Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası ve Paketleri


Makalede Neler Var

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası ve Paketleri; Bedava web kampanyaları ile öteki operatörlerle yarışan Türk Telekom hizmette sınır tanımıyor. Türk Telekom parasız web kampanyaları 2023 senesinde abonelerine parasız web vermektedir. Faturalı ve faturasız bireysel müşterilerine en ucuz hizmeti sunmasının yanısıra maksimum parasız web veren operatörlerden biridir.

Diğer operatörlere nazaran daha ucun web hizmeti sunan Türk Telekom parasız web kampanyaları ile abonelerini sevindirmek için parasız web dağıtmaktadır. Sizlere bu yazımızda Türk Telekom parasız web kazanma yolları ve şekilleri ile ilgili sizlere en aktüel detayları vermeye çalışacağım.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları 2023

Türk Telekom’un abonelerine sunduğu parasız web kampanyaları ile 30 GB kadar parasız web kazanabilirsiniz. Rakiplerine kıyasla daha çok armağan web veren Türk Telekom faturalı ve faturasız hat sahipleri yararlanabilir.

Sizlere için Türk Telekom parasız web kampanyaları detaylı olarak derlemeye çalıştım. 2023 aktüel parasız web kazanma yolları yazımızın devamında.

Numara Taşıma Sonrası Türk Telekom Hattı Ne Zaman Açılır?

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom parasız web kampanyalarından biri olan hafta 2 gün armağan web kazanmak için telefonunuzun mesaj kısmından GIGA yazarak 5555 mesaj göndermeniz yeterlidir. Hattınıza 10 gb parasız web tanımlanarak haftanın 2 günü dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Selfy 1 GB Ücretsiz İnternet kazanmak için selfy’li olduktan sonrasında mor paketlerinden herhangi birini kullanmaya başladıktan sonrasında hattınız her 30 TL yüklemeye 1 GB parasız web verilmektedir.

1 GB parasız interneti almak için telefonunuzun mesaj bölümüne “MOR HEDIYE”  yazıp 4545’e mesaj atmanız yeterlidir. Kampanyaya katıldığınıza dair mesaj ulaştıktan sonrasında armağan web derhal hattınıza yüklenecektir.

Türk Telekom 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekomun resmi sitesi üstünden kredi kartı ile 15 TL üzeri yükleme yapan her insana 1 GB web armağan vermektedir. Faturasız tüm hat sahiplerine sunulan bu kampanyadan istifade etmek için 15 TL yükleme yapılması yeterlidir.

Türk Telekom 2 Katı Ücretsiz İnternet

Türk Telekom 2 katı web paketi ile şu an kullanmakta olduğunuz paketiniz 2’ye katlanmasını sağlayabilirsiniz. 2 katı web paketi kullanmakta olduğunuz paketin derhal 2 katı olması sağlar. Örneğin şu an 3 GB olan web paketiniz derhal 6 GB olmasını sağlar.

Sadece 4.5 ahenkli sim kar sahiplerinin yararlanabileceği Tür Telekom 2 katı kampanyasından yararlanma için 2KAT YAZIP 5555’e mesaj göndermeniz yeterlidir.

Türk Telekom 500 MB Bedava İnternet Kampanyası

Hattını Türk Telekoma taşıyanlara Türk Telekom kalitesi ile tanışmaları için parasız 500 MB web verilmektedir. Numara nakliyat sonrası 500 MB hattınıza kendiliğinden tanışma armağan olarak yüklenecektir.

Türk Telekom Arayanı Bil Plus 1 GB Hediye İnternet Kampanyası

Türk telekom arayanı bil servine abone olanlar 1 GB armağan web vermektedir. Arayanı bil servisine aylık abone olanlara haftalık 1 GB internet, 6 aylık abonelik alanlara ise aylık 1 gb armağan internet.

Türk Telekom arayanı bil plus servisine aylık abonelik için PLUS yazıp 7065’e gönderebilir veya 6 aylık abonelik için PLUS yazıp 7066’e mesaj göndererek aboneliğini başlatıp 1 GB Hediye interneti alabilirsiniz.

Türk Telekom Gel Kazan 5 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom tarifelerinden birine gelen her insana 12 ay süresince her ay 5 GB web armağan vermektedir. Özellikle yeni katılan abonelere yönelik cazip kampanyalar yapan Türk Telekom gel kazan ile her ay derli toplu olarak parasız web sunmaktadır.

Diğer parasız web veren kampanyalardan biri ise Faturasız hat alan her insana parasız olarak 40 TL yükleme yapan Türk Telekom ilaveten bu hat üstünden ‘’BALLI 4 GB’’ yazıp SMS ile 2070 mesaj gönderen her insana 4 GB web olarak 1 ay vermektedir.

