Realme Watch 3 Ufukta Göründü

resim84019724
resim84019724

Son vakit popülerliğini giderek artıran Realme, akıllı saat sektöründe de geri planda kalmıyor. Yakın zamanda Realme, Watch 3 akıllı saatini piyasaya süreceğiyle alakalı sinyaller vermişti. Bu saat, birtakım sertifika sitelerinde yer almaya başlamıştı. Şimdi ise Watch 3 akıllı saati Bluetooth SIG Certification sitesinde görüldü.

Realme’nin çıkarmaya hazırlandığı Watch 3 saati çoğu sertifika sitesinde yerini almaya devam ediyor. Önceleri IMDA, FCC ve SIRIM internet sitelerinde bulunan akıllı saat şimdi de Bluetooth SIG Certification sitesinde. Saatin tüm özellikleriyle alakalı bilgiler hala mevcut değil. Ancak saatin özellikleriyle alakalı birtakım tahminler ortaya çıkmaya devam ediyor.

Realme Watch 3’ün Lansman Tarihi Yakın Görünüyor

Daha ilkin Realme Watch, IMDA ve FCC olmak suretiyle birden oldukça sertifika sitesinde yer almıştı. Bunun kararında da akıllı saatin kısa sürede piyasaya geleceği ile alakalı düşünceler ortaya çıkmaya başlamıştı. Realme’nin yeni çıkacak akıllı saati olan Watch 3 şimdi ise Bluetooth SIG Certification sitesinde RMW2108 model numarasıyla yerini aldı. Bu da akıllı saatin lansman tarihine oldukça daha yaklaştığını düşündürmeye başladı.

İlk olarak sızıntılarıyla meşhur olan Mukul Sharma, Realme’nin yeni çıkacak akıllı saatini Bluetooth SIG Certification sitesinde ayrım etmişti. Realme Watch 3, Bluetooth SIG Certification sitesinde de RMW2108 model numarasını taşıdığını göstermiş oldu. Watch 3’ün rastgele bir özelliği hala listelerde ya da internet sitelerinde yok. Ancak bu akıllı saat kısa sürede piyasaya gelecek gibi duruyor.

Realme Watch 3’ün pil kapasitesi, FCC Certification sitesinde görülmüştü. Listeye göre akıllı saat 340 mAh pil içerecek. Bu da akıllı saatin Realme Watch 2’nin pil gücünden daha fazlasına haiz bulunduğunu gösteriyor. Ayrıca akıllı saatin 12 güne kadar pil ömrü sunması da tahminler içinde yerini alıyor.

Realme Watch 3’ün Realme Watch 2 saatinin özelliklerine kıyasla yükseltme alması da tahminler arasında. Pilin yanı sıra cihazda yeni bir işlemci ya da daha büyük bir ekrana haiz olması laf konusu. Yine de Saatle alakalı hemen hemen resmi bir izahat yok. Ancak Realme şirketinin Watch 3 ile alakalı kısa sürede resmi bir izahat yapma ihtimali yüksek.

Tüm bu bilgilerin şimdilik birer iddia bulunduğunu hatırlatalım. Ayrıca ürünün Türkiye’ye ne vakit geleceği mevzusu da belirsizliğini koruyor. Peki siz Realme Watch 3’ün yakında piyasaya girmesi ile alakalı neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle paylaşmayı unutmayın.