Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma Yolları


Makalede Neler Var

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma Yolları; Türk Telekom müşterileri için parasız web kazanmanın değişik birçok yolu bulunmaktadır. Türk Telekom kullanıcılarına aşağı yukarı her devre fırsatlar, kampanyalar ve imkanlar sağlamıştır. Neredeyse bütün operatörler kullanıcılara hususi faturalı ve faturasız olacak şekilde iki değişik kısımda birçok fırsat sunmaktadır. Peki, Türk Telekom armağan web paketleri nelerdir? Türk Telekom’un hangi programları parasız web kazandırmaktadır? Bu soruların cevabını yazımızda paylaşacağız. 

Türk Telekom kampanyalar her sene olduğu gibi bu sene da müşterilerini düşünerek, paketine ek devamlı olarak armağan web fırsatı sunmakta ve kampanyalardan yararlanmalarını sağlamaktadır. Ancak hepimiz aynı kampanyalardan yararlanamayabiliyor, bu bilgiyi söylemekte de yarar var. Siz, size makul olan kampanyayı öğrenerek basit bir halde yararlanabilirsiniz. Şimdi birkaç kampanyaya göz atalım.

Türk Telekom Bedava İnternet Fırsatları

Türk Telekom abonelerine yönelik yapmış olduğu parasız web kampanyaları 2023 aktüel şekilde sizinle paylaşmaya çalışacağım. Türk Telekom parasız web 2023 kampanyaları yazımızda.

Türk Telekom 1 GB Bedava İnternet 2023

Türk Telekom parasız web kampanyası 2023 senesinde armağan web gönder kazan ile sevdiklerinize web gönderdiğinizde sizde parasız web kazanabilirsiniz. Kampanya süresinde 1 GB veya 4 GB web gönderen bütün abonelere anında 1 GB web hediye.

Hediye İnternet Göndermek İçin;

HEDIYE yazıp, Hediye İnternet göndermek istediğiniz kişinin telefon numarasını ve gönderim miktarını aralarında boşluk bırakarak 9433’e göndermeniz yeterlidir.

Hediye İnternet Talep Etmek İçin;

ISTE yazıp, Hediye İnternet istek etmek istediğiniz kişinin telefon numarasını ve istenen web miktarını aralarında boşluk bırakarak 9433’e göndermeniz yeterlidir.

Hediye web gönderdikten sonra 1 GB parasız web hattınıza 48 saat içerisinde tanımlanacaktır.

Türk Telekom Uygulamasıyla Sil Süpür Kampanyası 

Türk Telekomun sunduğu kampanyalardan maksimum kullanılanı sil süpür kampanyası hem faturalıları hem de faturasızları kapsamaktadır. Bedava internete haiz olmak isteyen Türk Telekom cep operatörü kullanıcıları bu fırsattan her hafta yararlanabiliyorlar. Türk Telekom Sil Süpür Kampanyasıyla ancak web değil aynı vakit da dakika, sms de kazandırıyor. Tek yapmanız ihtiyaç duyulan telefonunuza uygulamayı indirerek fırsatlardan istifade etmek olacaktır. Ardından lüzumlu bilgilerinizi girerek giriş yapıp, üye olun, sil süpür oyununu indirin ve oynamaya, oynarken de kazanmaya başlayın. 

Not:  Türk Telekom’dan hediye, dakika, sms ve web kazandıran Sil Süpür Uygulaması her hafta Perşembe günü sabah saat 08:00’de güncellenip, yenilenmektedir.

Türk Telekom EBA 8 GB Bedava İnternet

Türk Telekom Kullanıcılarına Özel Bedava İnternet

Türk Telekom’un parasız web kampanyalarından yararlanabileceğiniz ve internetin yanı bir dizi servis hizmetleri sunan ArayanıBil Plus 1GB parasız web kampanyasından da faturalı ya da faturasız olmaksızın bütün Türk Telekom kullanıcıları faydalanabilmektedir. Ancak Arayanı Bil Servisi ancak web armağan eden bir servis değildir ve ücretli bir servistir. Bu nedenle bu servisin sunduğu kampanyalarından da ancak bu ücretli servisi kullanıcıları yararlanabilmektedir.

Arayanı bil servisine aylık abone olanlar haftalık 1 GB, 6 aylık abone olanlar ise aylık 1 GB parasız web kazanmaktadırlar. Arayanı Bil servisine aylık abonelik için PLUS yazıp 7065’e SMS göndermeniz gereklidir. Arayanı Bil servisine 6 aylık abonelik için PLUS yazıp 7066’ya SMS atmanız yeterlidir. Onay mesajı ile birlikte armağan web hattınıza derhal tanımlanacaktır.

Türk Telekom 500 MB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom mobil hat kullanıcıları gün içerisinde attıkları 3 tane MMS karşılığında günlük 500 MB parasız web kazanmaktadırlar. Gün içerisinde attığınız 3. MMS’den sonra hattınıza 500 MB armağan web tanımlanacaktır. MMS tutarı ise her MMS için 1.25 krş bakiyeniz den düşecektir.

Türk Telekom 4.5G 30 GB Bedava İnternet

Türk Telekomun kullanıcılarına sunduğu armağan web kampanyalarından bir öteki de 4,5G hat sahibi olmuş olmaktır. Adınızı tanımlı olan mevcut sim kartınız şayet 4.5 G ahenkli değilse, parasız bir halde Türk Telekom Cep Merkezine giderek değiştirin bir ay süresince geçerli 30 GB parasız web kazanın.

