Sanal Telefon Numarasıyla WhatsApp Oluşturma

Sanal telefon numarasıyla WhatsApp kurmak mı istiyorsunuz? İşte WhatsApp sanal numaralar almak için kusursuz bir kılavuz. WhatsApp, dünyanın en iyi anında mesajlaşma uygulamasıdır ve bunun yanı sıra bedava olarak başkalarıyla iletişim durumunda olması gerektiğinde şarttır.  Bu nedenle, bir kereden fazla, uygulamayı kullanmak için öteki yolları olmayan kullanıcılara, bu hususta birkaç ufak numaradan öteki her türlü yardım sunmaya çalışıyoruz. Açık olmak gerekirse, ne vakit kullanmak istediğimizde yeni bir WhatsApp hesabı oluşturun.

Neler Okuyacaksınız? →

Sanal Telefon Numarasıyla WhatsApp Oluşturma

Daha aleni olmak gerekirse, ne vakit yeni bir WhatsApp hesabı kurmak istediğimizde, kimliğimizi akıllı telefonumuzda bir telefon numarası SMS doğrulaması ile doğrulamamız gerekecektir, aksi takdirde, mutlaka çabalama şansımız olmaz. WhatsApp doğruluğunu sağlama kodu android bypass mı arıyorsunuz, size bu işlemin iyi mi bulunduğunu göstereceğiz. Bu, SIM karta gerek kalmadan bedava bir sanal numara oluşturmanıza imkân sağlar.

Ücretsiz Sanal Telefon Numarası iyi mi alınır

Herhangi bir uygulamada ya da internet sitesinde meydana getirilen kayıtları atlamak için geçici telefon numaraları elde eden birden fazla internet sayfası vardır. Geçici telefon numaralarını kullanarak, reel cep telefon numaranızı  gizleyebilir ve öteki insanlardan uzak kalabilirsiniz. En iyi geçici telefon numarası sağlayıcılarını sağlayacağım. Buradasınız whatsapp doğruluğunu sağlama için düzmece numara sağlayıcılar listesi.

Sanal Telefon Numarasıyla WhatsApp Oluşturma

1. Hushed (Ücretli, Güvenilir)

Başka bir en popüler sanal / tek kullanımlık telefon numarası sağlayıcısı. Hem iOS hem de Android kullanıcıları için kullanılabilir. Bu tek kullanımlık numara uygulamasını, ancak Google Play’den ya da tatbik mağazasından bedava olarak indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu tatbik bunun yanı sıra sesli arama doğruluğunu sağlama için destek. Haftalardır saklanmıştım ve bu incelemeyi yapıyorum: hem anlık metinleri (Gönder / Al) hem de sesli arama (Gelen / Giden) destekleri, haiz olduğunuz kredilere bağlıdır, con, hizmetlerinin bedava olmadığıdır. Fiyatlandırma 1.99 $ ‘dan başlıyor (ABD telefon numarası için) Bu plana gitmenizi öneririm. 20 dakika konferans süresiyle (veya) gönderilen / alınan 60 SMS ve geçerliliği 7 gün olan bir numara alacaksınız.

Sadece 1 mesaj harcayacağız, Whatsapp doğrulaması için, hala 59 adet kaldı, böylelikle dilerseniz mesajlaşma ya da toplumsal ağların rastgele birine kayıt olabilirsiniz. Güzel değil mi? Unutulmaması gereksinim duyulan bir şey, birtakım hushed kullanıcıları şu şekilde diyor: “ Hushed’de bir numara satın aldıktan sonra, neyi gösterdiğine koyduğumda, XYZ ülkesi için geçerli bir cep telefonu numarası değil ” diyor. Çalışan bir ABD, İngiltere, CA ya da öteki bir ülke numarası satın alın.

