Sosyal Ağlardaki Tüm Fotoğraflarınıza Cooliris İle Müdahale Edin

Sosyal platformlarda bulunan ya da toplumsal ağlardaki bütün fotoğraflarınıza tek bir uygulamadan müdahale etmek hayal değil.

Sosyal ağlar asla kuşkusuz hayatımızın vazgeçilmezi olmuştur. Ama doğal olarak bazı durumlarda anlık olarak bütün dosyalara erişmek istersiniz ayrı ayrı bütün hesapları açıp prosedür yapmak hem uzun bir vakit almaktadır ve bazende sıkıcı olabiliyor.

Neler Okuyacaksınız? →

Cooliris Nedir?

İşte bu aşamada desteğinize Cooliris isimli iOS uygulaması koşuyor. Cooliris bütün fotoğraflarınızı tek bir yerden keşfetme ve dostlarınızla paylaşma imkanı sunuyor. Oldukça hızlı, kesintisiz çalışıyor ve çarpıcı bir arayüze sahip. Facebook, Instagram, Flickr, Picasa, SmugMug, Twitter, Renren, Google+, Google Drive, Google Arama üstündeki fotoğraflara sorunsuzca göz atabilirsiniz. Fotoğraflarınızı kimlerle paylaşacağınızı seçebilirsiniz. Cooliris, Google Drive ile tümleşik olarak çalışabiliyor. Bu sayede bilgisayarınızdan basitçe resim yükleyebilirsiniz.

Cooliris nedir

Cooliris Uygulama Uyumluluğu Şartları

Uygulama uyumluluğu için şartlar şunlar: iOS 6.0 ya da üzeri gerektirir. IPhone, iPad ve iPod touch ile uyumludur. Bu tatbik iPhone 5 için de optimize edilmiştir.

Cooliris Uygulama Boyutu

Uygulamanın boyutu 22.8 MB ‘dır, şuan için yalnızca İngilizce, Çince ve Japonca dil seçenekleri mevcuttur.

Cooliris Uygulamasını indirmek için bu bağlantıyı tıklayın