İsimden Numara Bulma ve Sorgulama Ücretsiz (Kolay Yöntem)


Makalede Neler Var

İsimden Numara Bulma ve Sorgulama Ücretsiz;  Numarasını bilmek istediğiniz kişilerin numarasını öğrenmek artık çok kolay. Günümüzde maksimum dört gözle beklenen mevzular içinde isimden numara sorgulama mevzusu bulunmaktadır. Sizler için derlediğimiz bu yazımızda ülkemizde bulunan operatörlerin isimden numara sorgulama servisi hizmetlerini anlattık. Bu yazımız vasıtası ile telefon numarasını bulmak istediğiniz kişinin telefon numarasına basit bir halde ulaşmış olacaksınız.

Günümüzde artık 7’den 70’e her insanoğlunun elinde bir cep telefonu bulunmaktadır. Teknolojinin gelişmesinin etkisiyle de çoğu insanoğlunun telefonu elinden düşürmediği görülmektedir. İşte, otururken, çalışırken, dinlenirken, gezerken ve hatta yürürken bile telefon kullanan insanoğlu haline dönüştük.

Bilinmeyen numaraları öğrenmenin şekilleri olduğu gibi sizlerin rastgele bir niçin ile ulaşmak istediğiniz kişilerde olabilir. Telefon numarasını aradığınız kişinin ismini, soy ismini ve yaşamış olduğu yeri bilmeniz yeterlidir. Bu şekilde isimden numara sorgulama prosedürünü rahatlıkla yapabilir ve ulaşmak istediğiniz kişilere çok basit bir yöntemle ulaşabilirsiniz. Nasıl mı? Buyurun beraber inceleyelim.

Sizi Engelleyen Numarayı Nasıl Arayabilirsiniz?

İsimden Numara Bulma 2023

İsimden numara bulmak ve isimden numara sorgulamak için çoğu yöntem  bulunmaktadır. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom isimden numara bulma prosedürünü bedava olarak basit şekilde yapabilirsiniz. İsimden telefon numarası bulma şekilleri ise;

  • Operatör aracılığı ile
  • Yasal yollardan
  • Whatsapp ve öteki programlar üzerinden
  • Bilinmeyen numaralar ve kim aramış servisi ile
  • İnternet siteleri ve toplumsal medya hesapları ile

Yukarıdaki şekilleri kullanarak isimden numara bedava bulabilirsiniz.

Bilinmeyen Numaralar Servisi ile İsimden Numara Bulma

Numaradan isim sorgulamak için mobil hatta sahipleri meçhul numaralar servisi arayarak isimden numara sorgulaması yapabilir. İsimden numara bulmak için Turkcell 11832, Vodafone 11842 ve Türk Telekom 11811 numaralarını arayarak numarasını öğrenmek istediğiniz kişinin ismini vererek numarasını öğrenebilirsiniz.

Dilerseniz cep telefonunuzun arama bölümüne *100# yazıp arama tuşuna meçhul n umaralar servisine bağlanabilir.

Benzer Konular: Numaradan İsim Sorgulama

Vodafone İsimden Numara Bulma

Vodafone operatörü de Türk Telekom gibi isimden numara bulma hizmetini abonelerine sunmaktadır. Ancak isimden numara bulma servisi için Türk Telekom’da ki gibi bir uygulaması Vodafone operatöründe mevcut değildir ve bu hizmeti ücretlidir. Vodafone abonesi bulunduğunu bildiğiniz bir kişinin numarasını isim ve soy isim bilgisi ile öğrenmek istiyorsanız bu servisi kullanmanız doğru olacaktır.

Vodafone’nın 118 42 numaralı hattını arayarak telefonda çıkan yetkiliye telefonunu bulmak istediğiniz kişinin isim ve soy ismini bilgilerini söyleyerek telefon numarasına ulaşabilirsiniz. Vodafone’de 118 42 numaralı hattı aradığınızda konferans başladığı andan itibaren ücretlendirileceksiniz. Vodafone’nın isimden numara sorgulama servisi dakikası 1,25 TL olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Benzer Konular: Gizli Numaradan Arayanı Bulmak

Turkcell İsimden Numara Sorgulama

Turkcell de tıpkı yukarıda bahsetmiş olduğumuz Vodafone ve Türk Telekom operatörleri gibi isimden numara sorgulama hizmetini vermektedir. Turkcell operatöründe yalnızca Turkcell abonelerinin isimden numara sorgulama tepsi yapabilirsiniz. (Tıpkı Vodafone operatöründe olduğu gibi) Turkcell’in de tıpkı Vodafone operatörü gibi kendine ait olan 118 32 numaralı hattı aramanız gerekmektedir.

118 32 numaralı hat Turkcell aboneleri için ücretli bir servistir. Tıpkı Vodafone operatöründe olduğu gibi dakika bazında değerlendirilmektedir. Turkcell’de isimden numara sorgulama servisi dakikası 1,6 TL olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Turkcell operatörünün sunduğu şartlardan biri de; telefon numarasını sorgulattığınız kişinin mutlaka numara sorgulamasının dışarıya aleni olması gerekmektedir. Kişinin numarası sorgulatması dışarıya aleni olmadığı takdirde, telefon numarasını aradığınız kişinin numarasına ulaşamazsınız.