Hushed’de numara satın almadan ilkin kriterler:

Önemli Not:  Kısaltılmış bir telefon numarası satın almak istiyorsanız, aşağıdaki adımları dikkatlice izleyin; Bir kez kısaltılmış uygulamanın içerisine girip “Yeni Numara Al” a dokunun. Bu sizi satın alabileceğiniz telefon numaralarının listesine götürür, Satın almadan ilkin alacağınız telefon numarasının whatsapp ile çalışıp çalışmayacağından emin olmalısınız. Bunu yapmak için: WhatsApp’i açın ve satın almak istediğiniz telefon numarasını girin ve İleri butonuna basın. Whatsapp “ +1 (205) 341 **** gibi bir ülke gösteriyorsa ülke için geçerli bir cep telefonu numarası değildir: ABD ”. Ardından, kısaltılmış uygulamada listelenen öteki numaraları denemeli ve whatsapp ile çalışan numarayı bulana kadar prosedürü tekrarlamalısınız.

Şimdi aklınızda bu suali sorabilirsiniz. WhatsApp için çalışan tek kullanımlık telefon numarasını iyi mi bulabilirim? Bu oldukça da zor değil, +1234 ******* öneki ile başlayan Amerika Birleşik Devletleri sayılarının çoğu kesinlikle whatsapp’a kayıt için çalışacak. Geçerli numarayı girdikten sonra, Next (İleri) butonuna tıkladıktan sonra , Pop-up menüsünde (ekran görüntüsünde gösterildiği gibi) “OK” düğmesini göreceksiniz.

“Bu tamam mı, yoksa numarayı tanzim etmek talep eder misiniz?” Mesajı, girdiğiniz numaranın whatsapp için kullanılabileceği anlamına gelir. Tamam, şimdi bu numarayı saksıdan satın alabilirsiniz. Kendi sanal telefon numaranızı satın almak için Google Play ile Uygulama İçi satın alma yoluyla ödeme yapmanız gerekecektir.

Numarayı özetlemek gerekirse aldığınızda, whatsapp’a geri dönün ve “Tamam” düğmesine tıklayın. Bir sonraki adım olarak, whatsapp doğruluğunu sağlama kodunu sms ile alacaksınız. Doğrulama kodunu içeren sms’leri gizli saklı uygulamanın “Mesajlar” sekmesinde bulabilirsiniz. Whatsapp onay kodunu girin ve doğrulayın. Hepsi bu, şimdi whatsapp hesabını sakladığınızdan aldığınız numara ile beraber kullanabileceksiniz.

Android kullanıcıları için buradan ulaşabilirsiniz.

İOS kullanıcıları için buradan ulaşabilirsiniz.

2. TalkaTone (Ücretsiz)

Talkatone , bedava Metinleri gönderip alabilmenizi ve her yerden aramanızı sağlar! Onun google oyundan indirebilirsiniz bedava bir uygulama. Facebook hesabınızı kullanarak bu programa giriş yapın, belirlediğiniz bedava bir telefon numarasını almak için Ek olarak, Amerika ve Kanada’da bedava aramalar yapabilirsiniz. TalkaTone, WhatsApp için size bedava bir numara verecek, Bunun için yapmanız gereksinim duyulan Talkatone programını google oyundan indirmek ve e-posta adresinizle ya da Telefon numaranızla kaydolmak, işte bu Şimdi bedava whatsapp numaranız profil bölümünüzde görünecek Talkatone.

Ardından Whatsapp’ı açın ve talkatone uygulamasında yayınlanan telefon numarasını girin ve bir sonraki adımla devam edin. Doğrudan uygulamada whatsapp doğruluğunu sağlama kodunu alacaksınız.

Android kullanıcıları için buradan ulaşabilirsiniz.

