Hatalı Html Kodlarını Temizleme Yöntemi

Hatalı html kodlarınızı temizlemek istiyorsunuz fakat bir türlü yapamıyor musunuz?

Son günlerde valid kodlamalar seo için epey ehemmiyet arz eder oldu. Bu nedenle internet sitenizde ya da blogunuz da html kodlarının düzgünlüğü oldukça önemli.

Neler Okuyacaksınız? →

Hatalı Html Kodlarını Temizleme Yöntemi

Şimdi size bu yazımızda tanıtacağımız html kod revizyon aracı vasıtası ile hem html kodlarınızı optimize edebileceksiniz , hemde internet siteniz de ya da blogunuz da bulunan hatalı html kodlarını düzeltebilecek siniz.
Bu vasıta bilhassa acemilerin yapmış olduğu onlarca , yüzlerce hatta yüz binlerce satırlık kodları tek bir tıkla düzeltebilecektir

Hatalı Html Kodlarını Temizleme Yöntemi | html kodlarını iyi mi temizlerim düzeltirim

Peki bu sistem iyi mi kullanılır?

Sistem oldukça basit bir kullanıma ve pak bir arayüze sahip. İlk olarak hatalı kodumuzun ya da hatalı bulunduğunu düşündüğümüz html kodlarının yedeğini alıp önlemli davranmanızı öneririz.

Daha sonra bu adresten ilgili siteye giriyoruz, siteye giriş yaptığımızda karşımıza bir boş kutucuk çıkacaktır ve sağ tarafında ‘FIX IT‘ bulunan boş kutucuğa kodumuzu yapıştırıp ‘FIX IT‘ diyoruz ve bir kaç saniye bekleyip düzeltilmiş kodu kopyalayıp değiştiriyorsunuz. Eğer sitede bir hata oluşmuş ise öteki kodla değiştirip kullanmaya devam edebilirsiniz.