LinkedIn Sesli Mesajlaşma Özelliğini Getiriyor


LinkedIn toplumsal ağı artık kullananların sesli mesaj kaydetmesine ve göndermesine izin verecek.

LinkedIn, kullananların bir dakikaya kadar sesli mesajlar kaydedip göndererek kişilerle iletişim kurmasına izin veriyor. LinkedIn’e göre, bu işlev, insanların uzun bir metin yazmak yerine, daha süratli ve basit bir halde iletişim kurmasına destek olmak için geliştirilmiştir; örneğin, derinlemesine bir izahat yapmak ya da çoklu vazife yaparken cevap vermek için, seslerini basitçe kaydedebilirler. Sesli mesaj sistemi, geleneksel telefon görüşmeleri yerine, kullananların mesajları dinleyebildikleri ve kolaylıklarına cevap verebildikleri için daha müdahaleci olabilecekleri de kullanılabilir.

Neler Okuyacaksınız? →

LinkedIn Sesli Mesajlaşma Özelliğini Nasıl Kullanırım?

LinkedIn Sesli Mesajlaşma Özelliğini Getiriyor

LinkedIn ios ve android programları için sesli mesajlaşma sisteminin kullanması kolaydır. Mobil mesajlaşma klavyesindeki mikrofon simgesine dokunup ekranda görünen kayıt butonuna uzun dokunun ve göndermek için parmağınızı özgür bırakın. Göndermeden ilkin mesajı iptal etmek için, parmağınızı matbu tutarak simgeden uzağa kaydırın.

LinkedIn Sesli Mesajları Nasıl Dinleyebilir Ya da Görebilirim?

Sesli mesajlaşma fonksiyonu Android ve iOS için LinkedIn mobil uygulamasında kullanılabilir. Mesajlar ilaveten internet sürümü üstünden alınabilir ve dinlenebilir.

Önerilen Yazı;  XRP Yıllık Grafik Verilerine göre Değer Hacmi