Türk Telekom İsimden Numara Sorgulama

Türk Telekom ülkemizin en köklü firmaları içinde yerini almaktadır. Birçok servisi abonelerinin hizmetine sunarken, ismini ve soyadını bildiğiniz bir kişinin telefon numarasını da bulmanıza imkân tanıyor. Operatörler içinde Türk Telekom’un bu servisinin kullanışı olabildiğince basit ve kullanışlıdır.

Türk Telekom’un programları içinde bulunan “Beyaz Sayfalar” uygulaması vasıtası ile ismini bildiğiniz bir kişinin telefon numarasını rahatlıkla bulabilirsiniz. Numarasını bulmak istediğiniz kişinin ismini, soy ismini, yaşamış olduğu ile ve ilçe gibi bilgilerini sisteme girmeniz gerekmektedir. Bu şekilde uygulamadaki lüzumlu alanları doldurduğunu sürece rahatlıkla telefon numarasına ulaşabilirsiniz. 11811 meçhul numaralar servisini ve beyaz sayfalar ile Türk Telekom isimden numara sorgulaması yapabilirsiniz.

Burada bilinmesi ihtiyaç duyulan mühim bir tafsilat bulunmaktadır. Bu ayrıntıyı kısa şöyle anlatılabilir. Telefon numarasını bulmak istediğiniz kişinin numarasının sorgulanmaya aleni olması gerekmektedir. Eğer telefon numarasını bulmak istediğiniz kişinin numarası sorgulanmaya aleni değilse, detayları doğru girmiş olsanız bile telefon numarasını sistem üstünden ulaşamayabilirsiniz. Ayrıca Türk Telekom’un Beyaz Sayfalar uygulaması mutlaka ücretsizdir.

E-Devletten İsimden Numara Sorgulama

Önceden BTK tarafınca sunulan isimden numara sorgulama hizmeti, 2017 yılı itibariyle E-Devlet üstünden yapılmaya başlanmıştır. Telefon numaraları ile alakalı malumat gizlilik işlemleri sağlandığı takdirde telefon numarasına ulaşabilirsiniz. Telefon numarasını bulmak için E-Devlet sistemine giriş yapmanız gerekmektedir. E-Devlet sistemine giriş yaptığınızda sorgulama bölümüne “hat abonesi sorgulama” yazmalısınız. Böylelikle hem isimden sorgulama yapabilir hem de şahsınıza ait hatları bilgisayarınızda görebilirsiniz.

11880 İsimden Numara Sorgulama Servisi

İsimden numara sorgulama servisi ile dilediğiniz kişinin ismini vererek derhal kişini cep telefon numarasını öğrenebilirsiniz. En sık ve maksimum tercih edilen 11880 meçhul numaralar servisi ile numarasını öğrenmek istediğiniz kişinin bilgilerini vermeniz gereklidir. Ücretli servislerden biridir.

İsimden Numara Sorgulama Ücretsiz

İsimden numara bulma ve isimden numara sorgulama bedava olarak yapmak için mobil programlar ve kim aramış servislerini kullanabilirsiniz. İsimden numara sorgulama için mobil uygular ve sitelerden yararlanabileceğiniz gibi Turkcell UpCall programını kullanmanız mümkün. Ayrıca olabildiğince etkili olan olan programlardan biride truecaller uygulamasıdır. Truecaller ile kişinin isminden tutunda resimlerine kadar bütün bilgilerini öğrenmeniz mümkün.

Upcall İsimden Numara Sorgulama

Turkcell servislerinden biri olan Upcall isimden numara bulma servisi ile aylık 500 adet numarayı veya isimden numara sorgulamayı bedava olarak gerçekleştirebilirsiniz.

İsimden numara sorgulama programı bedava olarak kullanabileceğiniz Upcall meçhul numaralar servisi programını telefonunuza indirdikten sonra sizi arayanları direk olarak Upcall uygulaması üstünden sorgulamanız mümkün.

Sizi arayan numara rehberinize kayıtlı olmasa da sizi arayanları daha telefon çalarken öğrenebilirsin. Tanımadığınız numarayı yazıp numaradan isim sorgulama yaparak kime ait bulunduğunu öğrenebileceğiniz numarasını bilmediğiniz kişinin isim ve soyismini yazıp isimden numara sorgulaması yapabilirsiniz.

Ücretsiz Numara Sorgulama Nasıl Yapılır

Ücretsiz isimden numaradan isim sorgulama için toplumsal medya sitelerinden yararlanabilirsiniz. Facebook ve İnstagram hesaplarına kişinin ismini yazarak arama yaparak isimden numara bulabilirsiniz. Ücretsiz olarak isimden numara bulmak için google arama bölümüne kişinin ismini yazarak sorgulama yapabilir ve şahıs ile alakalı ayrıntılı bilgiye haiz olabilirsiniz.

 

Turkcell İsimden Numara Bulma Servisi Kaçı Aramalıyız?

Turkcell 11832 arayabilirsiniz

Vodafone İsimden Numara Bulma Servisi Kaçı Aramalıyız?

Vodafone 11842 arayabilirsiniz

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Önerilen Yazı;  Bedava Windows 11 Pro Lisans Kodları – Keyleri