Instagram’a Yüklenen Fotoğraf Arşivini Alma

resim39065724
resim39065724

Dev toplumsal resim paylaşım platformu Instagram’a oldukça sayıda resim yüklediniz ve instagram’a yüklenen resim arşivini alma konusu ile alakalı pek bilginiz bulunmamakta. Instagram’a yüklenen resim arşivini alma prosedürü için kullanması kolay olan bir internet sitesi önereceğiz yazımızda ayrıntılı olarak kullanması ile alakalı malumat mevcuttur.

Neler Okuyacaksınız? →

Instagram’a Yüklenen Fotoğraf Arşivini Nasıl Alabilirim?

Dev toplumsal resim paylaşım platformu olan Instagram’da birçok fotoğrafımız bulunmakta ve bunların sayısı gün geçtikçe de artmakta. Öyle ki bazı durumlarda kullanıcı en basitinden her yediği ya da içtiği kahve vb içeceklerin resmini toplumsal fotağraf paylaşım platformu olan Instagram’a atmakta. Peki herşey iyi hoş bu kadar görsel yükledik öyle ki bunların her birinde bir anı var bu tarz şeyleri birde kendi bilgisayarımız ya da değişik bir harici diskte de saklamak istiyorsanız size makul bir internet site var diyebilriz.

Öncelikle bu prosedür için kullanılması ihtiyaç duyulan yalnızca ”Instaport” uygulması. Instaport.me adresinden ulaşılan internet tabanlı uygulama, Instagram resim arşivinizi kolay ve çabucak bilgisayarınıza indirmenizi sağlıyor.

Instaport.me ile Instagram’a Yüklenen Fotoğraf Arşivini Alma

İlk ilkin Instaport.me internet adresi üstünden Instagram hesabınıza giriş yapmalısınız. Daha sonrasında oluşturulan sayfada Instagram’da bulunan fotoğraflardan hangilerini indirmek istediğinizi seçin.

Sistem size belli seçenekler sunmaktadır örnek olarak instagram hesabınızda ki ‘Tüm Fotoğraflar’ opsiyonunun yanı sıra instagram’a yüklenen fotoğrafların eklenme tarihi, tarih aralığı, beğenilme durumu ve etikete göre de indirmek istediğiniz instagram içinde ne olduğu filtre edebilirsiniz. Böylelikle instagram hesabınızın üstünde aradıklarınızı ya da indirmek istediklerinizi derhal belirleme edip Instagram’a yüklenen resim arşivini alma olanağınız oluyor.

Seçim işlemlerini tamamladıktan sonrasında “Donate & Download” opsiyonu ile bu instagram yazılımını yapan program kadrosuna bağışta bulunabilirsiniz. Tabi dilerseniz bağış yapabiliyorsunuz şayet bağışta bulunmakta istemiyorsanız da “Only Download” seçeneğine tıklayın ve instagram üstünde ki belirlediğiniz ya da tüm fotoğraflarınızı indirin.

Tekrar alakalı internet siteyi belirtelim bu prosedürü instaport.me adresinden yapabilirsiniz.