OnePlus Pad Çıkış Tarihi Ertelendi!

resim61199324
resim61199324

Çin merkezli OnePlus, son zamanların en tanınmış teknoloji üreticilerinin başlangıcında geliyor. Şirket, üretmiş olduğu yüksek performanslı cihazlarıyla kullanıcılarını memnun ediyor. Bu doğrultuda bir süredir firmanın bir tablet modeli üstünde çalmış olduğu söyleniyordu. Hatta iddialara göre şirket, bu modeli kısa sürede piyasaya sürecekti. Ancak elde edilmiş yeni bilgilere göre OnePlus Pad çıkış zamanı ertelendi.

Araştırmacılar, firmanın niçin tabletin tanıtım tarihini ertelediği bilgisine ulaşamadılar. Bunun yanı sıra erişilen bilgiler, OnePlus tarafınca tanıtılması beklenen birkaç adet cihazın daha ertelenebileceğini gösteriyorlar.

OnePlus, Pad için Yeni Bir Çıkış Tarihi Belirledi!

OnePlus, son zamanların maksimum tercih edilen teknoloji üreticilerinden birisi olarak dikkat çekiyor. Şirket, temelde kullanıcılarına performans odaklı mamüller sunmayı hedefliyor. Bu doğrultuda OnePlus, cihazlarında kuvvetli bir performans yakalamaya çalışırken bunun yanı sıra makul fiyatlı cihazları kullanıcılarına sunmaya çalışıyor. Her geçen gün ürün çeşitliliğini artıran şirket, bir süredir bir tablet modeli üstünde çalışıyor.

Hatta araştırmacılar, firmanın kısa sürede OnePlus Pad adındaki tablet modelini tanıtacağını söylüyorlardı. Fakat OnePlus ile ilgili yapmış olduğu araştırmalar ile malum Max Jambor, OnePlus Pad çıkış tarihinin ertelendiğini belirtti. Jambor, paylaşmış olduğu bilgilerde firmanın niçin bir tecil sonucu aldığına dair bilgilere ulaşamadığını söyledi.

Bunun yanı sıra Jambor, elde etmiş olduğu bilgilere göre OnePlus Pad için yeni çıkış tarihinin 2023 olarak belirlendiğini açıkladı. Geçtiğimiz aylarda elde edilmiş bilgiler, OnePlus’ın tablet modeli için seri üretime başladığını gösteriyorlardı. Bunun üstüne araştırmacılar, firmanın 2022 yılının ilk aylarında tablet modelini tanıtacağını düşünüyorlardı.

Fakat OnePlus, mevzu ile ilgili rastgele bir izahat yapmadan tanıtım tarihini ertelemişti. Bunun üstüne firmanın bir kez daha tecil sonucu alarak tableti 2023 yılına ertelemesi, OnePlus hayranlarını hüsrana uğrattı.

Elde edilen birtakım bilgilere göre OnePlus tarafınca ertelenen tek aygıt tablet modeli değil. Araştırmacılar, firma tarafınca tanıtılması beklenen OnePlus Watch 2 ve OnePlus Band 2 modelleriyle ilgili da hemen hemen bir somut adım atılmadığını belirtiyorlar. Geçtiğimiz günlerde erişilen bilgiler, firmanın bu cihazlar için seri üretim aşamasına geldiğini ortaya koyuyorlardı.

Ancak OnePlus tarafınca hâlâ bir tanıtım yapılmaması bu cihazların da tanıtım tarihlerinin ertelendiği iddiasını güçlendiriyor. Bundan kaynaklı teknoloji meraklıları, kısa sürede tanıtılacaklarını düşündükleri cihazlar için OnePlus’ın yapacağı açıklamayı beklemeye başladılar.

Sizler de OnePlus tarafınca kısa sürede tanıtılması beklenen fakat ertelendikleri iddia edilen cihazlar hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.