Turkcell Bedava İnternet Faturasız


Makalede Neler Var

Turkcell Bedava İnternet Faturasız; Turkcell değişik paket alternatifleriyle ücretsiz web imkanı sunmaya devam ediyor. Turkcell kullanıcılarına yapmış olduğu yeniliklerle ve kampanyalarla birçok müşteriyi kendine çekmiş bir operatördür. Turkcell faturasız ücretsiz web veren birçok tatbik ve kampanyalar bulunmaktadır.

Turkcell hazır kart kullanan birçok kişinin merak etmiş olduğu Turkcell faturasız ücretsiz web paketleri nedir ve iyi mi kazanılır sorusuna yazımızda yanıt vermeye çalışacağım.

Turkcell EBA 6 GB Bedava İnternet

Turkcell Faturasız Bedava İnternet 2023

Turkcell faturasız ücretsiz web kazanma yolları ve aktüel kampanyalar ise;

Turkcell GNC Çatlat Bedava İnternet

Turkcellin sunduğu kampanyalardan biri olan GNÇ Çatlat kampanyası vasıtası ile birçok armağana haiz olabilirsiniz. Bu kampanyaya sizlerde katılarak yeni armağan web kampanyalarından haberdar olarak basitçe faydalanabilirsiniz.

Fakat kampanyaya katılabilmek için Turkcell GNC’li olmanız gereklidir, aynı zamanda Turkcell GNC uygulamasına mobil uygulamadan giriş yaparak bu uygulamada ki ‘’ÇATLAT ‘’ yazan bölümden birçok armağan paketlerini kazanabilirsiniz. Aynı vakit da bu bahsetmiş olduğumuz kampanyadan bir haftada 2 defa basit bir halde faydalanabilir ve sevdiklerinizle doya doya konuşabileceğiniz konuşma, mesajlaşmak için sms ve web hakkına da haiz olabilirsiniz.

Turkcell GNC Çatlat Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell BİP Faturasız Bedava İnternet

Turkcell kullanıcıysanız ve her hafta sunduğumuz armağan web kampanyasından basit bir halde yararlanabilmek için aşağıda sizler için bahsetmiş olduğumuz adımları takip ediniz. Turkcell BIP ücretsiz web kazanmak için yarışmalara katılabileceğiniz gibi BIP üstünden mesaj atarak armağan web kazanabilirsiniz.

Telefonunuz da bip Messenger uygulaması yoksa indiriniz, var ise açınız ve keşfet bölümünde bulunan sağ üst köşeden arama seçeneğine dokununuz.

Bu arama bölümüne ‘’Kim 1 GB İster?’’ İfadesini aratınız ve arama kararı çıkan sonuçlarda ki makul servislere dokununuz.

Bu dokunduğunuz serviste karşınıza “yarışmaya başla” ismi altında bir seçenek çıkacaktır, bu çıkan seçeneğin üstüne dokunarak Turkcell’in sizler için sordurulmuş olduğu bir dizi sorulara doğru yanıtlar vererek birçok armağana haiz olabilirsiniz. Üstelik bu armağanları kazanabilmeniz için faturalı olmanıza da gerek yok.

Turkcell BIP Bedava İnternet Kazanmaya Yolları

Turkcell BIP Yıldızları Bedava İnternet

Turkcell faturasız hat kullananlar ücretsiz 2 GB web kazanmak için BIP üstünden bolca bol mesaj atarak BIP yıldızı olup armağan web kazanabilirler.

BIP uygulaması üstünden mesaj atarak armağan kazanmak için uygulamayı indirip kullanmaya derhal başlayabilirsiniz.

Turkcell BIP Hediye İnternet Kampanyaları

Turkcell Yaani Faturasız Bedava İnternet

Türkiye’nin arama motoru sloganı ile kendini tanıtan Turkcell Yaani arama motoru kullanarak hem 2 GB hemde ayrıca ücretsiz 1 GB web kazanabilirsiniz. Yani programını telefonunuza indirip kullanmaya başladıktan sonrasında armağan 2 GB kazanırsınız.

Ayrıca Yaani ücretsiz 1 GB web kampanyası ise süresiz olarak sunulan kampanyalardan biridir. Yanni üstünden meydana getirilen işlemlerde aylık 1 GB hediyesi uygulamayı kullandığınız süre süresince geçerlidir. Arama motoru olarak Yanni kullandıkça her ay ücretsiz web kazanmaya devam edersin.

Turkcell Yaani Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Goller Cepte Faturasız Hatlara Bedava İnternet

Turkcell goller cepte uygulaması her gole 100 MB web kampanyası belirlediğiniz maçta çıkan toplam gole bağlı olarak 1 GB kadar web kazanırsınız. Goller cepte uygulaması ile her gole 100 MB kampanyasından istifade etmek için Goller cepte programını telefonunuza indirmeniz yeterli. Maçların bulunmuş olduğu listeden seçim yaparak atılan toplam gole bağlı olarak ücretsiz web kazanırsınız.

Her gole 100 MB kampanyasına haftalık olarak tek maç seçme imkanı vermektedir. Dilerseniz 3 tl karşılığında ek hak alarak ücretsiz web kazanma olanağını artırabilir.

Turkcell Her Gole 100 MB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Eba 6 GB Faturasız Bedava İnternet

Turkcell faturasız hat sahibi kişilere yönelik meydana getirilen kampanyalardan biride Eba ücretsiz web paketidir. Turkcell faturasız hat sahipleri BIP keşfet bölümünden EBA kanalını takip ettiklerinden hatlarını 3 GB ücretsiz internetin yanısıra ek 3 GB web kazanırlar. Aylık 6 GB ücretsiz web her ay kendiliğinden yenilenecektir.

Turkcell EBA 6 GB Bedava İnternet

Turkcell Faturasız Bedava İnternet Paketleri

Turkcell ücretsiz web kazanmak isteyen faturasız hat sahipleri Özellikle BIP uygulaması üstünden ve Turkcell Dijital Operatörde bulunan Hediye Havuzu kısmında kendilerine makul paketleri görebilir. Hediye havuzunda haftalık olarak kazanabilecekleri GB detaylı olarak görünmektedir.

Ayrıca BIP üstünde #sendeyapdiye kanalını izleyerek haftalık görevleri tamamladıkça armağan web kazanmaya devam ederler.

Sizlere bu yazımızda Turkcell faturasız ücretsiz web kampanyaları ile ilgili malumat vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları ve görüşleri yorum bölümüne yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

 

Turkcell Yaani Bedava İnternet Paketi Ne Kadar Süre İçin Geçerlidir?

Turkcell Yaani Bedava İnternet Paketi kapsamındaki 1 GB ücretsiz web süresi olmayan bir pakettir.

Turkcell Bip Yıldızlarına Kaç GB İnternet Veriyor?

BIP Yıldızı olan ve bunun için birçok mesaj atan müşterilere armağan olarak 2 GB web verilmektedir.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Önerilen Yazı;  Turkcell Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır