Survivor Sms Oy Sıralaması


Makalede Neler Var

Survivor Sms Oy Sıralaması, Hemen derhal hepimiz tarafınca sıkça izlenen programların başlangıcında survivor gelmektedir. Her kısmı ayrı coşku ve alaka ile izlenen survivor allstar yarışmasında sms oy listesi belli oldu mu? Herkes merak içindedir. Adaya kimin veda edeceği de merak ediliyor. Peki, ünlüler takımında sms birincisi kim oldu? Eleme konseyinde kimin ismi yazıldı ve kimin hayalleri yarıda kaldı. Gecenin son saatlerine doğru survivor 2023 sms listesi exxen araştırmaları olabildiğince yoğun bir alaka kazandı.

Acun ılıcanın yeni projesinde biliyoruz ki artık TV 8 kanalındaki survivor programında elenecek olanların oylama sırlama neticeleri artık exxen üstünden yayınlanacaktır. Exxen survivor sms oy sıralaması ile ilgili merak ettiğiniz bütün soruların cevaplarını bu yazımızda bulabileceksiniz.  Exxen survivor sms oy sıralaması vasıtası ile halkın belirlemiş olduğu destek sunar ile hangi yarışmacının dokunulmaz bulunduğunu yani korunduğunu ve hangisinin elenmesi icap ettiğini artık biliyoruz.

Survivor Sms Oy Sıralaması

Yaklaşık 17 yıllık bir geçmiş devri olan survivor yarışması seyirciler tarafınca merakla ile izlenmektedir. Türkiye’nin en uzun süre süren ve maksimum izlenen müsabaka programı olarak her vakit üstün dereceli kırmıştır. 2023 sezonuna Allstar konsepti ile gelen survivor 2023’nin ilk kısmı 15 Ocak  günü yayınlanmıştır. Bu zamana kadar kolaydan zora doğru bir ilerleme kat eden müsabaka da bu sene güçlük seviyesi olabildiğince yüksektir. Aralarında survivor birincileri de olan müsabaka ekibi ilk kısmı ile survivor izleyenlerini ekranları başına kilitlemeyi başarmıştır.

Yayınlandığı gün öteki kanallardaki gösterilen uygulamaları aleni ara ayrım ile süzerek reyting sıralamasında birinci sırada yerini almıştır. Yayınlanan survivor All Star 2023 yarışmacıları ise; Sercan Yıldırım, Ogeday, Mert Öcal,  Hikmet Tuğsuz, Barış Murat Yağcı, Nisa Bölükbaşı, Evrim Keklik, Elif Gönen, Batuhan Karaca kaya, Furkan Kızılay, Anıl Berk Baki,  Seda Ocak, Nagehan Kara dere. Haftanın 7 günü gösterilen müsabaka programı saat 20.00’da izleyenleri ile buluşmaktadır. Survivor yarışması kadar survivor panorama ve survivor ekstra uygulamaları da bir o denli alaka ile izlenmektedir. Bu uygulamalar survivor yarışmacılarını yorumlamaktadır. Survivor yarışması bittikten sonra survivor ekstra başlamaktadır. Bu programlarda oyuncuların yaptığı yanlışlar ve oynadıkları oyunlar değerlendirilir.

Exxen Survivor Sms Sıralaması 2023

Exxen survivor sms sıralaması, seyircilerin sevdikleri yarışmacıların adadaki mücadelelerinin devam etmesini sağlamak için her hafta meydana getirilen eleme adaylarını görebiliyorlar. En azca sms oyuna haiz olan yarışmacı o hafta eleme talibi oluyor. Her ne kadar fanatik kitlesi fazla olsa dahi öteki yarışmacılar daha çok sms oyu alırlarsa en düşük olan o hafta eleme talibi olur.

Survivor All Star’da Kim Elendi, Adaya Kim Veda Etti?

TV 8’in alaka ile izlenen ve üstün dereceli kıran survivor All Star yarışmasında Yasin ve Birsen arasından bir şahıs bugün adaya veda edecekti ve çıkan sms oylarına göre ise adaya veda eden şahıs Birsen olmuştur. Acun Ilıcalı konseyde çıkacak olan ismi açıklamıştır.

Bedava Exxen Hesapları

Survivor 2. Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor Eleme Adayı

Ekranların alaka ile izlenen Survivor All yıldız müsabaka programında bu akşam konseyde gerilmiş anlar ile beraber eleme heyecanı yaşandı. Survivor yarışmasının bu bölümünde bu haftanın 2. Eleme talibi da belli oldu. Ünlüler ekibi haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybetmişti. Kaybeden ünlüler ekibi da ilk aday olarak Mert Öcal’ın adını ilk aday olarak belirlemişti. Haftanın oynanan ikinci dokunulmazlık oyununda ise kaybeden ünlüler ekibi olmuştur. Ünlüler ekibi konseyde bir isim daha yazmak zorunda kalmışlardır. Peki survivor yarışmasında ismi yazılan 2. Eleme talibi kim oldu.?

Haftanın dokunulmazlık oyunun kaybeden isim ünlüler olunca mecburen bir isim daha yazmak zorunda kaldılar. Kaybedilen oyun sonrasın da ise konseyde maksimum ismi yazılan yarışmacı Barış oldu.

2023 Sms Ücteti Kaç TL? Survivor Sms Fiyatı 2023

Ekranların en heyecanla izlenen yarışması survivor takipçilerinin maksimum merak etmiş olduğu konulardan bir tanesi de survivor sms tutarının ne kadar olduğudur. Survivor seyircilerinin sevdikleri yarışmacıların adada daha çok kalması için ve maksimum tercih edilen yarışmacılarının eleme potasından kurtulması için sms gönderiyor. Bundan kaynaklı da survivor seyircileri sms ücretini merak ediyor. Şimdilik aktüel survivor sms tutarı 2.90 Türk Lirasıdır. Eğer Kıbrıs’dan sms yollanıyorsa bu fiyat 3 Türk Lirasına çıkıyor.

Bedava Youtube Premium Hesaplar

Survivor Yasin Obuz Kimdir?

Survivorun olabildiğince dinamik ve renkli bir karaktere haiz olan yarışmacısı Yasin Obuz, 21 Kasım 1988 yılında Diyarbakır’da doğmuştur. Ünlü yarışmacı çocukluğundan bu yana hep spor yapmıştır ve sporu hiç bir vakit hayatından çıkarmamıştır.  Yasin Obuz, ilkin amatör sonra da ustalaşmış olarak futbol oynamıştır. Bunun yanı sıra çocukluğunda 3 sene jimnastik yapmış ve voleybol, basketbola da alaka duymuştur.

 

Survivor SMS Ücreti Kaç TL’dir?

1 adet sms tutarı 3.9 TL’dir.

Survivor Oy Gönderme Hangi Numaraya Atılır?

1890’a sms gönderebilirsiniz.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Önerilen Yazı;  Laptop WİFİ Görmüyor Hatası ve Çözümü