Sahte instagram Mesaj Simülatörü Web Siteleri

Bu yazıda, ücretsiz online düzmece instagram mesaj simülatörü internet siteleri ile ilgili okuyacaksınız. Bu internet sitelerini kullanarak, hususi içerik ilave ederek reel görünümlü bir instagram gönderisi oluşturabilirsiniz.

Neler Okuyacaksınız? →

Çevrimiçi Sahte instagram Mesaj Simülatörü Web Siteleri

Sosyal medya için içerik kurmayı seviyorsanız, bu internet siteleri size çok destek olacaktır. Çevrimiçi düzmece instagram mesaj simülatörü, size kendi düzenleyebileceğiniz bir şablon sunar. Her instagram gönderisinin kullanıcı adı, profil resmi, izahat içeren resimli resim, etiketler, beğenilerin sayısı ve yorumlar gibi temel ayrıntıları belirleyebilirsiniz. Sahte yayınları paylaşarak, insanları şakalaştırabilir ya da seyircileri cezbedecek şekilde anılar oluşturabilirsiniz.

Şimdi bu online düzmece instagram mesaj gönderme simülatörü internet sitelerini inceleyemeye başlayalım.

1. Zeoob.com

Zeoob.com çevrimiçi düzmece instagram mesaj simülatörüdür. Site, kaydedebileceğiniz kusursuz bir Instagram gönderisi kurmak için hususi içerik eklemenizi sağlar.

Bu internet sitesinde, instagram için sınırsız mesaj oluşturabilirsiniz. Sahte bir yazıyla adım atmak için birkaç detay girmeniz gerekir. Profil görüntüsünü ekleyebilir ve bilgisayarınızdan göz atabileceğiniz görüntüyü gönderebilirsiniz.

Bunun dışında, başlığı görünür hale getirebilir, hikâye durumunu etkinleştirebilir ya da dönem dışı bırakabilir, coğrafi konumun yerini, noktaları, postadaki tepkinizi, izahat durumunu, emojiyi, zamanı ve Instagram postasının çevresinde gözüken öteki ufak ayrıntıları görebilirsiniz. Sağdaki bütün değişimleri önizleyebilirsiniz. Gönderiden memnun kaldığınızda, görüntüyü bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Örnek bir görsel;

Sahte instagram Mesaj Simülatörü Web Siteleri

2. GenerateStatus.com

GenerateStatus.com , değişik toplumsal medya profilleri için düzmece bir vaziyet yaratmanızı elde eden bedava bir internet sitesidir. WhatsApp, Facebook, Twitter, Snapchat, vb. İçin yazılar oluşturabilirsiniz.

İnstagram için düzmece bir gönderi kurmak için mevzubahis internet sitesi bağlantısını açabilirsiniz. Orada ayarlamanız ihtiyaç duyulan birtakım genel ayarları göreceksiniz. İnstagram profili ve gönderim için görsel yükleyebilirsiniz. Ardından, ad, beğenilerin sayısı, posta metni, yorum sayısı, gösterim süresi ve daha çok metni gösterme / saklama gibi öteki ayrıntılardan bahsedebilirsiniz.

Sağdaki kararı önizleyebilirsiniz. Resim, öteki İnstagram yayınları gibi olabildiğince reel görünüyor. İçerikle işiniz bittiğinde, Resim Oluştur butonuna tıklayabilirsiniz. Ardından, görüntüyü kaydedebilir, imaj bağlantısını, HTML kodunu kopyalayabilir ve görüntüyü toplumsal medyada paylaşabilirsiniz.

3. TheFakeStatus

Adından da anlaşılacağı gibi ( TheFakeStatus ), internet sitesi instagram için düzmece statü oluşturmanıza izin veriyor. Gerçek gibi gözüken bir makale yaratır.

Bir instagram gönderimi yapmak için, profil fotoğrafını yüklemeniz ve görsel göndermeniz gerekir. Bundan sonrasında adı, zamanlama sonrası, beğenme sayısı, izahat belirtebilirsiniz. instagram post love önizlemesini yapabilir ve sonrasında resmi kaydetmek için gidebilirsiniz.

4. Fake Details

Fake Details, düzmece instagram gönderim sonrası simülatörü şeklinde de değerlendirilebilir. Site, Instagram, Facebook, WhatsApp, Telgraf, Metin Messenger, Mail vb. İçin düzmece detaylar oluşturmanıza izin verir.

Gönderiyi kurmak ve gerçeğe dönüştürmek için, profil resmini gönderi resmi, kullanıcı adı, coğrafi etiket girme, vb. yükleyebilirsiniz. Noktaları gösterme / gizleme, takip etme / takip etme, yazıya reaksiyon verme, yorum ekleme vb. Bu ayarı ilave ederek gönderinin reel görünmesini sağlayabilirsiniz.

Web sitesi canlı önizlemeyi gösterir. Ondan sonra, görüntüyü kaydetmek için instagram Gönder’i Resim Olarak İndir’e tıklayabilirsiniz. Ardından, görüntüyü alaka alanınıza göre kullanabilirsiniz.

Kısaca

Instagram ya da öteki rastgele bir toplumsal medya profilleri için düzmece bir makale kurmak eğlencelidir. Açıklamadan ve öteki ayrıntılardan tıpkı instagram yayında görünmesini istediğiniz şekilde belirtebilirsiniz. Oldukça reel görünüyor ve dostlarınızı düzmece post göstererek latife yapabilirsiniz.

Çevrimiçi düzmece instagram mesaj simülatörü internet siteleri için önerdiğiniz bir internet sitesi var ise bizlere yorum bölümünde bildirebilir ya da önerdiğimiz sitelerden kullandıklarınızın beğendiğiniz hususi durumunu bizimle paylaşabilirsiniz.