Samsung Galaxy Buds 2 Pro’nun Görselleri Sızdırıldı!

resim22965416
resim22965416

Teknoloji devi olan Samsung’un yeni kulaklık tasarımı ile alakalı rastgele bir imaj şimdiye kadar ortaya çıkmamıştı. Şirket, lansman öncesinde tasarımlarla alakalı detayları gizli saklı tutma gayreti içerisinde. Ancak son zamanlarda yeni çıkaracağı mamüllerin görselleri ortaya çıkmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Samsung Galaxy Watch 5 serisinin görüntüleri sızdırılmıştı. Şimdi ise Galaxy Buds 2 Pro’nun görselleri sızdırıldı.

Samsung, dünyanın en büyük akıllı telefon üreticilerinden biri. Aynı zamanda akıllı saatleri ve kulaklık gibi aksesuar üretimi konusu ile alakalı da dikkat çekmektedir. Son zaman şirket, çıkarmakta olduğu mamüllerin gizliliğini koruma konusu ile alakalı zayıf gibi gözüküyor.

Samsung Galaxy Buds 2 Pro ile İlgili Detaylar

Galaxy Buds 2 Pro’nun sızıntı görsellerinden yola çıkarak birtakım tahminler ortaya atılıyor. Buds 2 Pro’nun tasarımı, güzel duyu açısından bundan önceki nesil ile oldukça fazla farklılık göstermiyor. Aynı vaziyet Galaxy Watch 5 için de geçerliydi. Yeni kulakiçi kulaklıklar, mevcut Galaxy Buds Pro’ya göre pek farklılık göstermeyecek gibi gözüküyor.

Kod ismi Zenith olan model için üç değişik renk alternatifi yer alıyor. Renkler beyaz, grafit ve bora moru şeklinde anlatım ediliyor. Aynı zamanda bora moru renginin Galaxy Z Flip4 de ilgilendiriyor olacağı tahmin ediliyor.

Görsel: 91mobiles

Samsung Galaxy Buds 2 Pro’nun tam anlamıyla iyi mi bir tasarıma ya da özelliklere haiz olacağı hala net değil. Ancak sızan görüntülerden yola çıkarak birkaç tahmin kendini gösteriyor. Özellikle bundan önceki nesil ile olan tasarımsal benzerlik kendini özelliklerde de gösterme potansiyeli taşıyor.

Galaxy Buds Pro’da IPX7 su geçirmezlik özelliği yer alıyordu. Bu özelliğin, Buds 2 Pro’da da olması ihtimaller arasında. Ayrıca firmanın yeni üründe yeni iyileştirmeler yapacağı da tahmin ediliyor. Dolayısıyla Buds 2 Pro’nun da ses kalitesi, sesli arama netliği ve etken gürültü önleme özellikleri ile alakalı iyileştirmeler yapması olası.

Söylentilere göre Galaxy Buds 2 Pro’nun pil kapasitesi birazcık daha artacak gibi duruyor. Ancak bununla alakalı de net bir malumat yok. Bu mevzuyla alakalı en net bilgiyi, Samsung’un gelecek ay gerçekleştireceği tahmin edilen Unpacked etkinliğinde almamız mümkün. Ayrıca firmanın Galaxy Watch 5 serisinin ve katlanabilir akıllı telefonlarının da bu etkinlikte ortaya çıkacağı tahmin ediliyor.

Peki sizler yeni çıkacak olan Galaxy Buds 2 Pro ile alakalı neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle paylaşmayı unutmayın.