Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar


Makalede Neler Var

Türk Telekom şirketi, hem mobil hem de fiber web alt yapısının yaygın ağı ile beraber maksimum web kullanıcısı olan servis sağlayıcısı ve operatörleri içinde zirveyi uzun bir zamandır korumaktadır. Aynı vakit da Türk Telekom müşteri memnuniyetini listesinde da üst sıralarda kalmayı uzun bir süredir başaran operatör şirketidir.

Başarılı bir halde giderken müşterilerini öteki şirketlere kaptırmamak amacı ile Türk Telekom kullanıcılarına muhtelif tarifeler ya da kampanyalar sunmaktadır. Türk Telekom’un yapmış olduğu armağan web paketleri ya da kampanyaları çoğu kullanıcısı tarafınca bilinmemekte ya da gözden firar etmiş olabileceği için sırası ile geçerliliğini hala sürdüren Türk telekomun 2023 armağan web kampanyalarını sizler için sıraladık. 

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası ve Bedava İnternet

Türk Telekom Hediye İnternet Veren Uygulamalar

 1. Bedava Sosyal Medya Kampanyası 2 GB İnternet
 2. 4.5G X 2 parasız İnternet Kampanyası
 3. Arayanı Bil Plus parasız 1 GB İnternet
 4. Sil Süpür parasız İnternet Kampanyası
 5. Türk Telekom parasız İnternet Kampanyası
 6. Selfy Mor Hediye 1 GB İnternet Kampanyası4

Türk Telekom armağan web paketleri ve parasız web kazanma yolları ile ilgili ayrıntılı malumat veren Türk Telekom Bedava İnternet 2023 güncel kampanyalar yazımızı inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Bedava Sosyal Medya Kampanyası 2 GB İnternet

 •  Türk Telekom’un hanım kullanıcılarına sunmuş olduğu dikkat çeken armağan web paketlerinden birisi olan 2 GB parasız web Sosyal Medya kampanyası çoğu paket ya da tarifede bulunan müşterileri tarafınca yararlanabildiği maksimum kullanılan armağan web kampanyalarından bir tanesidir.
 • 2 GB parasız web toplumsal medya Kampanyasından istifade etmek için Türk Telekom hattınıza tek seferde 30 TL ya da üzeri TL yükleme yapmanız gerekmektedir. Bu kampanyadan istifade etmek için BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosacell, Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, Kontrolü SEÇ Tarifeleri ve Mobildata Jet tarifeleri dışındaki ön ödemeli bireysel tarifelerden rastgele birinde bulunmanız gereklidir.
 • 2 GB parasız web toplumsal medya Kampanyasından yararlanabilmek için “ SOSYAL PAKET ” yazıp 5555‘e mesaj olarak göndererek bu kampanyaya basit bir halde müracaat işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu kampanyaya Başvuru SMS’ini parasız bir halde atabilirsiniz.
 • 1 Ay içinde bu kampanyadan sadece 1 kere armağan web alma hakkına sahipsiniz.
 •  Mesajı gönderdikten sonra Türk Telekom Hattınıza yüklenen armağan 2 GB internetin 1 GB’ı Whatsapp’ta kullanılmak suretiyle öteki 1 GB ise Facebook ve Twitter gibi toplumsal medya uygulamalarında geçerlidir.

Türk Telekom 4.5G 2 Kat parasız İnternet Kampanyası

 •  Bu kampanyadan istifade etmek için yapmanız ihtiyaç duyulan tek şey, en yakın Türk Telekom bayisine gidip 4.5G ahenkli bir Türk Telekom sim kartı almak olmalıdır. Bayiye gittiğinizde de yönlendirileceksiniz fakat şayet hattınız daha önceden 4.5 G ye uyumluysa, işlemin öncesinde “ 2KAT “ yazıp 5555’e mesaj göndermeniz gerekecektir. Aynı vakit da Faturalı Türk Telekom kullanıcıları 4.5G teknolojisine parasız bir halde geçmekle kalmıyor bunun üzerine birde mevcut tarifesindeki web miktarının tam 2 katını ilk 3 ay süresince armağan olarak alabiliyor.
 • 4.5G x 2 Kampanyasından 15.04.2017 tarihinden ilkin Türk Telekom Mobil müşterisi olan bütün bireysel faturalı kullanıcılar bu kampanyadan basit bir halde yararlanabilmektedir.

Türk Telekom Arayanı Bil Plus Hediye 1 GB İnternet

 • Türk Telekom’un arayanı bil plus kampanyası vasıtası ile hem arayan kişinin kim bulunduğunu kaçırmıyorsunuz hem de aylık 1 GB Türk Telekom armağan İnternete haiz olma imkanını yakalıyorsunuz.
 • Arayanı bil plus Kampanyasına iki değişik şekilde katılım sağlayabilirsiniz. 1 Aylık ya da 6 Aylık süreçlerde olmak suretiyle başvurabileceğiniz bu kampanyanın armağan içinde ne olduğu ve ücretlendirme bilgileri aşağıda belirttiğimiz gibidir:

Arayanı Bil Plus kampanyasına 1 aylık abone olmanız halinde Haftalık 1 GB armağan web paketine haiz olabilirsiniz. 

