Lif Modelleri, Yapım Aşamaları

Lif modelleri basit gözükse de pek de basit üretilmez. Tek tek işlemek renklerine ayırt etmek verilecekse desen vermek şekillendirmek gerekir. Üstelik tek bir ilmek bile atlandığında bütün örgüler ilmekler birbirine girebilir imaj kirliliği olabilir. Günümüzde hazır lifler yerine hala el yapımı lifler kullanılmakta ve daha fazla rağbet görmektedir zira kaliteli ve yumuşak oldukları için öteki liflere nazaran daha fazla tercih edilir.

Neler Okuyacaksınız? →

Lif Modelleri Nasıl Yapılır?

Bilinenin aksine lif büyük zorluklarla yapılır. Göz ve el yormak icap eder itina göstermek ve imaj kirliliği yapan ilmeklerden kaçınmak gerekir. Kişi alıştıktan bir müddet sonrasında ustalığa döner doğal olarak bu derhal olmaz. Renk renk çeşit çeşit birçok desen ve şekille süslenir lifler akıldaki deseni lifin üstüne yansıtmak ta olabildiğince zahmetlidir aslında . Bizler liflerimizi sizin siparişleriniz ve istekleriniz üstüne tasarlar ve size sunarız.

Lif Ve Eskimeyen Gelenek

Yazma modelleri iğne oyası modelleri gibi birçok el işi sanatı gibi lif modelleri zorluk ve itina gösterilmesi ihtiyaç duyulan bir iştir. Kullanıcıya sunulmuş olduğu anda beğenildiğini üreticiye yansıtmalıdır. İpleri kaliteli renkleri sırıtmayan renklerden yapılmalı yumuşaklığı ise vücudu tahriş etmeyecek derecede hassas dokulu olmalıdır. Müşterilerin memnuniyetini sağlamak için eksik ve defo yapılmamalıdır. Sipariş alındığında aceleye getirmemeli ve özenle hiç bir imaj kirliliği oluşturmadan kullanıcıya sunulmalıdır.

Lif Renkleri Çeşitleri Ve Desenlerinin Bütünlüğü

Lif modelleri oldukça çoktur. Örneğin kendi kendimizi liflerken kullandığımız elimize geçirilebilen lif vardır bir de iki elimizi geçirip sırtımızı lifleyebildiğimiz lifler vardır. Aslında birçok lif çeşidi vardır düz liflerde bizi gayet memnun edebilirler dizayn bilincin ebedi hayal gücünden esinlenebilen bir beyin oyunudur. Ne üretmek istersek onu üretebiliriz yeter ki aklımıza ve gerçekçiliğe yatkın olsun. Çoğu vakit lifim köpürmüyor eskimiş diyen yaşı teyzeler görmüş olabiliriz. İşte bu gülünç trajedi vakasının nedeni kalitesiz ipler kullanılmasıdır. Aslında bir lif esasen 10 -20 yıl kullanılmaz elbette ki ömrü o kadar da uzun değildir fakat kaliteli kullanım hırpalamadan eskitmeyi kafanıza yerleştirirseniz ürünlerimiz uzun süre sizlere kaliteli bir duş sağlayacaktır.

Bebekleri için ayrı, yetişkinler için ayrı, ergenler için ve yaşlılar için ayrı lif modelleri üretilmektedir.  Bunlar renkleri boyutları çeşitleri desenleri ve işlemeleri olarak her biri kendi içinde ayrılır. Bir bebeğin lifi bir yaşlı insanoğlunun lifiyle kuşkusuz bir olması imkansız bu nedenden dolayı her yaşa her şahsa has tasarımlarımız mevcuttur. Siparişlerimizin hızlılığına ve kaliteli bulunmasına ehemmiyet verdiğimiz kadar sizin var ise şikayet ve fikirleriniz de bizim için oldukça önemlidir. Lif kullanması geleneksel bir şeydir lakin hazır lifler duşlar için makul değildir ne de olsa her şeyin hazırı bazı durumlarda kullanılmıyor ve orijinali daha kullanması kolay oluyor. El emeği göz nuru bu ürünlerimiz kullanıcılarını bekliyor sipariş ve modellerimiz için bize ulaşabilirsiniz. Kaliteli hizmet bizim işimiz…