Türk Telekom Sil Süpür Hilesi

Makalede Neler Var

Türk Telekom Sil Süpür Hilesi; Türk Telekom sürpriz hediyelerle dolu kampanyalarına devam ediyor. Türk Telekom abonelerine öteki operatörlerde olduğu gibi birtakım programlar üstünden armağan web vererek elinde tutmaya çalışıyor. Bunlardan biride Sil Süpür isimli oyundur. Sil süpür yaparak ücretsiz web kazanmak isteyenler genellikle sil süpür ile 30 gb kadar ücretsiz interneti iyi mi kazanacaklarını araştırmaktadırlar.

İster faturalı olsun isterse faturasız her insanın katılabileceği sil süpür programını Türk Telekom aboneleri telefona indirdikten sonrasında oynayabilmektedir. Türk Telekom Online İşlemler programını telefonunuza indirdikten sonrasında üye girişi yaparak Sil Süpür yapabilirsiniz.

Sil süpür hilesi ile ilgili malumat vermeden ilkin sil süpür hilesi harbiden var mı sorusuna yanıt vermek istiyorum. Herkesin bildiğinin aksine sil süpür hilesi yoktur yalnızca sil süpür taktikleri vardır. Sil süpür taktikleri ile sizde 5 gb, 10 gb ve 30 gb ücretsiz web kazanabilirsiniz.

İşte Türk Telekom mobil sil süpür hilesi 2023 ile ilgili merak ettikleriniz

Türk Telekom Saat Bazlı 10 GB İnternet Paketi

Sil Süpür Hilesi Nasıl Yapılır

Sil süpür uygulaması haftada 1 defa yapılmaktadır. Her hafta çarşamba günü güncellenen sil süpür ile ücretsiz web ve GB kazanmak için yapmanız gerekli olanlar ise;

  • Uygulama Çarşamba günü yenilendiğinde çarşamba günü ilk sil süpür yapanlar web kazanmaktadırlar. Genelde belli bir sayıda web paketi dağıtan Türk Telekom ilk sil süpür yapanlara web vermektedir.
  • Sil süpür yapmak için İdeal saatler mesai saatleri dışıdır. Genelde mesai saatleri içinde yapıldığında düşük hediyeler çıkmaktadır. Gece veya sabah oldukça erken saatlerde yapabilirsiniz.
  • Sil Süpür yapmadan ilkin uygulamayı telefonundan silip sıfırdan kurulum yaptığınızda size web hediyesi vermektedir.
  • En oldukça denenen ve deneyenlerin işe yaradığını dediği yöntemlerden biri ise aynı anda 2 adet telefondan hesabınıza giriş yapmış olup aynı anda sil süpür yapmaktır. Bu sayede şansını yükseltip ücretsiz web kazanabilirsiniz.

Sil Süpür Hilesi 2 Defa Nasıl Yapılır

Türk Telekom sil süpür haftada 1 defa yapılmaktadır. Her hafta Çarşamba günü hakkınız yenilenir. Eğer sil süpür yapmış olursanız 1 hafta beklemek zorundasınız. Genelde sil süpür hilesi 2 defa yapmak için aynı anda çift telefon ile kendi hesabınıza girerek çekiliş yapmak mümkün.

Sil Süpür Hilesi 30 GB Kazanmak

Sil süpür yaparak 30 gb kazanma ihtimaliniz bulunmasın rağmen 30 gb hediyesi azca dağıtıldığından size çıkma olasılığı oldukça düşük. Otomatik olarak dağıtılan hediyelerin size çıkma olasılığı bulunmasın rağmen Prime abonesi olan ve daha oldukça satmaca ödeyenlere hoş hediyeler çıkmaktadır. 6 ayda bir bakiye yükleyip 30 gb armağan interneti alanı birazcık zor görebilirsiniz.

Sil Süpür Hilesi Var Mı

Çok sık sorulan sorulardan biride sil süpür hilesi var mı sorusudur. Sil süpür hilesi yazımızda başlangıcında dediğimiz yoktur. Hile yok fakat taktik var sizlere verdiğim taktikleri deneyerek sizlere web kazanabilirsiniz.

Peki ya siz Sil süpür hilesi ile ilgili neler düşüyorsunuz ilaveten uyguladığınız taktikleri bizimle paylaşabilirsiniz.

 

Türk Telekom Sil Süpür Hilesi Hangi Günler Yenileniyor?

Türk Telekom sil süpür hilesi her çarşamba günü yenilenmektedir.

Türk Telekom Sil Süpür ü Ne Zaman Yaparsam İnternet Kazanırım?

İlk sil süpür yapanlara armağan web verildiği için uygulamayı silip tekrar yüklerseniz de armağan web kazanabileceksiniz.

4.8/5 – (6 votes)