Trendyol Telefon Numarası Değiştirme

Makalede Neler Var

Trendyol Telefon Numarası Değiştirme 2023; Popüler programlardan biri olan trendyol uygulamasının gün geçtikçe kullanıcı sayısı artmaktadır. Oldukça fazla kişinin problem yaşadığı Trendyol Telefon Numarası Değiştirme ve Trendyol numara değişikliği iyi mi yapılır sorusuna yanıt vermeye çalışacağım.

Oldukça fazla yakınma alan birçok kişinin Trendyol numara değişikliği problemi ile ilgili sizlere bu yazımızda detaylı malumat vermeye çalışacağım. İşte Trendyol telefon numarası değiştirme ve Trendyol numara değişikliği iyi mi yapılır problemin cevabı.

Trendyol Telefon Numarası Değiştirme

Alış veriş yapmayı seven Trendyol programını etken kullanan birçok şahıs cep telefonuna indirmiş olduğu uygulamadaki telefon numarasını değişim yapmak isteyebilir. Özellikle sipariş verme esnasında numaranın yanlış olması sipariş işleminin gerçekleşmesini elde eden doğruluğunu sağlama kodunun size ulaşmamasına niçin olacaktır.

Trendyol Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Trendyol Numara Değişikliği Nasıl Yapılır

Trendyol uygulaması telefonunuzda yüklü ise programa giriş yaparak telefon numarasını değiştirebilirsiniz. Trendyol mobil uygulaması üstünden telefon değişikliği için;

  • Trendyol uygulamasına giriş yapınız
  • Uygulamaya giriş yaptıktan sonrasında sağ alt köşede bulunan “Hesabım” sekmesine tıklayınız
  • Açılan sayfadan “Hesap Bilgilerim” sekmesin tıklayın
  • Yeni Açılan saydan “Kullanıcı Bilgilerim” sekmesine tıklayın
  • Açılan sayfadan telefon numarası yazan yere yeni numara girebilir veya trendyol numarasını değiştirebilirsiniz.

Yukarıda anlattığım şekilde adım adım trendyol numara değişim yapma prosedürünü yapabilirisniz.

Trendyol SMS Onay Numara Değişikliği

Trendyol SMS onay kodu programa kayıtlı olan telefon numarasına gelmektedir. Trendyol alış veriş yaparken SMS onay kodunun gelmesi için tatbik içinde etken olarak kullandığınız telefon numarasını yazdığınızda Sms onay telefon numarası değişikliği ile artık problemsiz olarak prosedür yapabilirsiniz.

Trendyol Telefon Numarası Yanlış Yazdım

Trendyol telefon numaramı yanlış yazdım ve Trendyol telefon numarasını iyi mi değiririm diyorsanız Trendyol uygulamasında bulunan hesabım sayfasında değişim yapabilirsiniz.

Eğer trendyol telefon numarasını değiştiremiyorsanız Trendyol müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek yaşadığınız problemi derhal çözebilirsiniz. 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden numara değişikliği talebinde bulunabilirsiniz.

 

Trendyol Telefon Numarası Nasıl Değiştirilir?

Trendyol uygulamasından hesap bilgilerinden telefon numara değişikliği yapabilirsiniz.

Trendyol Telefon Numarasını Yanlış Yazarsak Ne Olur?

Trendyol müşteri hizmetlerinden numara değişikliği talebinde bulunabilirsiniz.

Yazımızı Puanlamak İster misin?