Türk Telekom Faturasız 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk telekom faturasız hat kullananlar Türk Telekom Online İşlemler programını telefonuna indirdikten sonrasında bu tatbik üstünden tl yükleme işlemlerinde anında 1 GB parasız web kazanabilirler.

Mobil tatbik üstünden banka veya kredi kartı ile yükleme yaptıktan sonrasında ‘’1 GB KAZAN’’ yazıp 5555 mesaj göndermeleri yeterlidir. Bedava 1 GB web hattınıza kendiliğinden derhal yüklenecektir.

Türk Telekom E-Faturaya Geç 1 GB Bedava İnternet Kazan

Türk telekom faturalı hat sahiplerine sunduğu bu kampanyada e-faturaya geçen her insana 1 ay süresince geçerli 1 GB parasız web vermektedir.

Türk Telekom 4.5G 30 GB Hediye İnternet Kampanyası

Türk telekom 30 GB parasız web kazanmak için en yakın Türk Telekom ofislerinden parasız olarak sim kartınızı 4.5G ile değiştirmeniz gereklidir. 4.5G ahenkli sim karta geçen tüm abonelere 1 ay süresince kullanabilecekleri 30 GB verilecektir.

Eski hattınızı 4.5G ahenkli sim kar ile değişiklik yaptıktan sonrasında 4.5G 30GB yazıp 5555’e mesaj gönderdikten sonrasında hattınızı parasız GB derhal yüklenecektir.

Türk Telekom Bedava Kazanma Yolları

Türk Telekom Yıllık Bedava İnternet Kampanyası

Yeni abonelere hususi kampanyalar yapan Türk Telekom eski abonelerini elinde tutmak için birtakım hususi kampanyalar yapmaktadır. Türk Telekom ailesine katıldığınız yıla bağlı olarak her sene için 3 GB armağan web hakkınız bulunmaktadır. Sizde bu kampanyadan istifade etmek ve armağan internetinizi almak için ‘’YILLAR’’ yazıp 5555’e mesaj göndermeniz yeterlidir.

Kaç senedir Türk Telekom abonesi iseniz 3 katı kadar parasız web armağan web 3 satmaca devri hattınıza yüklenecektir. Örnek verecek olursak 5 senedir Türk Telekom abonesi olan biri toplam 3 katı yani 15 GB parasız web kazanacak ve bunu 3 ay süresince 5 GB olacak şekilde kullanabilecek.

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Türk Telekom Ek İnternet Paketi Nasıl Alınır

Türk Telekom Sosyal Paket Bedava web Kampanyası

30 TL ve üzerime yükleme yapan her insana toplumsal medyada kullanabileceğiniz 2 GB parasız web veren Türk Telekom verdiği armağan internetin 1 GB whatsapp kalan 1 GB ise toplumsal medya hesaplarında kullanmanıza imkân tanımaktadır.

Türk Telekom Sosyal Paket kampanyasından istifade etmek ve armağan 2 GB web almak için telefonunuzun mesaj bölümüne “SOSYAL PAKET” yazıp 5555′ e mesaj göndermeniz gerekmektedir.

Türk Telekom Bedava web Kampanyası

Faturasız hat sahipleri 50 TL üzeri yükleme yaptıklarında anında armağan 1 GB parasız web kazanabilirler. Hattınıza 50 tl üzeri yükleme yaptıktan sonrasında “HEDIYE INTERNET” yazarak 5555’e mesaj gönderdiğinizde 1 GB parasız web hattınıza yüklenecektir.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet

Türk Telekom cepten parasız web kazanmak için sil süpür yaparak armağan web kazanabilirsiniz. Türk Telekom Online İşlemler uygulaması üstünden Sil Süpür oyununa girerek hafta bir defa sil süpür yaptıktan sonrasında armağan web almanız mümkün.

Sizlere bu yazımızda Türk Telekom parasız web kampanyaları 2023 yılında yapmış olduğu armağan web paketleri ile ilgili aktüel şekilde malumat vermeye çalıştım. Peki ya siz parasız web kazanmak için hangi tekniği kullanıyorsunuz yorum bölümüne yazarak öteki kullanıcılara malumat verebilirsiniz.

 

Türk Telekom Arayanı Bil Servisine Üye Olursam Ne Kadar İnternet Kazanabilirim?

Türk Telekom arayanı bil servisine abone olanlar haftalık 1GB parasız web kazanmaktadır.

Türk Telekom Yıllık Bedava İnternetin Avantajı Nedir?

Türk Telekom aboneliğiniz kaç yılsa sene başına 3GB armağan web veren bu kampanya olabildiğince istek görmektedir.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Önerilen Yazı;  Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar