus özelliği parasız bir Constant Contact uzantısı ve şablonları. Cidden öteki bütün bu eklentileri kullandıktan sonrasında istediğim tek şey şablonlardı.

Ama evet, WP Formları, favorim değil. Ayı olsa sevimli. Öte taraftan çıplak kullanıcı arayüzü … sempatik değil.

WP Forms parasız WordPress biçim oluşturma eklentisi kurulumu yapmak dilerseniz WordPress eklenti mağazasına bu bağlantıyı kullanarak erişebilirsiniz.

WordPress’te En İyi Ücretsiz Form Eklentisini Seçmek Üzerindeki Her Şey

Formlar, sitenizi iyiden büyüğe götürebilecek şeylerden biridir ve formlarınız için belirlediğiniz eklenti ayrım yaratır. Basit bir biçim oluşturucu eklentisi ile, bir iletişim formu ya da bültene kaydolma gibi temel şeyler oluşturabilirsiniz, halbuki daha kuvvetli bir biçim oluşturucu, ürünleri satmak, müşterilere entegre etmek, iş akışlarınızı otomatikleştirmek ya da programlar kurmak için kullanabileceğiniz bir veri toplama merkezi haline gelir.

Genellikle, bu gelişmiş eklenti özellikleri büyük bir bedelle gelir, fakat Forminator’ün parasız versiyonu ile bu süper kıymetli özellikleri tamamiyle parasız hale getirmiş. Başlamak için parasız WordPress eklenti deposundan Forminator indirin.

Sizlerinde önerilmiş olduğu WordPress en iyi parasız biçim eklentisi listemize eklemek istediğiniz en iyi biçim eklentisi WordPress siteler için var ise bizlere bildirebilirsiniz.