iMyfone Space Saver for iOS

iPhone’unuz ya da iPad’iniz yavaşladıysa, ya da yer iOS işletim sistemine haiz cihazınızda yer kalmadı ise çözüm onu bu araçla iyice temizlemekten geçiyor!

iPhone ‘unuz da ya da iPad ‘iniz de yeni tatbik yükleyecek boş alan bulamıyorsanız, temizlik tarihi gelmiş demektir. İşte burada kilitleniyoruz neyi silmeliyiz ya da ne yaparak yer açmalıyız diye düşünüyoruz bu aşamada yardımımıza iMyfone Space Saver for iOS yetişmekte, iMyfone Space Saver for iOS cihazınızı kapsamlı bir temizlikten geçirerek hızla boş alan açmanızı sağlıyor.

Neler Okuyacaksınız? →

iMyfone Space Saver for iOS

Şuan için hemen hemen Windows üstünde çalışan (Daha sonrasında mac sistemlerine gelecek olan) iMyfone Space Saver for iOS’un kabiliyetleri içinde 30’un üstünde lüzumsuz dosya çeşidini silerek yer açma, fotoğrafları sıkıştırarak yüzde 75’e kadar alan kazanma ve sık güncellemeler var. Yani uygulamayı çalıştırdığımız vakit şunları yapmakta Kilitlenme Logları yani hata kayıtlarını,fotoğraf çerezlerini,indirilen dosyaların temp klasörlerini silmekte. Eğer iMyfone Space Saver for iOS programını satın aldı iseniz tatbik cihazınızda bulunan resimleri %75 oranına kadarda sıkıştırarak ek yer sağlamaktadır.

iMyfone Space Saver for iOS Nasıl Kullanılır?

iMyfone Space Saver for iOS yazılımını kullanmak için iOS cihazınızı bilgisayarınıza bağlamanız kafi oluyor. Bağlantı prosedürü tamamlandıktan sonrasında uygulamanın tarama işlevini gerçekleştirip geçici, üçüncü parti programlar tarafınca bırakılan lüzumsuz dosyaları silebiliyorsunuz. Yazımıda belirttiğimiz gibi şayet satın alındı ise fotoğraflarınızı da sıkıştıra biliyorsunuz fotoğraflarınızın tatbik tarafınca sıkıştırılacak olması sizi endişelendirmesin, zira özgün fotoğraflar sıkıştırma işleminden ilkin bilgisayarınıza yedekleniyor.

iPhone’unuzu ya da iPad’inizi lüzumsuz dosyalardan arındırıp ilk günkü hızına kavuşturmak istiyorsanız, iMyfone Space Saver for iOS’u denemenizi öneri ediyoruz. Şu sıralar indirimde olan uygulama, bedava olarak denenebiliyor ve 9,95 dolara satın alınabiliyor.