Yapmanız Gereken İşlemler: 

Türk Telekomun size en yakın bayisine ne gidip (hattınız 4.5 G ahenkli değilse) 4,5G ahenkli olan bir kartla parasız bir halde değişiklik yapma prosedürünü gerçekleştirin, sonra telefonunuzdan SMS kısmına “4,5G SIM” yazıp 5555’e göndermeniz gerekmektedir. Bu adımları yaptıktan sonra bir ay süresince geçerli parasız 30 GB armağan interneti kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Selfy gençlere yönelik sunduğu bolca bol web kampanyası içeren paketlerden biridir. 7 ile 25 yaşın aralığında gençlerin katılımına aleni olan Selfy ile armağan web kazanmanız mümkün. Selfy’den Hediye 1GB kampanyasıyla hattına tek seferde 30 TL ve üzeri yükleyen faturasız Selfy’liler, 1GB BEDAVA web kazanabilirsiniz. Hattınıza 30 TL üzeri yükleme yaptıktan sonra DOPDOLU HEDİYE yazıp 4545 mesaj atmanız yeterli. Ayrıca SELFY faturalı hatta geçenler her ay 2 GB parasız web hatlarına 12 ay süresince tanımlanacaktır.

Bir öteki Selfy parasız internet kampanyalarından biri ise  Selfy’nin Mor Paketlerinden birine abone olmak ve 1 GB parasız web kazanmaktadır. Selfy mor paketlerinden birine geçtikten sonra MOR HEDIYE yaz 4545’e mesaj atmanız yeterlidir. Faturasız hatlara yönelik bu kampanyada 30 tl üzeri yüklemeye ek 1 GB web kazanmaya devam edeceksiniz.

Türk Telekom Hoş Geldin Kampanyası Bedava İnternet

Türk telekom güzel geldin kampanyasında yeni hat alan veya hattınız Türk Telekoma taşıyan faturasız hat aboneleri İlk ay 750 DK 750 SMS 15 GB Hediye kazanmaktadırlar. Ayrıca 3 ay süresince 30 TL üzeri bakiye yüklemelerine mukamele her insana ek 15 GB web armağan verilecektir. Yani faturasız hat aldıktan sonra BOLBOL yazıp 5555 kısa mesaj atmanız yeterlidir.

Türk Telekom Bedava 10 GB İnternet Kampanyası

Türk telekomun parasız web kampanyalarının içerisinde maksimum satan paketlerinden biri olan 10 gb parasız web kazanmak için 4.5G müşterisi olmanız ve 12 ay Türk Telekom da kalma lafı vermeniz yeterlidir.

Kampanyadan istifade etmek için HEDİYE 10GB yazıp 5555 gönderdiğinizde 12 ay süresince her ay hattınıza 10 gb parasız web yüklenecektir. Kampanyadan faydalanmak için 4.5 G ahenkli telefonunuz ve sim kartı olması gerekmektedir.

  • 10GB’a tamamla kampanyasına; 4.5G’ye ahenkli aleti ve simkartı olan, BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosa Mobil, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri, data tarifeleri ve Ortak tarife haricindeki 3GB ve üzeri web içeren tarifelerde* bulunan bütün müşterilerimiz kaydolabilir.
  • Kampanya kapsamında müşterilerimizin tarifelerindeki web kotası, tarifelerine ayrıca tanımlanacak taahhütlü web paketi ile toplam 10GB’a tamamlanacaktır.
  • Paket tutarı pakete kayıt ilk 12 satmaca devri için 15TL’dir, 12 satmaca devri sonra paket tutarı 25TL’dir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dâhildir.
  • Taahhütlü ücret 12 satmaca devri süresince pakette kalma taahhüdü veren müşteriler için geçerli olacaktır. 12 satmaca devri paketi kullanma lafı vermeyen müşterilerimiz kampanyadan yararlanılamaz.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Türk telekom parasız web kazanmak için yapabileceğiniz yöntemlerden biride otomatik ödeme talimatı vermek. Hemen otomatik direktif vererek E-fatura abonesi olursanız anında haftalık 1 GB web kazanabilirsiniz. Bedava web kazanmak için derhal telefonunuzdan 1GB e-mail adresiniz yazıp 3008 göndermeniz yeterli.

Türk Telekom Hediye Sosyal Medya Kampanyası

Faturasız hat sahibi hanımlara yönelik toplumsal medya paketi ile toplumsal medyada geçerli 2 GB parasız web kazanabilirsiniz. Sadece hanımlara özelik bu kampanyada hatlarına minimum 30 TL yükleme yapan hepimiz toplumsal medyada geçerli 2 GB kazanıyor.1 GB’ı WhatsApp için, 1 GB ise Facebook ve Twitter kullanabileceğiniz bu paketten istifade etmek için SOSYAL PAKET yazıp 5555 kısa mesaj atmanız yeterlidir.

 

Türk Telekom Arayanı Bil Servisi İle İnternet Kazanmak Mümkün mü?

Türk Telekom Arayanı Bil için PLUS yazıp 7065 e göndererek aylık olarak aboneliğinizi aktifleştirebilirsiniz. 6 aylık üyelik için ise 7066 a ya göndermeniz yeterlidir. Böylece parasız web de hattınıza tanımlanacaktır.

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası Ne Zaman Yenilenir?

Türk Telekom Sil Süpür kampanyası her Perşembe günü güncellenmektedir.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Önerilen Yazı;  Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri, Kampanyası ve Hilesi