Outlook’taki Fidye E-Postalarını Engelleme: RansomSaver

RansomSaver , Outlook’ta fidye e-postalarını engellemek için ücretsiz bir uygulamadır. Bu ek uygulama, MS Outlook’da fazladan bir sekme ekler ve gelen e-postaları izlemeye devam eder. Herhangi bir gelen e-postanın fena amaçlı eklere ya da fidye yazılımlarına haiz bulunduğunu belirleme ederse derhal silmektedir. Buna ek olarak, mevcut e-posta klasörünü emniyet nedeniyle tarar. Outlook’ta şimdiye kadar silmiş e-postasını görebileceğiniz ayrı bir klasör oluşturur. Sadece kendiliğinden tarama yapmaz, birtakım fena amaçlı e-postalar bulunduğunu düşünüyorsanız, e-postaları elle de tarayabilirsiniz. Tarama idrak etme ve kaldırma prosedürü için muayyen seçenekleri seçmenizi sağlar. Örneğin, bir fidye yazılımı ya da eşdeğer bir tehdit algılarsa, ancak eklentiyi, ancak e-posta gövdesini ya da bütün e-posta iletisini silebilir.

Neler Okuyacaksınız? →

Outlook’taki Fidye E-Postalarını Engelleme: RansomSaver

Günümüzde online tehditler hızla artıyor ve bu tehditlerin temel aracı e-postalardır. Dolayısıyla, kendinizi güvende tutmak için bu tehditlere karşı kuvvetli bir mekanizma oluşturmak iyi bir fikirdir. RansomSaver eklentisi size bedava bu ölçüde emniyet sağlayabilir. Bununla birlikte, ancak bu eklentiye güvenmemelisiniz, buna ek olarak en son virüsten koruma yazılımı veya fidan belirleme idrak etme aracını da kullanabilirsiniz.

Outlook’taki Ransomware E-postalarını Nasıl Engellenirsiniz?

RansomSaver eklentisi, fidye (ransomware) e-postalarını algılamak ve silmek için Outlook için oldukça hoş bir eklentidir . RansomSaver klasörünü, fena amaçlı e-postayı eklerle beraber attığı Outlook’un Sil klasöründe görebilirsiniz. Outlook’un ana arayüzünde ayrı bir RansomSaver sekmesi bulunur. RansomSaver‘i yapılandırabilir ve bütün e-posta klasörünü tarama, ileri çözümleme için seçili e-postaları iletme, vaka günlüğünü gösterme, geçerli klasörü tarama gibi muayyen seçenekleri tercih edebilirsiniz.

MS Outlook’dan fidye e-postalarını algılamak ve kaldırmak için bu adımları izleyin.

1. Adım : Makalemizin sonunda ki adresten ya da buradan RansomSaver’ı indirin ve yükleyin. Eklentinin başarıyla yüklenmesinden sonra, MS Outlook’un ana penceresinde yani sağ üst köşede sekmesini göreceksiniz.

2. Adım : Kurulumu tamamladı iseniz, dilerseniz istediğiniz gibi yapılandırabilirsiniz. Eklenti ayarlarından e-postayı kaldırma, eki kaldırma, silinen unsurlar klasörünü tarama, html bağlantılarını tarama gibi muayyen seçenekleri seçebilirsiniz.

3. Adım : Tüm ayarları yapılandırdı iseniz tatbik kullanıma hazırdır. Kötü amaçlı bir e-postanın gelmesi durumunda, bunu belirleme eder ve derhal bu e-postayı silecektir. Uygulama bilgisayarınızın masaüstü bildirimini gönderilmiş olduğu zaman, virüs bulaşmış bir e-posta belirleme ettiğini ve onu silmiş bulunduğunu görebilirsiniz. Daha sonra, o e-postayı görmek istiyorsanız o vakit Outlook’un Sil klasörünün altında bulunan RansomSaver klasöründe görebilirsiniz.

Bu kullanımı kolay uygulamanın adımlarının yardımıyla, basitçe algılayabilir ve MS Outlook’tan fidye e-postalarını kaldırabilirsiniz. Outlook için RansomSaver uygulaması, fena amaçlı e-postaları otomatik olarak sızdırmak için inanılmaz bir çözümdür.

Kelimeleri Kapatmak

RansomSaver, Outlook’taki fidye (ransomware) e-postalarını algılamak ve engellemek için oldukça kullanımı kolay ve kuvvetli bir çözümdür. Ve sıklıkla Outlook’unuzu PC’nizde bir e-posta istemcisi olarak kullanırsanız bu eklentiyi yüklemek iyi bir fikirdir. Bu eklenti sizi her vakit fidye yazılımından korur ve PC’deki verileriniz güvende kalır.

[quotes quotes_style="bpull" quotes_pos="center"]RansomSaver Bilgisayarınıza İndirmek İçin Bu Bağlantıyı Kullanabilirsiniz.[/quotes]