 • Arayanı bil plus kampanyasına 1 aylık abone olmak için “ PLUS ” yazıp 7065‘e mesaj olarak gönderin.
 • 6 Aylık bir süreç de Arayanı Bil Plus aboneliği karşılığında aylık 1 GB armağan internete haiz olabilirsiniz.
 • 6 aylık arayanı bil plus kampanyası aboneliği için “ PLUS ”yazıp 7066‘ya mesaj olarak gönderin.
 •  1 aylık arayanı bil plus kampanyası tutarı vergilerle birlikte: 3,49 TL dir. 
 • 6 Aylık arayanı bil plus kampanya tutarı ise toplamda vergilerle birlikte: 17, 49 TL dir.

NOT: 1 Aylık ya da 6 Aylık arayanı bil plus kampanya abonelikleri iptal edilmediği sürece devre sonunda hattınızda kafi ücret varsa arayanı bil plus kampanyası kendi kendine yenilenir. Kampanyanın Bitiş süresi yaklaştığında ise bu hususta Türk Telekom tarafınca kampanya ile ilgili bilgilendirme SMS’i alırsınız.

NOT: Arayanı bil plus kampanyasını İptal etmek için: “ IPTAL ” yazıp 7070 ‘e mesaj olarak gönderebilir ya da Türk Telekom müşteri hizmetlerine erişerek kampanyayı iptal etmek istediğinizi söyleyebilirsiniz.

 

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet Kampanyası

 • Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması bulunan Türk Telekom kullanıcılarının yararlanabildiği bu sürpriz armağan web kampanyasında birbirinden hoş hediyelerin yanı sıra tek seferde 10 GB’a kadar armağan sınırsız internete haiz olma şansına sahipsiniz.
 • Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması vasıtası ile mobil armağan internet, sınırsız konferans paketi ve Muud Premium üyelik gibi daha çoğu sürpriz hediyeler kazanma şansına haiz olabilirsiniz.
 • Sil süpür parasız web Kampanyasına katılmak için rastgele bir ücret ödemezsiniz.
 • Sil süpür kampanyasından yararlanabilmek için Türk Telekom Online işlemler programını Google play ya da app store’dan cep telefonunuza indirmelisiniz. Ardından Online İşlemler Uygulamasına girerek Sil Süpür oyununu oynayarak muhtelif hediyeler kazanma şansına haiz olabilirsiniz.
 • Sil süpür kampanyasında Hediyeler her hafta çarşamba ya da cuma günleri yenilenir. Online işlemler Uygulaması üstünde bulunan Sil Süpür oyununun detaylar kısmından hem hediyelerin içinde ne olduğu ile ilgili hem de kampanyanın içerikleri ile ilgili ki bütün bilgileri buradan öğrenebilirsiniz.

BENZER KONULAR >>>> Türk Telekom Bedava İnternet 2023

Türk Telekom Hediye İnternet Kampanyası

 • Türk Telekom firma olarak,  internetinizin bittiği an sevdiklerinizi ya da görüşmek istediklerinizi yanınızda görebileceğiniz bir öteki dikkat çeken kampanyası vasıtası ile interneti biten dostlarınıza ya da sevdiklerinize armağan web gönderme imkânı sağlıyor. Aynı zamanda interneti biten Türk Telekom kullanıcısı bir dostuna bu yolla armağan web talebinde bulunabilme şansına sahipsiniz.
 •  Hediye web kampanyasından yararlanabilmek için “ HEDIYE ” yazıp, Hediye İnterneti göndermek istediğiniz Türk Telekom kullanıcısının telefon numarasını ve gönderim miktarını aralarında boşluk bırakarak 9433‘e mesaj olarak göndermeniz kafi olacaktır.

Hediye web kampanyasının Ücretlendirme tablosu şu şekilde

Paket ismi:   Paket ücreti:

100 MB          9 TL

250 MB          12 TL

 1 GB               19 TL

 4 GB               39 TL

Selfy Mor Hediye 1 GB İnternet Kampanyası

– Türk Telekom kullanıcılarının armağan web kazanabileceği bir öteki kampanya ise self mor paket kampanyasıdır. Faturasız hat kullanıcılarının haiz olabileceği self mor paketlerinden armağan web kazanabilmek için; “ MOR HEDIYE ” yazıp 4545’e mesaj olarak gönderebilirsiniz.

– Bu kampanyadan her ay derli toplu olarak yararlanabilmek için Türk Telekom faturasız hat kullanıcılarının 30 TL ya da üzeri TL yüklemeleri halinde 1 GB armağan internete basitçe haiz olabilirler.

 

Türk Telekomda Sosyal Medya Kampanyasından Nasıl Yararlanabilirim?

Türk Telekomda toplumsal medya kampanyasından SOSYAL PAKET yazarak 5555 e göndermeniz yeterlidir. Böylece kampanyanın hediyelerinden faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom Mor Hediye Nasıl Aktifleştirilir?

MOR HEDIYE yazarak 4545 e göndererek kampanyayı aktifleştirebilir ve armağan web kazanabilirsiniz.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Önerilen Yazı;  Türk Telekom Faturasız Paketler ve Tarifeler