Galaxy Watch 5 Serisi Resmi Sitede Ortaya Çıktı

resim91587042
resim91587042

Teknoloji devi Samsung, Galaxy Watch 5 serisi dahil çoğu cihazın lansmanına hazırlanıyor. Lansmanın gerçekleşmesine aşağı yukarı bir ay kalmış olduğu tahmin ediliyor. Bu süreçte ise Galaxy Watch 5 serisinin sızıntıları çıkmaya devam ediyor. Şimdi ise Samsung, resmi internet sitesinde Galaxy Watch 5 serisi ile alakalı sıralama yayınladı.

Samsung şirketinin Belçika, Norveç ve Danimarka resmi internet sitelerinde, Galaxy Watch 5 serisinin üç versiyonu yer alıyor. Bu sürümler ise Galaxy Watch 5 40 mm, Galaxy Watch 5 44 mm ve Galaxy Watch 5 Pro şeklinde anlatım ediliyor.

Galaxy Watch 5 serisinin model numaraları da belli. Watch 5 40 mm’nin model numarası SM-R905F, Watch 5 44 mm’nin model numarası ise SM-R915F şeklinde belirtiliyor. Galaxy Watch 5 serisinin son varyantı olan Pro ise SM-R925F model numarasını taşıyacak gibi gözüküyor.

Galaxy Watch 5 Serisi Piyasaya Sürülmeye Hazırlanıyor

Daha ilkin de olduğu gibi resmi sitede öncelikle gösterilen listeler yeteri kadar malumat içermiyor. Akıllı saatlerin donanımı, fotoğrafı ve ayrıntılarıyla alakalı detaylar, hemen hemen resmi internet sitesinde yer almıyor. Bu cihazlar daha ilkin 3D render vasıtasıyla sızdırılmıştı. Bunun kararında da cihazların tasarımı ortaya çıkmıştı.

Şimdi ise firmanın resmi internet sitesinde üç Galaxy Watch 5 versiyonu yerini aldı. Bu da kısa sürede üç sürümle alakalı detayların sitede olacağını doğrular nitelikte. Samsung kısa sürede gerçekleşeceği tahmin edilen Unpacked etkinliğinde Galaxy Watch 5 serisini tanıtacak. Bu etkinliğin ise 10 Ağustos’ta gerçekleşeceğine dair söylentiler var.

Galaxy Watch 5 serisinin, Galaxy Watch 4’le çoğu benzer yönü mevcut. Ancak Watch 5 Pro serisi, içbükey çerçeveli yeni bir tasarıma haiz olacak. Bu da seriyi öteki akıllı saatlere göre daha değişik kılacak. Sadece Wi-Fi ve LTE desteğine haiz olan üç Galaxy Watch 5 çeşidinin tamamı haziran ayında FCC tarafınca onay da almıştı.

Serinin renkleri, boyutu, işletim sistemi ve pil ömrü gibi özellikleri ile alakalı da muhtelif söylentiler yer almıştı. Şimdi ise firmanın resmi internet sitesinde bu üç serinin sıralaması var. Dolayısıyla ilerleyen günlerde, sitedeki listenin daha ayrıntılı bir halde açıklanması da beklentilerin arasındadır.

Peki sizler Samsung Galaxy Watch 5 serisinin resmi internet sitesinde yer almasıyla alakalı neler düşünüyorsunuz? Konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle paylaşmayı unutmayın.