Sevgililer İçin En İyi Mobil Uygulamalar

İyi bir çiftsiniz ve sevgilinizle tekenolojinin nimetlerinden faydanalaran iletişim oluşturmak vakit geçirmek istiyorsunuz. Sevgiliniz ile alakalı hususi tarihleri anımsamak zor geliyor ise aklınızda tutamıyorsanızda sizin için bir teknik olmalı.

Neler Okuyacaksınız? →

Sevgililer İçin En İyi Mobil Uygulamalar

Tabi bunun için makul bir tatbik arıyorsanız bu sıralama sizin aradığınız bir uygulamayı içeriyor olabilir. Makalemizde hangi tatbik ne işe fayda bunun ayrıntılı olmasa da kısa bir açıklamasını yaptık. 

Simply Us

Simply Us sevgililerin beraber yaşamını düzenlemesine destek olur. Sevgilinizle devamlı organize kalmak için hususi bir uygulamadır. Simply Us size takvimler, listeler, anılar, mesajlar ve daha fazlasını tek bir yerde sunma olanağı sağlamakta. Simply Us Önceden planlanmış olan bütün planlarınızı hatırlatmaya imkan sağlamaktadır misal olarak sevgililerin beraber yiyecek yemeklerini programa tanımladığnız vakit hatırlatır ya da lışveriş, gündemler, listeler, hatırlatmalar, aile takvimi, denetim sıralaması ve daha fazlasını tedvir etmek için Simply Us harika bir uygulama. IOS (Ücretsiz)

Couple Couple

Couple Couple sevgililer için keyifli ve bedava uygulamadır. Couple ile tamamiyle hususi olduğunuzu hissedebilirsiniz. Couple çift hayatınızı ve sevdiğiniz şahıs ile irtibatta kalmak için en iyi yol! Sevgiliniz ile bütün hususi anlarınızı Couple ile bir yerde hususi kaydedin ve en hususi mesajlaşma tecrübesini yaşayın. Hem uzun mesafe ilişkileri hem de beraber olan sevgililer için Couple idealdir. Video, ses, fotoğraf, ve yüz çıkartmaları ile kendinizi anlatım edin. Ayrıca yapılacaklar listeleri, takvimler, gece yaşamı ve daha fazlası Couple adlı bu uygulamada. IOS (Ücretsiz) ve Android (Ücretsiz)

WhereAreYou App

WhereAreYou App uygulaması yalnızca SMS ile insanların ya da sevgilinizin nerede bulunduğunu öğrenmenize imkân verir. WhereAreYou App uygulamasını kullanmak için karşı tarafın uygulamayı kullanımı gerekmemektedir. İnternet ve konum hizmetine izin verilmiş telefonlar için çalışır. iOS (ücretsiz) ve Android (ücretsiz)

Between

Between sevgililer içinde yalnızca hususi bir iletişim kanalı sağlar,sevgililerin anılarını paylaşmak ve saklamak için hususi ve bir o denli güvenilir bir uygulamadır Between. Between 10 milyon küresel kullanıcısı olan bu tatbik bu yıl 1 milyon indirilme rakamına ulaşmış görünüyor. Between çiftlerin konuşmasının yanı sıra misal verelim çiftler farklı semt ya da illerde ise bulundukları konumların hava durumu ile alakalı malumat vermekte. Between ortak takvim oluşturmanızada imkan sağlamaktadır, yani ortak hatırlatıcı oluşturabiliyor çiftler. iOS (ücretsiz) ve Android (ücretsiz)

You&Me

You & Me yalnızca sevgililer için ücretsiz, hoş bir mesajlaşma uygulaması. Eğer farklı konumlardaysanız bile beraber maceralarınızı belgeleyin, senkronize kalın ve tek bir yerde bütün paylaşılan anıları tutun. iOS (ücretsiz)

Avocado Avocado

Avocado Avocado, eski Google çalışanı olan bir çift tarafınca 2012 senesinde başlatılan Avocado size işbirliği ve basitçe iletişim sağlar. Avocado ile ortak liste yapabilir, notlar tutabilirsiniz sonra meydana getirilen bu işleri karşı taraf ile senkronize edip ortak bir karar alınabilir. Avocado Google takvim ile yenilenen takvim ve fotoğraflarınız için hoş bir uygulama. iOS (ücretsiz) ve Android (ücretsiz)

LokLok LokLok

LokLok LokLok, farklı gülünç karalamalar ve fotoğraflarınız anında ekranda görünür hale gelecektir. LokLok uygulaması bütün yaratıcılığınızı gösterebileceğiniz bir yer. Eğer LokLok ile senkronize iseniz, mesaj anında ekranda görüntülenir. Telefonunuzun kilidini açmanıza ya da uygulamayı başlatmanıza bile gerek yok! Android (ücretsiz)

HeyTell HeyTell

HeyTell HeyTell, bas-konuş günlerini hatırlıyorsunuz değil mi? HeyTell benzer bir yöntemle çalışmakta. Düğmesine basın ve mesajınızı bırakın HeyTell ile. Sürekli seyehat eden çiftlere HeyTell önerilir. iOS (ücretsiz) ve Android (ücretsiz)