Facebook da sizi kim sildi?

resim26107272
resim26107272

Facebook’ta sizi arkadaş listesinden kimin çıkardığını biliyor musunuz? Ufak bir programla bunu anında öğrenebilirsiniz.

1 milyarı aşkın üyesiyle devasa bir toplumsal ağ olan Facebook ‘ta ki bir çok kullanıcının en merak etmiş olduğu sorulardan biri cevap buluyor.
Peki bu sual nelerdir ? Bu sual ” beni arkadaşlık listesinden, biri beni çıkardı ise bu hangi arkadaşım? ” ya da ” hangi dostum profilini kapattı? ”
Bu tür sorularınızın yanıtını Unfriend Finder uygulaması yanıtlamakta. 

Neler Okuyacaksınız? →

Peki Nedir Bu Unfriend Finder Uygulaması ?

Geliştirilen Unfriend Finder uygulaması vasıtası ile an ve an hesabınızı eklenti takip edebilecek ve sizi kimin arkadaşlıktan çıkardığını derhal öğrenebileceksiniz.

Unfriend Finder programını ele alalım. Google Chrome web tarayıcınıza yükleyebileceğiniz bir eklenti olan Unfriend Finder ile sizi Facebook’un dan silen dostlarınızı an ve an eklenti size Facebook profil sayfanız da sol tarafında bildirim olarak görünmekte. Ancak tatbik bununla da sınırı olan kalmıyor.  Arkadaşlarınızdan birileri profil hesaplarını kapattığında ki durumlarda da eklenti sizi haberdar ediyor. Uygulamayı buradan  indirebilirsiniz. Google Chrome ‘a eklentiyi indirdiğiniz taktirde artık Facebook sayfasını açtığınızda uygulamayı görebileceksiniz.

Uygulamanın çabalama mantığı arkadaş listenizi devamlı takip ediyor.
Arkadaşlarınızı bir bot düşünün devamlı yokluyor erişemediği vakit silmiş bulunduğunu bildiriyor 🙂

BANA KİM BAKMIŞ UYGULAMALARI GERÇEĞİ YANSITMIYOR

Unfriend Finder, arkadaş listesini sıklıkla denetim ederek eksilen biri olduğunda bundan sizi haberdar ediyor. Uygulama kolaylıkla bu yöntemle çalışıyor. Ancak Facebook sayfanıza hangi arkadaşınızın baktığını söyleyen uygulamalara saygınlık etmeyin; çünkü bunu öğrenmenin yolu derhal hemen yok.

Unfirend Finder eklentisi yüklendiğinde Facebook sayfanızda bu yolla görünüyor.