Noxinfluencer – YouTube Verilerini İzlemek İçin Tek Bir Noktadan Analytics Aracınız

YouTube verilerini seyretmek için tek bir noktadan takip edebilmek için bedava Analytics aracınız yani Youtube çözümleme aracı Noxinfluencer.

Modern teknolojilerin tanıtılması, cep telefonlarının kullanması ve internet, dijital pazarlamanın artmasına niçin olmuştur. Bu gelişmeler, şirketlerin dijital varlıklarının ve operasyonlarının her yönünü anlık olarak izlemesini gerektiriyor.

Dijital bir pazarlamacı mısınız ve bir YouTube kanalına haiz misiniz? Müşterileriniz için YouTube marketing kampanyalarını ele alıyor musunuz? İdeal bir içerik oluşturucuya İdeal olanı belirlemek için birkaç YouTube çözümleme aracı kullandık. Bu bağlamda, NoxInfluencer bir YouTube kanalı ile ilgili her şeyi öğrenmek için tek adresli mağazanız olabilir.

Noxinfluencer – YouTube Veri Analiz Aracı | Youtube Analiz Aracı

Neler Okuyacaksınız? →

NoxInfluencer – Komple YouTube Analytics Aracı

NoxInfluencer, YouTube etkileyicilerinin YouTube SEO’larını geliştirmelerine ve rekabette öne çıkmalarına yardım eden ücretsiz bir YouTube Kanal Analizi aracıdır.

NoxInfluencer, youtube çözümleme aracı olarak insanların YouTube Kanalı analitiğini asla gayret masraftan azca ya da asla gayret masraftan yapmalarına destek olmak için istatistiksel algoritmaları, işlevleri ve matematiksel yöntemleri kullanır. Mevcut marketing stratejinizi çözümleme etmek, yeni unsurlar kullanmak ve neticeleri anlık olarak belirlemek için bir gösterge tablosu ya da standardize aracı gereklidir.

NoxInfluencer Artıları

  • Kullanımı kolay
  • Ücretsiz bir YouTube Kanal Analizi aracı
  • Farklı dillerde
  • Çok muhtelif özellikler
  • Gerçek zamanlı izleme

NoxInfluencer Eksileri

  • Yok

NoxInfluencer Youtube Analiz Aracı Özel Özellikleri

NoxInfluencer, hem YouTube Influencers hem de Markalar için mutlaka etkili bir platformdur. Düzinelerce hususiyet ile gelmesine rağmen, YouTube SEO’nuza adım atmak için özel özelliklerinden bazıları şunlardır:

YouTube Kanal Hesaplayıcısı

Bir YouTube Kanalı’nın net kıymetini hesaplamakta problem mu yaşıyorsunuz? Bu, NoxInfluencer’ın YouTube Kanal Hesaplama aracının kullanması kolay olduğu yerdir. Youtube çözümleme aracı ile rastgele bir kanalın tahmini aylık hasılatını saniyeler içerisinde basitçe denetim edebilirsiniz.

Bir YouTube Influencers olarak, bu vasıta satın almak ya da şahsi markalarınızla eşleştirmek istediğiniz rastgele bir YouTube kanalının tahmini maliyetini bulmanıza destek olur.

Top YouTuber Listesi

NoxInfluencer’ın En İyi YouTuber Listesi özelliği, ilk 100 ya da 250 YouTube Kanalının anlık bir listesini sunar. Kullanıcılar, kategorilerin yanı sıra Ülkelere göre de ilk 100 kanalı filtreleyebilir. Böylece, nişin başına kanal filtrelemek kolaylaşır.

Örneğin, Türkiye merkezli bir oyun YouTube Kanalı’nız varsa, en iyi eğilimleri çözümleme etmek için Türkiye merkezli en iyi 100 oyun kanalını basitçe arayabilirsiniz.

En Çok İzlenen Videolar

Benzer şekilde, son 24 saat içerisinde maksimum görüntülenen videolardan da haberdar olabilirsiniz. Bu videolar konum ve kategorilere göre daha da sınıflandırılabilir. Bir YouTube Influencer olarak, bu NoxInfluencer özelliği, potansiyel kitlenizi hedefleyen en yeni trendleri çözümleme etmenize destek olabilir.

Bir videoya tıkladığınızda, görüş oranı, tahmini kazanç, görünüm, yorum, beğenme payı ve katılım payı gibi video analizleri sunulur. Böylece, bütün verileri tek tıklamayla takip edebilirsiniz.

YouTube Kanalları Karşılaştır

YouTube yayınlarını karşılaştırmak, NoxInfluencer’ın YouTube Kanalları Karşılaştırma özelliğinden asla bu kadar basit olmamıştı. Bu özellik, YouTube yayınlarını 5 boyutta karşılaştırmanıza imkân sağlar. kıyaslama verileri bir üst uç YouTube SEO strateji derlemeye günlük takipçilerini, toplam görüntüleme, günlük görünümler ve bilgilendirici malumat grafikleri içerir.

YouTube Canlı Abone Sayısı

Noxinfluencer’ın Gerçek Zamanlı Canlı Abone Sayısı Özelliği, her saniye güncelleniyor. 100 Milyon Aboneye PewDiePie Vs T-Series yarışını takip ettiniz mi? Peki, bu özelliği işaretleyin ve 24/7 anlık abone sayısının tadını çıkarın. Ayrıca, rastgele bir YouTube kanalının canlı abone sayımı artışlarıyla kıyaslama yapabilirsiniz.

YouTube Video Analizi

NoxInfluencer’ın YouTube Video Analizi aracı, YouTube SEO’sunu her zamankinden daha basit hale getirmiştir. Video bağlantısını NoxInfluencer’ın arama çubuğuna yapıştırın ve anında anında çözümleme yapın.

Özetle, NoxInfluencer mutlaka YouTube etkileyicilerinin 2019’da büyük kazanmalarına yardım eden hepsi bir arada bir YouTube Kanal Analizi aracıdır. Birisi etkili YouTube marketing kampanyalarını basitçe derleyebilir, geçmiş hataları önleyebilir ve marketing hedeflerini hızlıca basitçe geçebilir.

Başka sorularınız ya da önerileriniz olursa, yanıt yazmaktan ya da bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin. Yardımcı olmaktan oldukça sevinçli olacağız.

Ücretsiz YouTube çözümleme aracı Noxinfluencer erişmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.