Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası


Makalede Neler Var

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası; Türk Telekom kullanıcıları için fırsatlar sunmaya devam etmektedir. Türk Telekom yapmış olduğu kampanyalarla ve yeniliklerle birçok müşteriyi kendine çekmeyi başarmış bir firmadır. Tüm kullanıcılarına hususi birçok kampanya ve fırsat sunan Türk Telekom devamlı müşterilerin yüzünü güldürmektedir. Bu kampanyalardan öncelikle haberdar olmak ve malumat alabilmek için sayfamızı belli aralıklarla ziyaret edebilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma

Sizlere Türk Telekom ücretsiz web kazanmak için maksimum tercih edilen birtakım yöntemlerden anlatmak istiyorum. Eğer bunlar içinde makul paketi bulamadığınızı düşünüyorsanız Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar yazımızı inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom 10 GB Hediye İnternet

Tüm Türk Telekom mağazalarından yapmış olacağınız 40 TL ve üzeri TL yüklemelerinize mukamele günlük 10 GB ücretsiz internet, 50 ve üzeri TL yüklemelerinize ise haftalık 10 GB ücretsiz web veren Türk Telekom, yapacağınız her 100 TL ve üzeri yüklemelerinize ise aylık 10 GB mobil hattınızda basitçe kullanabileceğiniz ücretsiz interneti tanımlayacak ve armağan edecektir. ,

Türk Telekom Selfy 1 GB Hediye İnternet

Tüm Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet Kampanyası

Sil süpür kampanyası Türk Telekom’un müşterilerine sunduğu bolca kazançlı kampanyalarından sadece bir tanesidir. Aynı vakit da sil süpür kampanyasından her hafta faydalanabilirsiniz.  

İlk olarak yapmanız ihtiyaç duyulan şey, telefonunuza Türk Telekom Online İşlemler programını indirmek ve sonrasında sisteme giriş yapmak olacaktır. Üye olduktan sonrasında ise Sil Süpür oyununu oynayarak armağan kazanmaya başlayabilirsiniz. 

Sil süpür tarafınca dağıtılan hediyeler her Çarşamba ya da her hafta Cuma günü saat 06:00’a kadar güncellenip yenilenecektir. Aynı vakit da bu kampanyadan hem faturalı hem de faturasız bütün kullanıcılar faydalanabilir. 

>>>>> Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası

Türk Telekom 4,5 G Bedava 30 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom’un bütün kullanıcılarına hususi sunduğu 4,5G hizmeti sadece 4,5G hizmeti değil aynı vakit da Bedava İnternet Kampanyası’nı da sunmaktadır. 

Aynı anda iki hoş hizmeti almak ve bu kampanyaya katılmak için,  müşterilerin yapması ihtiyaç duyulan şey, kullanmış oldukları mevcut SIM kartlarını 4,5G ahenkli rastgele bir kartla değiştirdikten sonrasında yapacağınız prosedür sadece 5555”e 4,5G SIM yazıp SMS göndermeniz gerekmektedir. Bahsettiğimiz basamakları yapan ve uyan hepimiz 30 gün geçerli 30 GB ücretsiz internete haiz olacaktır.

E- Faturaya Geç Bedava İnternet Kazan

Bedava web kazanmak için yapabileceğini yöntemlerden biride e-faturaya geçmektir. Hem israfı önlemek hem de ücretsiz web kazanmak için 1 GB boşluk e-posta adresini yazıp 3008 göndermeniz yeterlidir. 1 ay süresince kullanabileceğiniz internetiniz hattınıza yüklenecek.

  • Hediye Sosyal Medya İnternet Paketi Kampanyası

Sadece hanım müşterilerine hususi olarak meydana getirilen bu kampanyada 30 tl olmak suretiyle yükleme yaptığınızda 1 ay süresince toplumsal medya için 1 GB olmak suretiyle toplamda 2 GB ücretsiz web kazanabilirsiniz. Kampanyadan istifade etmek için SOSYAL PAKET yazıp 5555 ‘e göndermeniz yeterli.

Türk Telekom  Arayanı Bil Bedava İnternet Kazan

Türk telekomun ücretli servislerinden biri olan ArayanıBil Plus servisine üye olduğunuzda haftalık 1 GB armağan web kazanabilirsiniz. Eğer 6 aylık üye olursanız aylık 1 GB web kazanırsınız.

Aylık üyelik için PLUS yazıp 7065 SMS atmanız yeterlidir. 6 Aylık üyelik için PLUS yazıp 7066 SMS göndermeniz gerekmektedir.

Peki ya siz ücretsiz web kazanmak için hangi şekilleri kullanıyorsunuz yorum bölümüne yazarak öteki kullanıcılara destek olmak istek eder misiniz?

Hediye İnternet Gönder 1 GB Bedava İnternet Kazan

Türk Telekom armağan web gönder kampanyası ile 1 GB ücretsiz web kazanabilirsiniz. Kampanya süresinde 1 GB ve 4 GB web gönderen kullanıcılar anında 1 GB ücretsiz web kazanmaktadırlar.

1 GB armağan web gönderdiğinizde haftalık 1 GB web kazanırken 4 GB web gönderen kişiler ise aylık 1 GB web kazanmaktadırlar.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları 2023

Türk Telekom ücretsiz web 2023 kampanyalarından biride Türk Telekom Eba ücretsiz internet kampanyasıdır. Milli Eğitim Bakanlığı uzaktan eğitim sistemine geçiş ile birlikte belli bir müddet eğitimler evden yapılacaktır. Türk telekom ise yapmış olduğu kampanya ile 8 GB aylık ücretsiz web vermektedir.

EBA kullanımında geçerli 8 GB web her ay kendiliğinden yenilenecektir ve rastgele bir ücret istek edilmeyecektir. Faturalı ve faturasız bütün abonelerin hatlarına 8 GB kendiliğinden tanımlanacaktır.

Sizlere bu yazımızda Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları ile ilgili malumat vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum bölümüne yazarak bizlere sorabilirsiniz.

https://www.youtube.com/shorts/rbZRlyG8CDs

 

Türk Telekom Sil Süpür Hediyeleri Ne Zaman Güncellenir?

Türk Telekom sil süpür armağanları her hafta çarşamba ya da cuma günleri güncellenerek yenilenmektedir.

Türk Telekom 10GB İnterneti Haftalık mı Aylık mı Kullanabilirim?

Türk Telekom 10GB interneti şayet 50 TL ve üzeri yüklerseniz haftalık, 100 TL ve üzeri yüklerseniz de aylık olarak kullanabilirsiniz.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Önerilen Yazı;  Türk Telekom Numara Taşıma Kampanyaları