3. SMS Receive Free

Ücretsiz bir geçici telefon numarası sağlayıcısı (çevrimiçi sms alıcısı). ABD, İngiltere, CA vb. 25+ telefon numaralarını sunuyor. Bu hizmet ücretsizdir. Her 21 günde bir yeni telefon numaralarını günceller. Bu sahte numaralardan herhangi birini whatsapp doğrulaması için kullanabilirsiniz,  Bu hizmet bedava olduğundan, numaraların bir oldukça yeni numaraların yayınlanmasından derhal sonra birisi tarafınca kullanılacaktır.

Bu yüzden birinden ilkin numara almak için diğerlerinden daha süratli gitmeniz gerekir. Sadece Ücretsiz SMS Alma durumu için değil, bütün bedava sanal numara hizmetleri de aynı şekilde & uzun süre çalışacak ve ilaveten kimsenin numaranızı yeniden kapamaması için güvenilir olanlara gitmenizi öneririm.

SMS Receive Free internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

4. Virtual SMS Number

Son vakit web’de bulunan bedava telefon numarası sağlayıcısı. Ücretsiz 52 sanal telefon numarası (ABD, İngiltere, CA) sağlar. Bir hususi numara satın almak isterseniz, buradan alabilirsiniz.

Virtual SMS Number internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

5. Receive SMS Online

Başka bir tanınmış bedava online telefon numarası sağlayıcısı. Kayıt yapmanıza gerek yok, ABD, İngiltere, DE, FR ve EUROPE’den telefon numaraları ve oldukça daha fazlasını sağlıyorlar. 15+ Aktif Ücretsiz sanal Telefon Numaraları artı hususi telefon numaraları da sunuyorlar. Eğer ilgilendiyseniz, ancak “servis satın al” butonuna basmanız ancak 0.9 $ tutar. Whatsapp doğruluğunu sağlama için bedava numara alabilirsiniz.

Receive SMS Online internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

6. Proovl SMS

Proovl SMS, Amerika ve İngiltere mobil SIM numaralarıyla rastgele bir SMS doğrulamasını alabilir. Tüm sayılar yeni ve özel). Proovl sitesinde Whatsapp doğruluğunu sağlama için bedava numara alabilirsiniz.

Proovl SMS internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Fonyou ile WhatsApp Hesabı Nasıl Oluşturulur

Yukarıdaki bütün adımlar bitmiş durumda ve sanal numara ile WhatsApp hesabı oluşturmaya oldukça daha yakınız.

Adım 1 : Aşağıdaki urlden fonyou programını indirip yükleyin
Adım 2 : Uygulamanızı açın fonyou ile hesap açmak için zamanı. Email, ülke, Eyalet, Posta Kodu gibi birtakım detayları doldurmamız gerekiyor. Benim durumumda New York ve 10203 posta kodunu seçtim. Şartlar ve koşulları a kabul edip en son Devam Et düğmesini tıklayın.
Adım 3 : Bu çocuklar. Şimdi hesabınıza girebileceksiniz, sonrasında mesaj sitede yeni olup olmadığını soracak ve ancak görmezden gelmek zorunda kalmayacak, hatta prosedürü atlayacaksınız.
Adım 4 : Bir sonraki sayfada Aramaları & Mesajları Al seçeneğini bulacaksınız; daha sonra whatsapp üstündeki ücretsiz sanal telefon numarası ile whatsapp oluşturabilir ve whatsapp üzerindeki sanal telefon numarasıyla whatsapp’ı doğrulayabilir ve alternatif bir ” Ücretsiz sanal Telefon Numarası ” olduğunu görürüz , yararlanabileceğimiz bütün sayılarla.

İndir: Android için FonYou

Bu makalenin, whatsapp messenger uygulamasında reel kimliğinizi garanti dibine almanızı sağlamış olduğu ve online arkadaşlarınız ve söyleşi arkadaşlarınız içinde ellerinizi güvende tutacağı umuduyla. Çalışmamızı beğendiyseniz, bunu dostlarınızla paylaşmayı ve yorumlar bölümünde düşüncelerinizi paylaşmayı unutmayın!