Turkcell Bedava Dakika Yapma


Makalede Neler Var

Turkcell Bedava Dakika Yapma; Turkcell makul kampanyalarıyla çoğu kitleye hitap etmektedir. Turkcell yapmış olduğu kampanyalarla müşterilerini sevinçli etmeyi her vakit başarmış olan bir operatördür. Kullanıcılarına, parasız dakika, sms ve web veren Turkcell vasıtası ile sevdiklerinizle doya doya konuşabilirsiz.

Turkcell parasız dakika kazanmak için telefonunuza ‘’hesabım uygulamasını’’ indirebilirsiniz. İndirdiğiz bu tatbik vasıtası ile Turkcell’in sunduğu parasız dakika yapma gibi parasız armağan işlemlerinizi etkin bir halde gerçekleştirebilirsiniz. 

 Bedava dakikaya haiz olmanız için ilk etapta yapmanız ihtiyaç duyulan şey, telefonunuza indirdiğiniz Turkcell Hesabım uygulamasına giriş yapmak olacaktır. Giriş yaptıktan sonrasında sol üst bölümde üç adet yatay çizgi göreceksiniz. Bu kısma dokunup seçenekler arasından ‘’Salla Kazan’’ seçeneğini seçin. Bu prosedürü her hafta pazartesi günü yapabilirsiniz ve böylece Turkcell armağan dakika imkanını kazanma şansını yakalarsınız. 

Turkcell Bedava Dakika 2023

Turkcell parasız dakika kampanyaları içinde maksimum tercih edilen kampanyalardan biride yükle kazan kampanyasıdır.  Dijital Operatör Uygulaması ya da Paycell uygulamasından kredi kartıyla TL yükleyen Hazır Kart müşterileri tek seferde 35 TL yüklemeleri karşılığında 35 TL,  40 TL yüklemeleri karşılığında 40 TL, 50 TL ve üstü yüklemeleri karşılığında ise 50 TL kazanmanız mümkün.

Yükle kazan kampanyasında kredi kartı ile meydana getirilen yüklemeleri yüklediğin kadar TL armağan hattına tanımlanacaktır. Bedava dakika kazanmak için sizde yükle kazan kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Yükle Kazan 15-24 arası TL ya da paket yüklemeye* yurt içi her yöne aylık 100 dakika ve 1GB internet  
25TL ve üstü TL ya da paket yüklemeye* yurt içi her yöne aylık 250 dakika ve 2GB internet  
15 TL ve üstü TL ya da paket yüklemeye* yurt içi her yöne haftalık 500 dakika ve 2GB internet  

Turkcell Rehber Yedekleme ve Yedekleri Geri Yükleme

Turkcell Bedava Dakika Kazanma Nasıl Yapılır 

Turkcell kullanıcıları kazandıkları parasız konferans paketleri ile vasıtası ile bütün operatörlerle parasız olarak konuşuyor. Sizler de bu parasız konferans paketlerinden yararlanmak istiyorsanız mobil hattınıza ‘’SURPIZ’’yazarak 2222’ye parasız sms göndermeniz kafi olacaktır. Bu mesajdan sonra, ücretsiz, dakika, sms ya da internette gezebilmeniz için web paketleri sürpriz olarak hattınıza tanımlanabilir.

Turkcell Bedava Dakika Kazanma Yolları

Turkcell parasız dakika kazanma için uygulayabileceğiniz çoğu teknik bulunmaktadır. Özellikle salla kazan kampanyası ile hediya dakika kazanmanız mümkün. Salla kazan kampanyası ile ilgili daha detaylı malumat için Salla Kazan Nasıl Yapılır yazımızı inceleyebilirsiniz.

Turkcell parasız dakika kazanmak için 30 tl yükleme yaptığınızda hattınıza kendiliğinden armağan dakika gelmektedir.

Turkcell BİP kullanarak parasız armağan dakika kazanmak mümkün. Turkcell’in yapmış olduğu son kampanyada günlük 100 dakika kazanmak için 1 TL ücret ödemeniz yeterli. Çok makul olan bu armağan dakikaları almak için BiP 100 DK yazıp 2200’e göndermeniz yeterli.

Turkcell parasız dakika kazanmak için belli dönemlerde meydana getirilen kampanyaları sizler için araştırmaya devam ediyoruz. Bedava dakika kampanyaları ile ilgili daha oldukça malumat için yorum bölümüne yazabilir ve öteki kullanıcılara destek olabilirsiniz.

 

Turkcell Bedava Dakika Nasıl Kazanılır?

Bedava dakika kazanmak için ‘’SURPIZ’’ yazarak 2222’ye gönderebilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Kampanyasında Dakika Veriyor mu?

Salla kazan kampanyası ile Turkcell, abonelerine armağan anlar vermektedir.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Önerilen Yazı;  Turkcell Bedava İnternet Kazanma Yolları ve Yorumları