Samsung Galaxy Serisinin En Güçlüsü: Note10

Samsung Galaxy Serisinin En Güçlüsü: Note10

Yüksek performanslı yeni Galaxy Note10 serisi ile yaratıcılığınızı ortaya çıkarın!

Samsung, akıllı teknolojiler ve benzersiz yeniliklerle donattığı Galaxy serisine Note10 ile bir yenisinidaha ekledi. Galaxy Note10 serisi ile kullanıcılar artık daha özgür, daha yaratıcı ve daha sınırsız.
6,3 ve 6,8 inç olmak suretiyle iki ebat opsiyonu olan Galaxy Note10 ile iş için büyük bir projeyi tamamlayabilir, benzersiz resim ve videolar çekip düzenleyebilir ya da bir nesneyi tarayıp 3 boyutlu görüntülere dönüştürebilirsiniz.

Neler Okuyacaksınız? →

Samsung Galaxy Serisinin En Güçlüsü: Note10

S Pen’e Yeni Özellikler Eklendi
 
Galaxy Note9 ile sunulan bluetooth özellikli S Pen’in becerilerine Galaxy Note10 serisi ile yenileri eklendi. Artık kısa sürede not alabilir, el yazılarını Samsung Notes’ta dijital metne çevirebilir ve Microsoft Word gibi çoğu değişik biçime aktarabilirsiniz. Ayrıca küçültme, büyütme ve metin rengini değişiklik yapma gibi seçeneklerle notları düzenleyebilirsiniz.
Samsung DeX ile PC ve Mac’lerle beraber basitçe çalışabilir, ilaveten tek tıkla Windows 10 PC’lere bağlanabilirsiniz. 

Samsung Galaxy Note 10

Fotoğraf ve video çekmeyi sevenler için de müjde! 

Galaxy Note10 kullanıcılara ekstra ekipman taşımadan neredeyse ustalaşmış ölçüde çekimler yapma fırsatı sunuyor. Canlı odak video özelliği, zoom-in mikrofon ve süper balans özellikleri, kusursuz videolar çekmek isteyen kullanıcıları sevindirecek.
Ekran kaydetme, süper süratli şarj, kablosuz güç paylaşımı gibi özellikler de gene konforu sevenler için yaşamı kolaylaştıracak özellikler içinde yer alıyor.

Galaxy Note10 Modelleri ve Çıkış Tarihi

Galaxy Note10 ve Galaxy Note10+; Ay tozu grisi, Duman siyahı, Fildişi beyazı renk alternatifleriyle 08 Ağustos itibariyle Türkiye’de Samsung Online Mağazası üzerinden ön siparişe sunulacak. 8 GB RAM ve 256 GB dahili depolamaya haiz Galaxy Note10’un önerilen perakende satış fiyatı KDV dahil 9.899 TL; 12 GB RAM ve 256 GB dahili depolamaya haiz Galaxy Note10+’ın önerilen perakende satış fiyatı ise KDV dahil 11.399 TL olarak açıklandı.
Galaxy Note10 serisi ile ilgili daha çok malumat için;  www.samsung.com/tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir boomads advertorial içeriğidir.