OnePlus 10T’nin Etkileyici AnTuTu Puanı Ortaya Çıktı

resim44119223
resim44119223

Yeni bir OnePlus aletinin AnTuTu neticeleri gündeme geldi. İddialara göre sonuçlar firmanın yeni telefonu olan OnePlus 10T’ye işaret ediyor. Yakında piyasaya çıkacağı tahmin edilen OnePlus 10T firmanın yeni amiral gemisi olacağı tahmin ediliyor. Etkileyici AnTuTu puanı da OnePlus 10T’nin enerjisini gözler önüne seriyor.

Geçtiğimiz günlerde Amazon’da ortaya çıkan OnePlus 10T modelinin yeni OnePlus telefonu olduğu belirtiliyor. Birçok yöntem özelliği ortaya çıkan telefonun AnTuTu puanı da kendini gösteriyor. Şimdiye kadar piyasaya çıkan bütün cihazları geçmeyi başaran OnePlus 10T, oldukça kuvvetli gözüküyor.

Digital Chat Station tarafınca paylaşılan görsel, yeni bir OnePlus aletinin AnTuTu puanını ortaya çıkarıyor. OnePlus PGP110 model numaralı cihazın puanı ise 1.131.151 olarak belirtiliyor. Bu puan ile listedeki bütün cihazların üzerine çıkmış olduğu anlatım ediliyor. Ayrıca Asus ROG Phone 6, Xiaomi 12S Ultra ve Moto X30 Pro cihazlarıyla da yarış içerisinde olacak gibi duruyor.

OnePlus 10T Teknik Özellikleri

Amazon sızıntısı ile ortaya çıkan cihazın neredeyse bütün yöntem özellikleri biliniyor. Her ne kadar resmi olarak doğrulanmasa da OnePlus 10T’nin AnTuTu puanı ile oldukça ahenkli yöntem özelliklere haiz bulunduğunu belirtmekte yarar var.

Cihazın ekranında 6.7 inç boyutunda LTPO 2.0 destekli AMOLED bir açık oturum yer alıyor. FHD+ çözünürlüğe haiz cihazın bunun yanı sıra 120 Hz monitör yenileme hızı ve HDR10+ desteği de mevcut. Tüm bu özelliklerin oldukça kesintisiz bir imaj sağlayacağına ise kuşku yok.

Telefonun donanımına baktığımızda ise bizleri Snapdragon 8+ Gen 1 işlemci karşılıyor. Piyasadaki en kuvvetli Snapdragon modeli olan bu işlemcinin yanı sıra 8 GB ve 12 GB RAM seçenekleri cihazda yer alıyor. Ayrıca 256 GB’a kadar depolama kapasitesi da üründe mevcut.

OnePlus 10T kamera kısmında da kullanıcıları yarı yolda bırakmayacak gibi gözüküyor. Her ne kadar bilgileri bilinmese de yeni telefonun; 50 MP ana kamera, 8 MP ultra geniş açılı kamera ve 2 MP makro kamera bulundurduğu belirtiliyor. Ayrıca ön tarafta 16 MP çözünürlüğe haiz bir kamera yer alıyor.

Android 12 tabanlı OxygenOS 12.1 işletim sistemine haiz olacak cihazın batarya kapasitesi ise 4.800 mAh olarak belirtiliyor. Ayrıca 160 W süratli şarj desteği de cihazda yer alıyor. Ürünün ne vakit tanıtılacağı hakkında ise hemen hemen bir malumat mevcut değil.

Son dönemde OnePlus hakkında ortaya çıkan tek haber bu değil. Öte taraftan iddialara göre firma Nord ile yeni bir marka yaratma yönünde planlar yapıyor. Böylece firmanın orta segmentte daha faal hale gelmeyi planladığı da anlatım ediliyor.