Nightshade Tweak ve Dark Mode’u indirin

Günden güne, gece modu teması gittikçe daha tanınmış hale geliyor ve bunun muhtelif iOS uygulamalarında uygulandığını görüyoruz. Yakın zamanda, yeni çıkan bir Cydia Nightshade Tweak , iOS 11 koşu cihazları için sistem genelinde gece modunu getiriyor. iOS 11 ve üzeri ile uyumludur.

Neler Okuyacaksınız? →

Nightshade Cydia Tweak

Nightshade Tweak Cydia , kusursuz bir internet geliştiricisi olan Dylan Duff tarafınca geliştirildi. Bu tente jailbreak tweak, Apple cihazınızda ki sistem genelindeki gece modunu özelleştirmenizi sağlar.

Nightshade optimizasyonunun birtakım benzersiz özellikleri vardır: Örneğin, kullanıcı ara birimi özelleştirme için yerleşik renk ön ayarlarına haiz bulut tabanlı bir tema motoru. Bunun haricinde Tweak, Lite ve Premium lisansına sahiptir.

Nightshade Tweak ve Dark Mode’u indirin

Nightshade’ı yalnızca 2 dolar karşılığında https://repo.packix.com/ için Packix deposundan indirebilirsiniz.

İndirme işleminden sonrasında yalnızca yükleyin. Sistem genelindeki Dark Mode (Karanlık Mod) işlevselliğini elde etmek için “Etkinleştir” geçiş seçeneğini açın. Beyazlatılmış Uygulamalar anahtarını kullanarak gece modu uygulamasından birtakım programları da beyaz listeye ekleyebilirsiniz.